Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

diyette 5.günüm ama regl oldum şişkinliğim var mecburen regl bttkten 2 gün sonra tartılıcm gerçk kilomu öğrenebilmek için diyete harfiyen uymuorm arada kaçamaklarm oluor ama kesnlkle çok küçük şeler bunlar kahvaltım uymuor genelde ama onu da dengeliorm.. şu kilomu 58 57 de sabitleyebilsem bir rahatlıycam ondan sonrası zamanla gelir inşallah zaten

günaydın kızlar basladım diyete sabah kalktıgımdan beri sadece su içtim meyve suyu almaya gidemedim marketlerdeki %100 meyve suları olur mu acaba bir yardımcı olabilecek varmı

bence onların içinde ki meyve oranları düşük %100 değil içeriğini okuyunca öyle olmadığı anlaşılıyor hem çoğunun içinde şeker var.birde doğal içmek gibi olmaz ne kadar katkısız densw bile o kadar uzun süre muhafaza edebilmek için içine bişeyler giriyodur elbet saf olması imkansız.ama yinede dışardan almak istiyosan bence elma yada nar suyu gibilerini al çünkü onlar daha doğal ve şeker ilavesiz olur kanımca.tabi en doğrusu kış ayındayız evde portakal,mandalina elma falan vardır onları sıkıp içmek çok daha iyi

aslında denemek istiyorum bende ama kendime güvenmiyorum.eskiden olsa yapacağım derdim ama doğumdan sonra iştahım çok açıldı bütün günü meyvesuyuyla geçirebilirmiyim acaba:44:

canım özeline cevap verdim ama yinede gösterim işte liste bu

teşekkür ederim canım evde portakal var onu sıkıp iceyim bari dogru söylüyorsun.

aslında denemek istiyorum bende ama kendime güvenmiyorum.eskiden olsa yapacağım derdim ama doğumdan sonra iştahım çok açıldı bütün günü meyvesuyuyla geçirebilirmiyim acaba:44:

bence yapabilirsin yaparım dedikten sonra hem o kadar da zor olmaz diye düşünüyorum kilo verdigini gördükten sonra.bende uzun süredir başlamak isteyip de başlayamayanlardanıp ama bu defa kararlıyım başladım ve bitiricem .

Arkadaşlar bana yardımcı olun bu diyet nasıl
bence güzel bir diyet ve sonuc alan arkadasların sayısı hayli fazla tabi yinede sen bilirsin ama bence denemekte fayda var sonuc alacagımıza eminim ben .

ben yaptıysam herkes yaparrrrrr yıne baslıycam baslayamıyorum ama
başla canm başla valla daha once yaptıysan yine yaparsın insanın istedikten sonra yapamayacagı sey yok ve eminim ki sen de başarabilirsin isteyen olursa benimle birlikte baslasın birbirmize yardımcı da oluruz hem motive acısından

yarın başlayım o zaman en azından denemek istiyorum içimdeki şevki çıkarmak adınason zamanlarda öyle bir miskinlik halsizlik var içimden ne diyet ne spor hiçbirşey yapmak gelmiyor bir yandan da kilo vermem gerek of sinir oluyom kendimeartık silkinip doğum öncesi halime dönmem lazım yoksa çok geç olacak

evet başla canm başarırsın ben eminim istedikten sonra.bak yarın sende başla ikimizde kilolarımızı yazalım yarın 1 haftanın sonunda tekrar yazar kaç kilo verdigimizi görürürz.eminim ki cok guzel sonuclar alırız senin bitirdgin gun tartılırız istersen.sporu da ihmal etmeyelim ben bugün başladım spora simdi 2 bardak taze portakal suyu da ictim aksam 1 saat dans edicem tempolu inş herşey güzel olucak

tamam canım yarın tartılıp yazıyorum kilomu.umarım yapabilirim.yarım saatte evde leslie yaparım bakalım 1 haftada neler olacak:44:inşallah üzülmem sonunda10 kilo vermek istiyorum ben tabi bir anda olmaz yavaş yavaş.ben bu diyeti daha çok bir anda başlayabilmek ve kendime gelmek için tercih ediyorum çünkü düzenli beslenip sağlıklı kilo vereyim derken sürekli yiyorum sıkıntıdanbelki bu şekilde sınırlandırmış olurum kendimi

valla canım ben 9 dan beri ayaktayım ama pek fazla aclık hissetmedim su içtim portakal suyu ictim seker istediginde sende portakal suyu ic cok iyi bastırıyor.bence cok guzel olucak hersey ben inanıyorum başarıcazz

günaydın kızlar güne kötü başladım maalesef.çünkü az önce tartıldım ve 2,5 kilo daha almışım ve 62,5 kilo olmuşumbirkaç ay önce diyete başlamak istediğimde 58dim oysaki.vereceğime alıyorum habireşunu anladım ki diyet listesi olmadan kendimi mecbur hissedemiyorum ve bugün yarın derken sürekli yiyorumartık başladım bende ideal kilom 52 ama ben 50 olmak istiyorum.yani önümde koca bir 12 kilo var bakalım verebilecekmiyim:44:şuan sadece ılık su içtim birazdan meyve sularına başlarım ve bugün sporda yapacam inşallah

slm kızlar hani nerdesiniz?wakawaka vazmıgeçtin yoksa canım?hani bugün kilonu yazacaktın?

bu arada sabahtan beri sadece 3 bardak portakal suyu içtim tabi bide su.içim dışım portakal suyu olduama kendimi çok kötü hissetmiyorum sadece biraz başım ağrıyor onunda strestenmi yoksa diyettenmi olduğunu bilmiyorum ama.onun dışında gayet iyiyim

vazgeçmedim canm okuldan daha yeni geldim anca. bende bugün portakal suyu içtim bol bol bi bardak da kahve içtim cnm ben 80 kiloyum cok kilo aldım bende ama geri vericem kararlıyım sende dayan sakın vazgecme 2.gün kolay gecio inan ki

yok tatlım vazgeçmeye niyetim yok zaten.bizimkiler şuan yemek yiyolar

evet bugün 2.günüm :dün akşam eşim benim için portakal,greyfurt ve mandalina sıkıp bir şişeye doldurmuştu sağolsun.saat 6dan sonra olduğu için içmemiştim.bugün o karışımdan 2 bardak içtim ve birkaç bardakta su içtim.şimdilik pek aç sayılmam ama biraz başım ağrımaya başladı sankiumarım dünkü gibi olmaz dün kaç tane ağrı kesici aldım bilmiyorum:18:ha bu arada biraz sporda yaptım ama şimdilik çok abartmadım.20-25 dk kadar sadecegenel olarak söyleyecek olursam 2.gün 1.güne göre daha rahat gibi geldi bana

birde ben dayanamayıp tartıldım 1 kilo gitmiş tabi bu su kaybıdır aslında ama olsun motive için güzel bir başlangıç oldudayanabilirsem 1 ay boyunca yapmayı düşünüyorum keşke 10 kilo verebilsem süper olurdu valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…