Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.canım haklısın ya. diyet süresince kimseyi görmek istemiyorum. ama mümkün değil hem çalışıyorum, gelen giden öğle yemekleri. bir de herkesi şeytan kötükedihüsodürtüyor sanki hafta sonları misafir geliyor. bir çatal falan derken kaçamak oluyor. Ama moralini bozma, kaçamaklara rağmen gram gram da olsa gidiyor... HEPİMİZE KAÇAMAKSIZ GÜNELER DİLİYORUM...

a.s.Yeryüzünde denemediğim diyet kalmadı. Bekarken çok güzel sonuçlar alıp, neredeyse 10 yıl 43-45 kg arası gezdim. Öncesinde 70 kg. falandım....55 kg ile hamile kaldım ve 106 kg ile doğuma girdim. doğum sonrası maalesef 96 kg. idim. tabbi 18 yıl önceydi. bu 18 yıllık sürede 63 lere kadar inip, 103 lere kadar çıktım. Bu diyet bekarken yaptığım diyete benziyor. Bu nedenle seçtim. Ben tekrar başaracağımdan umutluyum.

birde bize başlangıç kilonu, vermek istediğin kiloyu ve boyurnu yazarmısın......

ne gusel 48 kılo ne gusell opuyorumnanaktan ben sımdı 57 kıloyum bastada bellı oldugu uzre nıyetım 48 kılohihoyyyt boyum da 1 67 ama benım basen bölgemde sorunum kafamçokkarıştı napıcam beennn bilmiyorumkismile

bu ararda ıns ıstedgın kıloya kısa zmanda ulasrsın ıncılı denız baslamak bıtırmenın yarısı derler bu azımle sende basarırsın kaydirigubbakcemile2

kızlar merhaba 7 takımdayım ama bu dıyetı yapmak ıstıyorum bana yardımcı olurmusunuz

moonlight başlarda bebeto diye bi arkadaş yalan olmasın ama 1.5-2 ay gibi sürede 20 kilo vermişti..o günlerde adım adım takip ediyordum burayı ben..
arkadaşım cevabın için çok teşekkür ederim.2 ayda 20 kg ne demek! insanı baştan çıkarıyor cidden :)
ben diyete başladım dediğim gün daha pc den kalkmadan tel geldi.misafir gelecek diye
ne yazıkki tamamlayamadım.diyete başladığım gün misafir gelmesi çok ters oldu.dünde bana gelindiğinde kararlaştırdığımız yere gittik.yani diyete başlamak bugün nasip oldu.umarım bende bırakmadan en az 1 ay yapabilirim.ya artık başkalarının yanında diyetteyim falan demek istemiyorum.çünkü beni her gördüklerinde naptın nettin diyet nasıl gidiyo demelerini,sen biraz zor verirsin bakışlarına muattap olmak istemiyorum...
Her neyse bugün benim için bir tarih olacak.AZİMLİYİM KARARLIYIM.1 aydanda vazgeçtim.ister 1 ay ister 10 ay sürsün bu yoldan dönmeyeceğim.hadi bakalım kızlar ,beraber kurtulalım şu kilo denen beladan...vereliniortak

bende cok karalıtyım ne zaman baslıyosun monlıght bırlıkte baslıyalım bırbırımıze gaz verırız hem

canım hiç moralini bozma. benim kuzeniminde basenleri ve bacakları çok kalındı. herkes heryerinden verebilirsin ama basen ve bacaklar zor diyorlardı. ama yılmadı kimseyi takmadı
bazı yağlardan yapılan karışımları sürdü ve streçledi ve spor yaptı, bitki çayından karşım içti sonuç incecik bacaklar ve basen.... YETERKİ İSTEYELİM, AZMEDELİM. HERŞEY MÜMKÜN........ İMKANSIZ ZAMAN ALIYOR. O KADAR....hihoyyyt

ay o millet yokmu zaten..
diyet yaptığını duydularmı özellikle çağıranlar var..eminim bilerek yaptığına..diyetini evde yap burda yapamazsın diyor bide.o zaman ben gelmeyeyim bi daha dedim bende napıyım artık.

a.s.TABıı OLURUZ , ARAMIZA HOŞ GELDıN......vereliniortak

hosbulduk kızlar

ıkı gundur meyve suyu ıle beslendım yarın normalle donucem ama meyve suyuna devam etsemm ay bole cok hos daabilmiyorumkismile

bu arada nerden baslamalıyım kıne

bende cok karalıtyım ne zaman baslıyosun monlıght bırlıkte baslıyalım bırbırımıze gaz verırız hem
canım ben busabah başladım.ama başlamadıysan zaman kaybetme biran önce başla bence yaza ne kaldıki şurda zaten geç bile kaldık hadi fatot vereliniortak

diyet yapmaya karar vereli okadar çok olduki ama gelenden gidenden fırsat olmadı bir türlü.nihayet başladım sonunda umarım bozmam.umarım sonuç alırım.nolur desteklerinizi esirgemeyin kızlar.bugün eski yorumları bayağı okudum.çok güzel sonuç alan arkadaşlarımız olmuş gerçekten.bizde başarabiliriz kızlar bugün daha çok inandım buna.

canım ben busabah başladım.ama başlamadıysan zaman kaybetme biran önce başla bence yaza ne kaldıki şurda zaten geç bile kaldık hadi fatot vereliniortak

benımkıde resmı olarak basladı bugun canım nasıl yapıyoruz hergun kılo vs takıbı yapıcazmı bırbırımızın

bu yaz hem ablamın hemde benım dugunum var kızlar ona gore bana bol bol gaz verınn lutfennn

hadi inşş opuyorumnanaktan evet baselnler cok zor gıdıyo sımdı bıle karnım yapıstı ama basenler aynı hasmetıyle durolar bıde balık olan aksamlar lıght ton balıgı ıle salata yesemolurmu ızgara balık yapama ımkanım yokda ?sporda yapıolarum ALLHIM NE OLURRR bilmiyorumkismile ama gercekten çok azımlıyım 48 kılo olucammm hihoyyyt
AZİM AZİM AZİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMM :lepi:

benımkıde resmı olarak basladı bugun canım nasıl yapıyoruz hergun kılo vs takıbı yapıcazmı bırbırımızın

bende bilmiyorumki :) haftada bir tartılıp kilo bildirimi mi yapılıyor acaba.değilsede böyle yapabiliriz.gün be gün tartılmak moral bozabilir belki.başlangıç kilomuzu yazarız.1 haftayı tamamlayınca bakarız bakalım kim daha çok kilo vermiş :teytey:
biraz rekabet sokalım işin içine dimi ama arkadaşım :1rolleyes:

arkadaslar öncelikle hepinize kolay gelsin inş. dilediklerinz gercek olur bende 74 kiloyum ve 55 kilo olmak istiyorum yaz geliyor şöle plajda zayıf zayıf salınmak istiyorum mayısın 10una kadar 19 kilo vermem lazım daha önce bu diyete baslamıstım ama 3.günü bozdum acıktıgım için bu diyeti yapanlara bazı sorularım olucak1- bu diyetle haftada kaç kilo veriliyor 2-ben bruksel lahanasını hiç sevmiyorum yerken midem bulanıyor onun yerine salata yada brokoli yesem fark edermi 3-bu diyette acıktıgımz zaman atıstırma ne yemeliyiz birde ögle menüsünde salata yazıyor ben çrş. ve cumaları 12den aksam 6 ya kadar okuldayım bu durumda salata yiyemiyorum ne yapmalıyım bu durumda bu sorulara cevap verirsenz cok mutlu olurum arkadaslar:):):)

kafamçokkarıştı
bencede gruplasalım tıpkı kılo yarısması gruplarındakı gıb bıde kocumuz yada kaptanımızda olsun kendı aramızda kım var kım yok bı bılelım ona gore yapalım ılk etapda kım grup bası olucak

gönüllü arkadaşlarımız yapabilir tabi.aslında çok da makbule geçer motivasyon katar bizlere.
bugün 2. günüm hiç dışına çıkmadım ama dün inanılmaz bir başağrım vardı (normalde pek başağrım olmaz)bütün gün sürdü.yatmaya yakında buna ilaveten midem yanmaya ve kaynamaya başladı.uyutmaz bu beni dedim ama çok şükür rahat yattım.bugünede iyi başladım umarım böyle devam eder.yarın sabahı iple çekiyorum ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…