Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada benim kafama takılan bişey var.benim bulunduğum yerde brüksel lahanası ve dil peyniri bulamadım.onun yerine yağsız beyaz peynir kullanıcam brüksel lahanası yerine ne yesem olur acaba:44:

sanırım benden başka kimse kalmadıolsun yinede motive amaçlı yazayım bişeylerbugün 3.günüm 3 gündür ilk kez kahvaltı yapmak güzelmişama bana çok geldi bu kahvaltı ya:44:ben 1 dilim ekmek ve 1 dilim peynir yiyebildim yanındada yumurtamı ve domates salatalığımı yedimsadece sabahları bitki çayı içemem ben onun yerine şekersiz siyah çay içtimsanırım ondan bişey olmaz.öğle içinde limonlu ve az zeytinyağlı marul salatası yapıcam kendime hatta belki içine birazda nane maydanoz roka koyarım belki lezzeti artar böylecesonuçta yeşil salata deniyor bunların hepsi uyar diye düşünüyorum:44:

bugün aslında 4.günüm ama ben 3.günü tekrar ediyorum çünkü dün bazı nedenlerden dolayı sabah kahvaltının dışında bişey yemedim.yani 3 gün detoks sayılır benim için.o yüzden bugün yine aynı kahvaltıyı yaptım az öncede güzel bir yeşil salata hazırladım kendime.birazdan onuda yerim.henüz pek acıkmadım çünkü.zaten yeniyıl akşamı omlet yemek pekte iç açıcı olmasa gerek3.günü tekrarlarsam en azından tavuk yemiş olurum bu akşam

merhaba canım nasılsın bende bu diyete başladım

adım fatma bu arada

sen yalnız kalma diye cevap yazayım dedim benimde 3. günüm bugün

az önce salatamı ve tavuğumu yedim akşam bir programa gideceğim o yüzden şimdi yedim yani

bir kaç saat sonrada haşlanmış sebzemi yiyeceğim

kolay gelsin ikimizede nasıl gidiyor bakalım moralin nasıl birbirimize destek olalımmı

slm canım çok iyi yapmışsın madem aynı gündeyiz ozaman birlikte yapalımben diyete başladığımda 62.5 kiloydum şuan büyük kısmı su kaybı ama 60.8 düşmüşüm.1 hafta yapıcam eğer gerçekten sonuç alabilirsem 1 ay boyunca yapmayı düşünüyorum.ilk 2 gün biraz sıkıntılı oluyor bende çok başağrısı yaptı onun dışında gayet iyi gidiyor umarım 1 ayda ciddi bir kilo kaybım olur canım

bu arada benim boyum fazla uzun değil ideal kilom 52 ama 50 olsam hiç fena olmaz.ilk evlendiğimde 48 kiloydum.hatta doğumdan çıktığımda bile 56 civarıydım ama emzirme döneminde çok kilo aldım maalesef halada veremedim

sağol canım senin 4. günün ama 3. günü uyguluyorsun di mi:44:

ah ne güzel bende başladığımda 72.5 tim bu sabah 71.9 geldim

bende 1 ay yapmayı düşünüyorum bu diyeti inşallah ciddi bir kilo veririz

evet ilk gün biraz alışmaya çalışıyoruz ya ondan baş ağrısı banada yaptı biraz canım :97:

anladım canım

olsun 55 ten yukarı çıkmadığın sürece bişi olmaz yaw sıkma kendini o kadar

öylemi evlenince illa alınıyor zaten ben bekarım gerçi ama :44:

emzirmede beslenme çok önemli sanırım ondanmı kilo alınıyor annemde öyle almış

evet maalesef öyle oluyor ama bu kez içimde bir his var kilo vereceğimi sanıyorumzaten şimdiye kadar çok istememiştim.hep bir halsizlik vardı canım ne diyet nede spor yapmak istemiyordu bukez niyetlendim inşallah olucak.madem sende 1 ay düşünüyorsun o zaman bu ayı birliktegeçirelim canım

ay benimde valla inşallah tatlım ya :81:

tamam tatlım ne güzel olur destek oluruz hem birbirimize

kesinlikle keşke ilk günden yazsaydın tatlım.bende burda başlayan bir arkadaşın isteğiyle başladım ama o yazmıyor şimdi sanırım bıraktı yada başka bir problem oldu:44:tek başıma yazıyordum motive olsun diyesenin boyun kaç bu arada kaç kilo vermen gerekiyor?

yeni üye oldum canım o yüzden bir de dersanaye gidiyorum sınav filan yoğunum anca vakit bulabildim

anladım canım iyiki yapmışsın bende yazacağım bundan sonra yalnız kalmazsın hem

boyum 1.68 canım 60 kilo olmak istiyorum inş

inşallah canım vermek istediğimiz kilolar da yakın bakalım 1 ayda neler olacak.ben 12-16 kio verebileceğimi sanmıyorum zaten.o daha çok aşırı kilolu insanlar içindir.ama belki 6-7 kilo verebiliriz diye ümit ediyorum.hatta 5e bile razıyım

ay inşallah canım benim evet öyle :13:

bakalım çok heycanlandım inşallah vereceğiz

bende öyle düşündüm tatlım ya 12-16 çok fazla :44:

inşallah 5 kiloda versek olur yeterki verelim

günaydın mutlu yıllarbugün sabaha karşı inanılmaz bir bulantıyla uyandım kusmaya çalışıyorum ama mide boş olduğu için kusamadım sonra önümü göremedim birkaç saniye .eşim beni tutup yatırdı hemen bir mryve suyu hazırladı onu içtim sonra biraz kendime geldim.sanırım şekerim düşmüştü.kahvaltıda reçel bal fındık ezmesi falan yedimçok şükür şuan iyiyim.ölecem sandım ya çok kötüydüm.bütün hevesim kırıldı şimdieşimde düzenli beslen 6 öğün ye spor yap diye kızıyorbenim eşim beden eğitimci beslenme hakkında da çok bilgisi var ve haliyle yaptığım şeylere deli oluyor

günaydın canım sanada mutlu yıllar

ah kıyamam sana iyimisin canım şimdi

kan şekerin düşmüş sanırsam canım eşin haklı aslında ya senin çok fazla kilon yok aslında sabah daha fazla ye akşamı azaltırsın olmazsa canım dikkat et kendine yaw

evet canım bende öyle yapmayı düşünüyorum.sende problem yaratmıyorsa devam eebilirsin:13:hatta buraya yazarsan belki bozmazsın motive olur senin için arada ziyaretine gelirim bendeben bırakmıcam az az sık sık yicem inşallah verebirim bende

hm tamam tatlım nasıl istersen öyle yap sıkma kendini

ben gayet rahatım valla süper gidiyor

tamam yazcam zaten canım

gel gel canım beklerim

bende yarın başlıyorum arkadaşlarinşallah bu defa başarılı olurum..eşim çok canımı sıkıyor bu ara benim..beni beğenmemeye başladı..ona gününü göstericem..ben anneme geldikçe burada paylaşıcam verdiğim kiloları arkadaşlar evimde net yok..inşallah hepimiz hedefimize ulaşırız

oy hayırlısı olsun canım

sıkma canını tatlım verirsin inşallah ben şimdiden 1 kilo verdim bugün 5. günüm

tamam veririz hepbirlikte merak etme sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…