Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

slm kızlar bende bu diyete burada okuduklarımdan sonra gaza gelip başladım. iyikide başlamışım 2 şubatta başladım ve bugün 6. günüm ve tam 4 kilo verdim inanın çok mutluyum. doğumda aldığım kiloları veremeyeceğimi düşünüyordum. ama bu diyet sayesinde artık inancım yerine geldi ve evet ben bu kilolarıu vereceğim diyorum. nisana kadar gidecek kilolar. inanıyorum. başta biraz zorlandım ama artık bünyem alıştı. deli gibi yemek yiyen ben artık çok yiyip doyuyorum. miğdem küçüldü anlayacağınız. bakalım kilolarımı ne kadar sürede vereceğim. burda sizinle paylaşacağım. umarım hepimiz başarırız. görüşmek üzere

bu diyeti tam anlamıyla uyguladım.sonuç veriyor.baya bi kilo vermiştim.Arkadaşlarım, saçmalama 2 gün meyve suyuyla nasıl dayanabilirsin,demişlerdi ama dayanılabiliniyormuş:) neyse işte sonuç veren bi diyet

ben başaramadım tansiyonum 6 ve 4 düştü çok kötü oldum üzgünüm dayanamadım

bu diyet sanırım fazla kiloları olanlar için uygun, yani ben 6 günde yapsam hayatta 4 kg veremem, giden su olur, normal yeme düzenine geçince direkt kg alırım gibi geldi. boyum 170 kilom 55 yaş 24, bi türlü şu 5 kiloyu veremiorum spor da yapıorum ama nafile. Bıktım artık eski pantolonlarıma girmek istiorum yaaa

selam kızlar..bende yarın bu diyete başlamaya az önce yazılanları okuyunca karar verdim. zaten kendim 3 gündür diyetteyim ve vücudum alıştı, çok az acıkıyorum.sanırım zamanla hiç acıkmıycam hepinize kolay gelsin arkadaslar..

Herkese slm
bu diyetin orjinalinde "hollywood 48 hour miracle juice" dedikleri ve içinde bir sürü meyvenin suyunun bulunduğu bir karışım içiliyor. Amerika da yaşadığım dönemde ondan içip çok güzel sonuçlar almıştım ama türkiyede 85tl bir şişesi o yüzden alamam. Sizler hangi meyvelerin suyunu içtiniz? Hazır %100 meyve suyu diye satılanlar işe yarıyor mu? Lütfen cvp verin... Bugün başladım elma vişne kayısı şeftali karıştırdım ama hazırlardan. İşe yarar mı?

kızlar ben 18 yaşımdayım ve bu diyeti bebeto rumuzlu kişinin diyetten iyi sonuç alması üzerine başladım 4 kilo da vermiştim 66 dan 62 ye kadar düşmüştüm ama diyeti öylesine bi bozdum ki şu an maalesef 68.3 kiloyum yememin de sebebi birine sinirlenmem sonucu oldu...ama dersimi aldım ve bu sefer de daha azimli ve kararlıyım bu nedenle şu an itibariyle 10 dk lık üyeyim buraya ve ilk mesajımı yazıyorum...lütfen bana ilham verin kızlar n'ooluurrrr buna o kadar ihtiyacım var ki şimdiden herkese kolay gelsin diyorum

Merhaba canim sen 4 kiloyu ne kadar zamanda verdin? Skma canini aldiysan geri verirsin en onemlisi azim diorum ben. Eskiden benim diyetlerim 2 gunden fazla surmuodu aninda bozuodum. Sonra bi azim geldi dedim artik kacmicam diyetten ve bende kilo vermeye basladim ama bu aralar kilo vermem durduniye bilmiorum bi turlu veremiorum bu diyete baslamak istiorum bi de patates diyeti varmis onuda denemek istiorum insallah veririm

yelizcim ben diyetin 3. haftasına başlamadan tartıldığımda 4 kilo verdiğimi farkettim.yani bi aralar ben de çok sık hatta günde 3-4 kez tartının başına geçip dua ediyodum ama bi birkaç yakınımdan duyduğum kadarıyla çok sık tartıya çıkmak beyni kitliyormuş ve kilo vermek için ne kadar uğraşırssan uğraş normalde verebileceğinden çok az verebiliyormuşsun;hatta aynı kiloda da sayabiliyormuşsun.ben bu diyete ilk başladığımda sürekli aklım tartıda kalıyordu ama annem de aynı öneriyi yapınca sadece h.sonları sabah kalktığımda tartılıyorum;bunu adet edindim p.s. :benim bugün ilk günüm ve gayet iyi gidiyo bakalım bu sefer geri dönüş yok a.s

slm ben araniza yeni katildim bende hollywood diyetinin 5 . gunundeyim tartilmadim verdimmi vermedimmi bilemiyorm ama acil vermem gerek yoksa bu gidisle 100 kg olacagim bu arada 160 boyum 84 kilomdu cesitli rejimlerle 79 oldum hollywood diyetine 79 kilo ile basladim 60 kiloya inene kadar diyete devam yapan herkeze de basarilar tabiki banada :)

slm arkadaslar ne o herkes terk etti galiba buralari yada herkes zayifladi bir ben mi kaldi :a015: olsunben genede yazayim bugun altinci gunumdu sabah tartildim dun aksam diyeti bozup cildirmis gibi yedigim halde 2 kilo verdigimi gordum bugunde gene bir dogum gunu vardi aksama dogru 4 5 gibi yedim bayagi ama o saaten sonrada birsey yemedim genede bozmayacagim diyeti devam vermem gereken en az 10 kilom var;:teytey:

bende başlıycam bu diyete.1aydır tatildeydim.7kg almışımçok hızlı kilo alıyorum.77kg oldum gene ya normalde 54kg olmam gerekiyor offf feci bunalıma girdim yaz geliyor kilo vermek zorundayımmmm...

selam guliss nasilsin! bende 77 kiloyum birbirimizi takip ederek yapalimmi bu diyeti belki oyle daha dikatli olur ve kolay kolay birakmayiz ne dersin ?

selam guliss nasilsin! bende 77 kiloyum birbirimizi takip ederek yapalimmi bu diyeti belki oyle daha dikatli olur ve kolay kolay birakmayiz ne dersin ?

olur canım dediğin gibi daha iyi olur.ben bugün başladım diyete şimdilik bi sorun yok.inş şu 2 günü kaçamaksız atlatabilirim.şimdi okula gitcem akşam gelincede spor yapcamkaydirigubbakcemile2

slm guliss bu arada 2 gundur felaket yiyordum 78 olmusum bile ama regl olmam gerekiyor bu bir hafta icinde ondanda olabilir dedigim gibi yarin basliyorum yani sali. Sen iyi spor yapabiliyorsun benim oyle bir sansim yok 1.5 yasinda cadi bir kizim var ondan arta kalan zamanlardada ancak dinlenmek kafami dinlemek istiyorum ama inan onunla ugrasmak spordan daha zor. Ancak mekik falan cekerim bir 5 10 dk. aslinda bisikletimde var evde tembellik etmesem onunlada calissam daha guzel veririm ama bakalim. Bu arada sen bana pazartesileri sonucu soyle ben sana salilari. Ok. hadi yazisiriz gene kolay gelsin bize :)

hosgeldin sanada kolay gelsin gerci bu 10 15 kiloyu vermek pekte kolay olmayacak ama hadi bi gayret diyelim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…