Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

sağol canım
dayanacağım bakalım
52 kilodan 60 a çıkarsam
tatilde
bunlar bana müstehaktır

Simdi sen deyince cok yahuuuuu diyesi geliyo insanin ammaaaa ben turkiyeye gelipte ozledigim sey;leri yiyince ne oluyo sanki bende dobis olup donuyorum. Ama olsun simdi arkadasim yilmadan devam ediyoruz, su anda meyve suyumu iciyorum fakat oldukca zor gidiyo bugun bir aclik hissi var ki gitmiyor ne yapasam da biraz kapatsam nane koklasam ise yararmi acaba???????CADIARZU

siz kaç kilosunuz şu anda hedefiniz kaç kilo olmak?

yatmak en mantiklisi sanirim, su satlerde dayanilmaz bir aclik var sabirrrrr......

Canim, ben 80 kilo basladim suana kadar (1 hafta oldu sadece) 2 kilo verbildim. 6. gunumun sabahunda tartildigimda verdigim miktar 2,5 tu ertesi sabah 2 oldu bu nedemek hergun tartilmmali. hedefime gelince oldukca uzun bir yolum var niyetim 65 olmak.( 70 in altina inebilmek bile benim icin bisey ) motivasyon olmazsa yari yolda birakirim gibi geliyo, birbirimize destek olalim da bitsin artik su dert ....
Sen kac kilosun canim, ve nekadr olmak istiyosun?

benim boyum 168
kilom 52-55 arası oynuyordu
tatide 2 ayda 6 kilo aldım 60 oldum
55 olunca mutlu hissediyorum
sana başarılar ama ben bu öğlen
baılmamak için diet portakal kremalı biscüvi yedim
1 adet
paketi de yerdim de tuttum kendimicokacimcoook

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tesekkurler arkadasim....
cok haklisin canim insan cok feci oluyor aclik fena bisey.
Canim ben su benim kilo isini bi duzelteyim cunku benim tartim yanlus oldugu kanitlandi. birkac arkadasim tarafindan soyleniyordu ben pek kale almiyordum bugun buyuk bi alisveris merkezinde sifir bir tati denedim sonra eve geldim denedim bayagi bir fark var. bide benim gym de bir tarti var o hepten sapitik hosuma gidiyor orda tartilmak cunku az gosteriyo....

Simdi geleyim sadede, dun yazdigim kilo benim gym deki tartima gore belirledigim kiloydu. Karisik dimi baya....

tespitime gore ben bu diyete basladigimda 83 kiloydum. simdi tartida 80.5 gosteriyo.( yani yeni sifir aldigimda)

gelkelim olculerime (tombilik ben)
Boyum 173
dogumlardan sonra verilmeyen kilolar ve dahasida eklenince 83
olmam gereken 63
70 i gorsem onada raziyim simdilik...
sen sanslisin 5 kilo fazla uzun bir yol degil, 2 haftada cozersin bu isi kanimca....
bi buskitten hic bisey olmaz], iyi gidiyosun kacinci gunun ne zaman tartilicaksin?

Yildiriminyagmuru huhuhuuhhhhhhuuuuuu

bizi biraktin mi? bak bu sayfada en agiriniz benim sanirimkaydirigubbakcemile3 yolum uzun sizler olmadan olmaz bu is , bi buket cim sagolsun birakmadi buralari.....
Nerdesiniz arkadslar, iyisiniz insallah????

canım bırakmadım bırakmıcam kesınkeş kararlıyım. ben özel ek bıseyler daha yapıyorum eger ıse yararsa sıze de söylerım canım. ılk ben deneyım kobay olarakkaydirigubbakcemile3

bu arada suankı fotomu cektım bıde 1 ay sonra cekecegım. cunku ılk defa spor yapıyorum emınım degıslık olacak vucudumda

Sanırım 3 çocuğunuz var benim çocuğum yok
34 yaşındayım
cumartesi sabahı 4.günüm tartılacağım
merak ediyorum
şimdi evdeyim yürüme bandına çıkacağım
sana kolay gelsin dilerim en kısa zamanda verirsin istediğin kadar kilo
sevgiler

Be n bırakmam
böyle paylaşımlarla
kendimi yalnız hissetmiyorum
ve kilo vermek konusunda daha azimli hissediyorum

canım bırakmadım bırakmıcam kesınkeş kararlıyım. ben özel ek bıseyler daha yapıyorum eger ıse yararsa sıze de söylerım canım. ılk ben deneyım kobay olarakkaydirigubbakcemile3

ohhh sevindim canim hihoyyyt, cunku sizin sayenizde bu gunde sagsalim bitti. ben cok istiyorum zayiflamayi. Denedigin seyi merakla bekliyorum. ama lutfen iki diyet yapayim derken mahvetme kendini uzulurum sonra. Bizim icin feda etme kendini :)))))
ben oolculerimi yazdim bugun seninkiler ne arkadasim yani ne kadar kilo vermen lazim????

Son düzenleme:
Be n bırakmam
böyle paylaşımlarla
kendimi yalnız hissetmiyorum
ve kilo vermek konusunda daha azimli hissediyorum

Birakma canim, cunku paylasimve azim konusunda tamamen seninle ayni fikirdeyim.

Bu arada evt canim 3 tane cocugum var.Yas konusunda isee ayniyiz bende 34 um.:dance: Sadece meyve suyu ictigim gunlerde yemek hazirlamak cok kolay olmuyor. misss gibi yemekler kokarken ben uzaktan kedi bakiyorum. ama olsun iste bu durumda siteye giriyorum yaziyorum daha once yapilan ndiyetleri okuyorum.sizlerle konusuyorum veee sonuc olumlu yine bir gayret geliyor ....

Ama su anda ben cooooooookkkkkk aaaaaaaacccccccccciiiiimmmm.

canım ben 160 boyunda 75 kıloyum. denedıgım sey dıyet deıl canım bı ıcecek karısım yararı olursa kesın paylaşırım

Ok canim, sanada boooolllll basari diliyorum kendimede veeeee tabiki buketcigimede. basaricaz azimliyiz kararliyiz......sositososito

karisiminda sonuclarini ve kendisini merakla bekliyorumopuyorumnanaktan

Buketcim, bende yarin belki yuzmeye gidicem bakalim gerci yuzmde ne kadar kalori harcaniyor bilmiyorum. bi arastirayim bakayim nette...

Buketcim, bende yarin belki yuzmeye gidicem bakalim gerci yuzmde ne kadar kalori harcaniyor bilmiyorum. bi arastirayim bakayim nette...
di

canım ben fitness yapıyorum
bugün gidemedim evde yürüme bandı+dumble hareketleri yaptım
ev zaten spor salonu gibi,
ama en iyisi hızlı yürüme ve yüzme
ben de ramazandan sonra yüzmeye başlayacağım
benim en memnun kaldığım plates oldu
kilo vermesen bile zayıf ve sıkı duruyorsun
o da ramazanda tatile girdi maalesef gidemiyorum
ramazandan sonra hafta içi plates haftasonu yüzme olabilir
belediyenin tesisleri fiyatlar çok uygun ve temiz
seninle burada tanışmak çok iyi oldu şimdi çokoprens yiyecektim
senin yazdıklarını görünce vazgeçtim
sevgiler

selam herkese =) bende aranıza katıldım bugün diyette 3.günüm inşallah en kısa zamanda zayıflarız : )

Kızlar uzun bır sÜre yazamadım ıŞ yogunlugundan dolayı dıyetı bırakmadım ama lıstedekı menÜyede pek uyamadım ama 2 haftamdayım dıyette toplamda 2.5 kılo gıttı ama az da gıtse bırakmıycam damlaya damlaya gÖl olur enınde sonunda gıdecek kılolar yavaŞta olsa napalımmmmmmmm sabırrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…