Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

sevgili bizek ben diyetimi bozduğum için utanmcımdan yazamadım kusuruma bakma bu arada senin adına çok sevindim sen bozmana rağmen 2 kilo vermişsin ben cuma günü kendime 2. bir şans daha vericem biraz moralim bozulmuştu da ondan diyeti fln unttum.başlayınca günlük yazıcam

evet 2 günü kacamaksiz tamamladim ve bu sabah agiz tadiyla kahvaltimi yaptim
der

evet kader arkadasim bozdugum halde 2 kilo verebildim amakeske bozmasaydim cunku her bozdugumda 1 kiloyu geri aliyorum gerci bakma aslinda buda iyi haftada 1 kilo versek bile 5 ayda 20 kilo yapar ooo super olurum 20 kiloyu versem bile. su anda bilmiyorum kac kilo oldugumu bugun 3. gunumayni hizla devam diyete bakalim sali gunu ne olacak tabi tekrar bozmazsam. aslinda ircok diyetisyenin dedigi gibide en sagliklisi yavas kilo vermek enazindan yavas verilen kilolar geri alinmiyor kolay kolay cok cok abartmadikca. Sonra az yiye yiye bunye alisiyor eskisi kadar abartmiyoruz yemegi. Moral bozmak yok iki gun bozduk diye 2 gun bozduysak 3 . gun devam tam gaz ama 5 ay ama 1 sene kilolara veda en sonunda:lepi:

sevgili bizek ben diyetimi bozduğum için utanmcımdan yazamadım kusuruma bakma bu arada senin adına çok sevindim sen bozmana rağmen 2 kilo vermişsin ben cuma günü kendime 2. bir şans daha vericem biraz moralim bozulmuştu da ondan diyeti fln unttum.başlayınca günlük yazıcam

nattynova cim ayni seyler senin icinde gecerli moral bozmak yok yola devam. Uzun yollarda arada mola olur.:lepi:

bendee pazartesi başlayacağım bu diyete acilen kilo vermem gerek ve okuduğum yorumların çoğu süperdi diyetle alakalı.h.sonu evde yapamam sanırım ilk iki günü şirkette geçirmem gerektiği için pazartesi başlayacağım bende:)umarım başarılı olurum:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

nattynova cim ayni seyler senin icinde gecerli moral bozmak yok yola devam. Uzun yollarda arada mola olur.:lepi:

sevgili bizek'cim pazar sabahından itibaren (yani yarın sabahtan itibaren)greryfurtlarım hazır hihoyyyt kendime ha gayret diyip duruyorum şu sıralar;herkese kolay gelsin tekrar yerimseniben

sevgili bizek'cim pazar sabahından itibaren (yani yarın sabahtan itibaren)greryfurtlarım hazır hihoyyyt kendime ha gayret diyip duruyorum şu sıralar;herkese kolay gelsin tekrar yerimseniben

ya sorma benimde bir arkadasim geldi gene kisirlar mi cevizli kekler mi dersin yaptik yedikte yedik kimse gelmesin istemiyorum artik uhuuu :))) neyse bende pazar sabahindan tektrar baslayacagim yaa dedik ya durmak yok ha 5 aydaa ha 1 senede farketmez bu kilolar gidecek nisanda kardesilmin dugunu var o zamana kadar bir 4 5 kil daha verebilseydim ne mutlu olacagim anlatamam. Boyum 160 kilomu yarin sabah tartilir soylerim artik. Bu sefer 1 hafta kesin devam. zaten bir hafta arliksiz yapamayinca sonuc alamiyoruz.

guliss nerelerdesin ne yaptin verdinmi bari 1 2 kilo umarim sen birakmamissindir benim gibi bize moral olurdun ya

Merhaba kizlar ben bu diyete dun basladim bugun ikinci gunum. Bugunde bitsin gerisi kolay :))
gelismeleri yazicam sizde yazin birbirimize destek olalim. Bu arada ben 53 kiloyum 50 kilo olmak istiorum 1 hafta da mumkunse tabi :)

Merhaba kizlar ben bu diyete dun basladim bugun ikinci gunum. Bugunde bitsin gerisi kolay :))
gelismeleri yazicam sizde yazin birbirimize destek olalim. Bu arada ben 53 kiloyum 50 kilo olmak istiorum 1 hafta da mumkunse tabi :)

Selam yeliz hosgeldin evet aslinda 1 hafta boyunca yaparsan 3kilo veriyorsun ama sonraki haftalar dikkat etmezsen hepsini geri aliyorsun ben hep diyetlerimi ya besinci yada altinci gunumde bozuyorum elde olmayan sebeplerden ya birileri geliyor oturmaya yada ben gidiyorum biryerlere ama 5 gunde bile 2 kilo verebiliyordum ve bozdugum zamanda 1 kiloyu geri aliyorum gerci ben boyle yapa yapada 2 ayda 5 6 kilo verdim ama hic bozmadan devam edebilseydim heralde bir 10 kilo vermistim. neyse bugun tekrar basladim bir hafta sonra gene bakacagiz duruma bu arada 53 kiloyum demissin ben 60 64 olsam 64 kere takla atarim valla neyse tekrar yazarim bakalim ne olacak :)))

Selam yeliz hosgeldin evet aslinda 1 hafta boyunca yaparsan 3kilo veriyorsun ama sonraki haftalar dikkat etmezsen hepsini geri aliyorsun ben hep diyetlerimi ya besinci yada altinci gunumde bozuyorum elde olmayan sebeplerden ya birileri geliyor oturmaya yada ben gidiyorum biryerlere ama 5 gunde bile 2 kilo verebiliyordum ve bozdugum zamanda 1 kiloyu geri aliyorum gerci ben boyle yapa yapada 2 ayda 5 6 kilo verdim ama hic bozmadan devam edebilseydim heralde bir 10 kilo vermistim. neyse bugun tekrar basladim bir hafta sonra gene bakacagiz duruma bu arada 53 kiloyum demissin ben 60 64 olsam 64 kere takla atarim valla neyse tekrar yazarim bakalim ne olacak :)))

Canim bende arada mecburen bozuyordu ve kilo almaya basliyordm. 57 kiloydum 53 kiloyum suan 3 kilom daha var. Birde benim boyum kisa 1.60im yasimda 17. Sende bugun baslamissin. Bende su iki gunu atlattigim icin cok mutluyum :)) gelismelerden haberdar edersin o zaman. Herkese saglikli zayiflamar..

merhaba arkadaşlar 1.ve 2. gün dilediğiniz kadar meyvesuyu yazmış istediğimiz meyvenin suyunu içebiliyormuyuz yoksa greyfurt elma vs. gibi tercihleriniz varmı

bende bugün tekrardan basladim

gökce istedigin meyve suyunu icebilrisin eger hazir alicaksan katkisiz olmasina dikkat et

bu diyeti yapıp zayıflayanların listesi yapılsa ii bir veri olurdu elimizde ..

Ben 100% karisik meyve suyu içtim kizlar tabi iyi mi yaptim bilmiorum :)
iki gunu atlattim sonunda bugun kahvaltimi ettim deminde salatami yedim simdilik zorlanmiorum umarim boyle devam eder.. Bu arada baska kimler yapior su an bu diyeti?

hollywood dıyeti evet zor ama yapılabılıo azimli olduktan sonra . 2006 yılında 3 hafta yaptım 8kg verdım daha sonra bır rahatsızlık sebebıyle hastaneye yattım tabı serumlar yemeler ıcmeler derken gerı geldı kılolar.ustune dogumda yapınca oldum 90 kg boyum 1,69!! 4 hafta once akapunktura basladım yedıklerıme dıkkat edıp haftada 3 gunde 1 er saat orta tempolu yuruyus yaptım verdım 4 kg !suan 86 yım ve bugun buyuk bır azımle basladım meyve suyu ve su ıcmeye :) yanlız ben meyve suyunu cok sevmıorum sabah 9 dan berı 200 ml bıle bıtıremedım bol su ıcıorum sanırım o benı ıdare eder :) herkese bol kılo vermeler :enbuyukkk:

Ben 100% karisik meyve suyu içtim kizlar tabi iyi mi yaptim bilmiorum :)
iki gunu atlattim sonunda bugun kahvaltimi ettim deminde salatami yedim simdilik zorlanmiorum umarim boyle devam eder.. Bu arada baska kimler yapior su an bu diyeti?

selam yeliz ictigin meyva suyu ne olursa olsun farketmiyor ister sen evde kendinde yapabilirsin ama dikkat etmen gereken dogal ve katkisiz olsun yani icinde seker vs gibi seyler olmasin. Bende yapiyorum daha once 5 gun yaptim elde olmayan nedenlerle 6. gunu bozmustum ama 2.5 kilo vermistim sonra bozdum 1 hafta 10 gun oldu 1 kilosunu geri aldim bugun tekrar basladim en bastan gerci dun baslamistim ama malum pazar ve can skci bir gun bozdum. bugun bozmayacagim insallah. 139 140 ;sayfalara bakarsan yeni baslayan bir iki arkadasi daha gorurusun. Neyse hadi herkese kolay gelsin. Kilo verebilen yazsinda bizede moral versin.

hollywood dıyeti evet zor ama yapılabılıo azimli olduktan sonra . 2006 yılında 3 hafta yaptım 8kg verdım daha sonra bır rahatsızlık sebebıyle hastaneye yattım tabı serumlar yemeler ıcmeler derken gerı geldı kılolar.ustune dogumda yapınca oldum 90 kg boyum 1,69!! 4 hafta once akapunktura basladım yedıklerıme dıkkat edıp haftada 3 gunde 1 er saat orta tempolu yuruyus yaptım verdım 4 kg !suan 86 yım ve bugun buyuk bır azımle basladım meyve suyu ve su ıcmeye :) yanlız ben meyve suyunu cok sevmıorum sabah 9 dan berı 200 ml bıle bıtıremedım bol su ıcıorum sanırım o benı ıdare eder :) herkese bol kılo vermeler :enbuyukkk:

selam dudi Ya bende 160 boyum be 84 kiloydum bundan 2 ay once cesitli diyetlerle 2 ayda 6kilo vermeyi basardim devamli bozsamda tamamamen birakmadim gerci hic bozmasaydimda 10 kiloda verebilirdim cunku ben verdigim kilolari hep geri aldim. ama 60 64 olana kadar devam hollywood diyetine en azindan verdikten sonrada devam ederiz duzenli beslenmeye. Ah keske bi gitse su 10 15 kilo. ya alirken boyle zorlanmiyoruz verirken niye boyle zor oluyo :1no2:

selam dudi Ya bende 160 boyum be 84 kiloydum bundan 2 ay once cesitli diyetlerle 2 ayda 6kilo vermeyi basardim devamli bozsamda tamamamen birakmadim gerci hic bozmasaydimda 10 kiloda verebilirdim cunku ben verdigim kilolari hep geri aldim. ama 60 64 olana kadar devam hollywood diyetine en azindan verdikten sonrada devam ederiz duzenli beslenmeye. Ah keske bi gitse su 10 15 kilo. ya alirken boyle zorlanmiyoruz verirken niye boyle zor oluyo :1no2:

gıdecek azmettım ben daha yasım genc bu kdr kılo ıle yasmaya nıyetım yok bundan sonra. ne pahasına olursa olsun vercem :)) evet zaten ben 1 aydır duzenlı beslenıorum bugunde cok rahatım umarım bole devam eder persembe tartılcam yazarım kılomu.merak ettıgım bı konu var acaba 1 aydan fazla yapan oldu mu bu dıyetı kac kılo verdı?zararı var mı?

gıdecek azmettım ben daha yasım genc bu kdr kılo ıle yasmaya nıyetım yok bundan sonra. ne pahasına olursa olsun vercem :)) evet zaten ben 1 aydır duzenlı beslenıorum bugunde cok rahatım umarım bole devam eder persembe tartılcam yazarım kılomu.merak ettıgım bı konu var acaba 1 aydan fazla yapan oldu mu bu dıyetı kac kılo verdı?zararı var mı?

ilk sayfalarda var bebeto arkadas 1.5 ay yapmis sanirim zararinida görmemis sonra bide nam var ama o 1 ay yapmisti galiba kilolarini geirde almadilar

benimde bugün gayet iyi gidyor ins böyle devam eder

X