Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

diyette 5.günüm ama regl oldum şişkinliğim var mecburen regl bttkten 2 gün sonra tartılıcm gerçk kilomu öğrenebilmek için :KK43: diyete harfiyen uymuorm arada kaçamaklarm oluor ama kesnlkle çok küçük şeler bunlar kahvaltım uymuor genelde ama onu da dengeliorm.. şu kilomu 58 57 de sabitleyebilsem bir rahatlıycam ondan sonrası zamanla gelir inşallah zaten :KK1:

günaydın kızlar basladım diyete sabah kalktıgımdan beri sadece su içtim meyve suyu almaya gidemedim marketlerdeki %100 meyve suları olur mu acaba bir yardımcı olabilecek varmı

bence onların içinde ki meyve oranları düşük %100 değil içeriğini okuyunca öyle olmadığı anlaşılıyor hem çoğunun içinde şeker var.birde doğal içmek gibi olmaz ne kadar katkısız densw bile o kadar uzun süre muhafaza edebilmek için içine bişeyler giriyodur elbet saf olması imkansız.ama yinede dışardan almak istiyosan bence elma yada nar suyu gibilerini al çünkü onlar daha doğal ve şeker ilavesiz olur kanımca.tabi en doğrusu kış ayındayız evde portakal,mandalina elma falan vardır onları sıkıp içmek çok daha iyi:KK9:

aslında denemek istiyorum bende ama kendime güvenmiyorum.eskiden olsa yapacağım derdim ama doğumdan sonra iştahım çok açıldı :KK58:bütün günü meyvesuyuyla geçirebilirmiyim acaba:44:

Madonna, Carmen Electra, Catherine Zeta Jones ve Sharon Stone gibi ünlülerin tercih ettiği ‘Hollywood Diyeti'ne 1 ay boyUNCA
devam edenler 12 ila 16 kilo verebiliyor. Diyetin temeli, sıvı alımına dayanıyor. Haftanın 2 günü üst üste sadece meyve suyu içiliyor. Bu arada günde en az 8 bardak su da tüketiliyor. Hollywood Diyeti'nin mucidi Dr. Joel Fuhram, ani kilo kaybına karşın diyetin hiçbir sağlık sorunu yaratmadığını belirterek şöyle diyor:

Hem de çok sağlıklı "Bu diyet, meyve suları sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yüzde 75'ini karşılıyor. Ayrıca 2 gün sadece meyve suyu içtiğiniz için, meyvelerin antioksidan özelliği ile vücudunuzu yiyeceklerin, sigara ve alkolün zehirli artıklarından arındırmış oluyorsunuz. Kalan günler sadece salata, pişmiş sebze ve beyaz et yeniyor." İşte ‘mucize'nin formülü:

1. GÜN Gün boyunca dilediğiniz kadar mevye suyu içebilirsiniz. Bunun dışında yiyecek yok. 6-8 bardak kadar da su için.

2. GÜN Dilediğiniz kadar meyve suyu için, yiyecek kesinlikle yasak. 6-8 bardak da su için.

3. GÜN Kahvaltı: 2 dilim kepek ekmeği, 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, 1 katı yumurta, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Limonlu ve çok az zeytinyağı gezdirilmiş bol yeşil salata. Akşam: 100 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve az miktar zeytinyağı ile pişmiş, limonlu 1 tabak taze brokoli.

4. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram mantar ve 2 yumurta ile yapılmış yağsız omlet.

5. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız beyaz peynir, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram ızgara balık eti, yanında haşlanmış brokoli.

6. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram ızgara tavuk, yanında az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak.

7. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram balık eti, yanında haşlanmış 1 porsiyon brüksellahanası.

BU KURALLARA DİKKAT! • Diyet boyunca kırmızı et, şeker, yağ, unlu gıda, baklagiller kesinlikle yasak. • Akşam yemekleri en geç 18.00 de; daha sonra hiçbir şey yenmeyecek. • Kremalı, sütlü kahve, alkol yasak. • Hamileler ve diyabet hastaları bu diyeti uygulayamaz. • Haftanın 5 günü en az 30 ar dakikalık yürüyüş veya orta tempolu egzersiz yapılacak. • Bu diyete başladınız mı, 1 hafta devam etmeniz şart.

:sm_confused: ARKADASLAR ARANIZDA DENEYEN VARMI BUGUNLERDE HERKEZ TARAFINDAN YAPILAN VE ISE YARADIGI SOYLEYEN BU DIYETI BERABER YAPALIM NE DERSINIZ:içelim:

canım özeline cevap verdim ama yinede gösterim işte liste bu

bence onların içinde ki meyve oranları düşük %100 değil içeriğini okuyunca öyle olmadığı anlaşılıyor hem çoğunun içinde şeker var.birde doğal içmek gibi olmaz ne kadar katkısız densw bile o kadar uzun süre muhafaza edebilmek için içine bişeyler giriyodur elbet saf olması imkansız.ama yinede dışardan almak istiyosan bence elma yada nar suyu gibilerini al çünkü onlar daha doğal ve şeker ilavesiz olur kanımca.tabi en doğrusu kış ayındayız evde portakal,mandalina elma falan vardır onları sıkıp içmek çok daha iyi:KK9:

teşekkür ederim canım evde portakal var onu sıkıp iceyim bari dogru söylüyorsun.

aslında denemek istiyorum bende ama kendime güvenmiyorum.eskiden olsa yapacağım derdim ama doğumdan sonra iştahım çok açıldı :KK58:bütün günü meyvesuyuyla geçirebilirmiyim acaba:44:

bence yapabilirsin yaparım dedikten sonra hem o kadar da zor olmaz diye düşünüyorum kilo verdigini gördükten sonra.bende uzun süredir başlamak isteyip de başlayamayanlardanıp ama bu defa kararlıyım başladım ve bitiricem .

Arkadaşlar bana yardımcı olun bu diyet nasıl
bence güzel bir diyet ve sonuc alan arkadasların sayısı hayli fazla tabi yinede sen bilirsin ama bence denemekte fayda var sonuc alacagımıza eminim ben .

ben yaptıysam herkes yaparrrrrr:KK49: yıne baslıycam baslayamıyorum ama
başla canm başla valla daha once yaptıysan yine yaparsın insanın istedikten sonra yapamayacagı sey yok ve eminim ki sen de başarabilirsin isteyen olursa benimle birlikte baslasın birbirmize yardımcı da oluruz hem motive acısından

yarın başlayım o zaman en azından denemek istiyorum içimdeki şevki çıkarmak adına:KK19:son zamanlarda öyle bir miskinlik halsizlik var içimden ne diyet ne spor hiçbirşey yapmak gelmiyor bir yandan da kilo vermem gerek of sinir oluyom kendime:KK47:artık silkinip doğum öncesi halime dönmem lazım yoksa çok geç olacak:KK58:

yarın başlayım o zaman en azından denemek istiyorum içimdeki şevki çıkarmak adına:KK19:son zamanlarda öyle bir miskinlik halsizlik var içimden ne diyet ne spor hiçbirşey yapmak gelmiyor bir yandan da kilo vermem gerek of sinir oluyom kendime:KK47:artık silkinip doğum öncesi halime dönmem lazım yoksa çok geç olacak:KK58:

evet başla canm başarırsın ben eminim istedikten sonra.bak yarın sende başla ikimizde kilolarımızı yazalım yarın 1 haftanın sonunda tekrar yazar kaç kilo verdigimizi görürürz.eminim ki cok guzel sonuclar alırız senin bitirdgin gun tartılırız istersen.sporu da ihmal etmeyelim ben bugün başladım spora simdi 2 bardak taze portakal suyu da ictim aksam 1 saat dans edicem tempolu inş herşey güzel olucak

tamam canım yarın tartılıp yazıyorum kilomu.umarım yapabilirim.yarım saatte evde leslie yaparım bakalım 1 haftada neler olacak:44:inşallah üzülmem sonunda:KK59:10 kilo vermek istiyorum ben tabi bir anda olmaz yavaş yavaş.ben bu diyeti daha çok bir anda başlayabilmek ve kendime gelmek için tercih ediyorum çünkü düzenli beslenip sağlıklı kilo vereyim derken sürekli yiyorum sıkıntıdan:KK59:belki bu şekilde sınırlandırmış olurum kendimi

:KK19: valla canım ben 9 dan beri ayaktayım ama pek fazla aclık hissetmedim su içtim portakal suyu ictim seker istediginde sende portakal suyu ic cok iyi bastırıyor.bence cok guzel olucak hersey ben inanıyorum başarıcazz :KK66:

günaydın kızlar güne kötü başladım maalesef.çünkü az önce tartıldım ve 2,5 kilo daha almışım ve 62,5 kilo olmuşum:KK43::KK43:birkaç ay önce diyete başlamak istediğimde 58dim oysaki.vereceğime alıyorum habire:KK47:şunu anladım ki diyet listesi olmadan kendimi mecbur hissedemiyorum ve bugün yarın derken sürekli yiyorum:KK59:artık başladım bende ideal kilom 52 ama ben 50 olmak istiyorum.yani önümde koca bir 12 kilo var bakalım verebilecekmiyim:44:şuan sadece ılık su içtim birazdan meyve sularına başlarım ve bugün sporda yapacam inşallah:KK42:

slm kızlar hani nerdesiniz?wakawaka vazmıgeçtin yoksa canım?hani bugün kilonu yazacaktın?

bu arada sabahtan beri sadece 3 bardak portakal suyu içtim tabi bide su.içim dışım portakal suyu oldu:KK1:ama kendimi çok kötü hissetmiyorum sadece biraz başım ağrıyor onunda strestenmi yoksa diyettenmi olduğunu bilmiyorum ama.onun dışında gayet iyiyim:KK9:

:KK66:vazgeçmedim canm okuldan daha yeni geldim anca. bende bugün portakal suyu içtim bol bol bi bardak da kahve içtim cnm ben 80 kiloyum cok kilo aldım bende ama geri vericem kararlıyım sende dayan sakın vazgecme 2.gün kolay gecio inan ki

yok tatlım vazgeçmeye niyetim yok zaten.bizimkiler şuan yemek yiyolar:KK58:

evet bugün 2.günüm :dün akşam eşim benim için portakal,greyfurt ve mandalina sıkıp bir şişeye doldurmuştu sağolsun.saat 6dan sonra olduğu için içmemiştim.bugün o karışımdan 2 bardak içtim ve birkaç bardakta su içtim.şimdilik pek aç sayılmam ama biraz başım ağrımaya başladı sanki:KK59:umarım dünkü gibi olmaz dün kaç tane ağrı kesici aldım bilmiyorum:18:ha bu arada biraz sporda yaptım ama şimdilik çok abartmadım.20-25 dk kadar sadece:nazar:genel olarak söyleyecek olursam 2.gün 1.güne göre daha rahat gibi geldi bana:KK19:

birde ben dayanamayıp tartıldım 1 kilo gitmiş tabi bu su kaybıdır aslında ama olsun motive için güzel bir başlangıç oldu:KK9:dayanabilirsem 1 ay boyunca yapmayı düşünüyorum keşke 10 kilo verebilsem süper olurdu valla:KK9::KK64::KK66:

X