Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba.. ben de bugün başladım bu diyete. meyve suyu ve su içiorum sabahtan beri.:KK1: ben yaklaşık 10 kilo vermek istiyorum buyüzden 2 hafta aralıksız devam etmek istiyorum bu diyete daha sonra duruma göre belki başka bi diyete geçerim.
başka kimse yokmu??

merhaba.. ben de bugün başladım bu diyete. meyve suyu ve su içiorum sabahtan beri.:KK1: ben yaklaşık 10 kilo vermek istiyorum buyüzden 2 hafta aralıksız devam etmek istiyorum bu diyete daha sonra duruma göre belki başka bi diyete geçerim.
başka kimse yokmu??

merhaba, bu diyet tam olarak nasıl oluyor??? yani nasıl yapılması gerkiyor???

başka kimse yokmu??

bu diyetin ilk 2 günü sadece meyvesuyu ve su içiosun tabi yeşilçay meyve çayı şekersiz olmak koşuluyla içilebilir.bunun dışında birşey yenilmeyecek. diger günler de topiğin ilk sayfasında yazan liste uygulanacak. genelde sabah 2 dilim peynir domates salatalık çay, öğle bol yeşil salata ve akşam tavuk veya balıkla birlikte sebze yemeği. ilk sayfaya bakarsan daha ayrıntılı okursun canm.

kimse yok sanırım ama ben motive olmak amacıyla hergün yazacağım. bugün meyvesuyu günündeyim şusaate kadar baya meyvesuyu ve su içtim,hafif baş agrım var ama olsun devam :KK8:

bende yarın başlamak istiyorrum.burdan her gun yazarım bende.bakalım nasıl olacak.ben 62 kıloyum.hedefım 55.

merhabalar.. hoşgeldiniz.. o zaman burdan destek olalım birbirimize,ben de 60 kilo ile başladım hedefim 50 kilo olmak :KK16: benm bugün 3. günüm,kahvaltımı yaptım. az sonra yürüyüşe gideceğim.. bakalım inşallah kurtulacağız bu kilolardan :KK16:

arkadaslar bende yarın başlıyorum kilo 76 hedef 59 hadi bakalım bitene kadar devam devammm birbirimize destek olalım kızlarrr:KK39:

Kızlar mrb ben suan 64 kıloyum.
Akçaağaç şuruplu Detox DIETINE BASLICAM

2 subat baslangıc - 64
haftada bır tartılcam.
54 kılo amacım. Tam 1o kılo vermem lazım.
Hergun sborda yabcam 1bucuk saat.

Ayrıntıları yazarım
dayanalım hadıı sabırrr allahtan..
:KK19:

bende önümüzdeki hafta başlıcam canım buna. akçaağaç şurubunu nerden aldın? bulamadm ya...

merhaba arkadaşlar dün itibariyle bende hollywood diyetıne basladım ama akşama doğru biraz başım döndü.. az balık yedım ..bugün bıraz baş ağrım var.. hafta sonu tartılıcam ve sonucu gerçekten merak edıyorum.. 75,300 le başladım diyete şubat sonuna kadar hedefim 67 -65 dayanabilrsem tabi:KK33: yapan arkadaslar varsa destek olalım birbirimize.. ben hergün motive amaçlı yazıcam...

bugün 3. günüm ve gayet zindeyim arkadaslar.... kimse yapmyor sanırım artık diyet falan...:KK59: pzt başlamıstım 75,3 ile bugun sabah tartıldım 72,8 yani 2,50 kilo gıtmıs tabı bunlar su farkındayım ama sanırım mıdem küçüldüüü daha öncede yazdıgım gibi şubat sonuna kadar 67-65 olayım sonrakı ayda hedefım 57:nazar::KK9: inşallah şimdilik bukadar arkadaşlarr ..

mrb kızlar ben bu dıyetı yıl once yapmıstım 8 kılo vermıstım sımıdı tekrara baslıcam salı gubnu tabıkı 15 kılo vermem gerek hatta 10 kıloya bıle razıyım mayısın 15 de dugunum var gelınlıgın ıcınde narın gorunmek ıstıyorum ve motıve olmaya ıhtıyacım var ılk ıkı gun nasıl gecıyo sızın ve hazır meyve suyu tukete bılıyomuyuz:KK5:

mrb kızlar ben bu dıyetı yıl once yapmıstım 8 kılo vermıstım sımıdı tekrara baslıcam salı gubnu tabıkı 15 kılo vermem gerek hatta 10 kıloya bıle razıyım mayısın 15 de dugunum var gelınlıgın ıcınde narın gorunmek ıstıyorum ve motıve olmaya ıhtıyacım var ılk ıkı gun nasıl gecıyo sızın ve hazır meyve suyu tukete bılıyomuyuz:KK5:

merhaba canım demek düğünün var e tabi narin görünmek şart haklısın:KK34:

hm boyun ve kilon kaç tatlım senin verirsin bu diyet gerçekten sıkı bir şekilde yapınca verdiriyor ben denemiştim ilk hafta 3 kilo verdim :78:

ilk iki gün bence rahat geçiyo ben pek zorlanmıyorum meyve suları ve meyve çaylarıyla süper geçiyo ilk gün biraz zorluyo sadece hazır meyve suyuda tüketebilirsin ama en iyisi evde kendi hazırladıkalrımız canım çünkü daha doğal ama. ilk iki gün detoks yapmak bunun içinde doğal bir şekilde yapmalıyız:KK34:

ama illa ben hazır alcam diyosan cappynin dimesin %100 şeker ilavesiz meyve suları var bunları da tüketebilirsin canım ... bende başlamayı düşünüyorum tekrar başlamayı istersen birlikte başlarız destek oluruz burda yaşadıklarımızı paylaşırız:KK8:

merhaba arkadaşlar gecen hafta başladım ve bu haftada devam ediyorum... 3 kilo verdım gecen hafta ve dün baya bir ölçüyü kaçırıdm:26:bugun gene başladım..75 kilo ile başladım 72 kg şimdi bu haftada 3 kilo versem guzel olucakk ..bu arada sırf meyve suyuyla basım dönuyor öğlenlerı salata yıyorumm...

:KK53: bende bugün başlıyorum yani salı itibariyle hadi bol kilo vermeler annemmmm :KK66: :KK66:

ben 65 kiloyum 55 ve sonrada 50 olmak istiyorum inşallah beceririm bu sefer :KK74: :KK74:

kızlar meraba bende başladım bu diyete 3 . günümdeyim süper gidio aslında böle aç kalmaya alışkınım ama umarım faydası olur nisanda düğünüm var ve 82 kiloyum acil zayıflamam lazım püffffff:KK5::26:

:KK53: bende bugün başlıyorum yani salı itibariyle hadi bol kilo vermeler annemmmm :KK66: :KK66:

ben 65 kiloyum 55 ve sonrada 50 olmak istiyorum inşallah beceririm bu sefer :KK74: :KK74:

kızlar meraba bende başladım bu diyete 3 . günümdeyim süper gidio aslında böle aç kalmaya alışkınım ama umarım faydası olur nisanda düğünüm var ve 82 kiloyum acil zayıflamam lazım püffffff:KK5::26:

kolay gelsin kızlar inşallah verirsiniz:KK34:

çok etkili bu diyet işe yarıyo :KK8:

X