Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ıyı mı kötü mü bılmıyorum canım ama meyve cayının ıcıne şeker kesınlıkle katma. bende aralarda bıtkı cayı ıcıyorum şekersız. sporda yapıyorum ben bugun 70 dakıkalık spor yaptım evde nıvea body cdsıyle. sonra guzel bı kahvaltı. az once ip atladım. bu sefer kararlıyım. bıde arkadasım bayagı bı arastırdım akşam yemeklerden sonra sarımsak yutmak metebolızmayı hızlandırıyormuş. bende sarımsak yutuyorum. belkı yapmak ıstersın.

sekr katmiyorum, zaten uzun suredir seker kullanmiyorum cayda kahvede. zaten abartmamaya calisiyorum meyve cayinida cok artik dayanamiycak durumlarda iciyorum.
Tatlim ya sen ne guzel bi egzersiz programi uygulamissin bu gun, harika 70 dk super bisey. yarin da benim niyetim var bakalim ne yapabilicem kesin yazarim. kararindan caymak yok arkadasim, iyi gidiyoruz senin kacinci gun oldu nasil hissediyorsun canim. ne zaman tarti gunun?

Sahi sarimsak olayi ilginc, koku yapmiyor mu aksam yatinca yada sabaha merak ettim?

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisseni alkisliyorum tebrik ediyorum 1,5 ta bi kilo kaybidir devam diyorum arkadasim.....
bende regl oncesi siserim istahim acilir simdi vucut su toplamistir, regl in sonuna dogru daha guzel hissedersin ....
Devam kizlar iyi gidiyoruz. benim yarin son gun acaba yarin sabah mi tartilmali yoksa meyve suyunun sabahi mi tartilmali ? neyse yaaa ne farkedicek ki verdiysem vermisimdir zaten......fisfisfis

meyve suyunu şekersiz olanlardan mı alıyorsunuz
kendiniz mi sıkıyorsunuz

sarımsak az koku yapıyo eşim evde olmadıgı ıcın sorun değil:roflol: cumartesı tartılacagım ben canım.

arkadaşlar ben bu diyete daha önceden başlama kararı almıştım ama bir türlü kısmet olmadı bugun yine sizin yorumlarınızı okudum cesaretlendim:KK70: sizde destek olursanız hepberaber kurtulucaz inş bu kilolardan

kızlar ben isveç diyetine heveslendim ama yapamadım,siz kaç kilo verdiniz bir ayda?

bende başlayayım diyorum,ama meyve suyu tamek capi falan olsa olurmu yani marketlerde satılandan?

bu arada ben 160 boyla 77 kiloyum top gibi bişeyim yani :KK70:

slm kizlar ben normal satilan meyve sularindan ictim kutularina bakiyorum seker orani en dusuk olani seciyorum.
ama ben basliyali daha bir hafta ilk apan arkadaslar gibi dort kilo felan veremedim (ama sanirim spor yapmadim) belki ondan neyse 2.5 kilo verdim bir haftada ...

daha onceki yaptigim diyetler spor dusununce acikcasi bu bir haftada verdigim en fazla kilo devam diyorum baska birsey demiyorum.....delikafadulden

ya ben ugun spor yaptım bayagı acıktım sımdıde neden bılmıyom mıdem kaznıyıo

valla canım koku yapıyo fakat asırı ı kokusu yok bence. eger kokunun az olmasını ıstıyosan yeşilcay süt içebilir, maydonoz yıyebılırsın

kızlar ben isveç diyetine heveslendim ama yapamadım,siz kaç kilo verdiniz bir ayda?

bende başlayayım diyorum,ama meyve suyu tamek capi falan olsa olurmu yani marketlerde satılandan?

bu arada ben 160 boyla 77 kiloyum top gibi bişeyim yani :KK70:

isvec diyetini belki 50 kere okumusumdur, ama bir turlu yapma cesaretim olmadi acikcasi....
sonuna kadar destegim kurtulalim su kilolardan ben cok biktim opuyorumnanaktan

valla canım koku yapıyo fakat asırı ı kokusu yok bence. eger kokunun az olmasını ıstıyosan yeşilcay süt içebilir, maydonoz yıyebılırsın

cok haklisin canim maydonozu hic dusunmemistim, cok guzel koku kapatir. denemeye deger,

Spor yapinca aciktim diyosun ya, bol bol sivi tuket belki o kadar uzun sureli spor yapma bunyeni etkileyip bide tansiyonun dusmesin...

Canim senin isin en agir islerden,hastanede yada evde hic farketmez. arada dikkat et tansiyon filan dusmesin. Sen bu gun mu basladin? Cok halsiz hisstiginde ayran gibi bisey ic iyi geliyor. Daha once okudugum sayfalarda arkadaslardan biri tavsiye ediyordu. Bende denedim ise yariyor

yazmisin zaten basladim diye kusura bakma:kedi: simdi spordan geldim ve bugun meyve suyu gunum
haliyle acliktan beyin algilamasi zorlasiyor

evet canlarim, bu sabh meyve suyuna tekrar basladim ve birazda gym'e gittim. yaklasik 300 kalori yaktim, bakalim gunu nasil bitiricem. su anda midem kiyiliyor. Zeyno seni simdi daha iyi anliyorum arkadasim

X