Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

işten cıkmak üzereyim şuana kadar hiç bozmadım umarım akşam evde şeytana uymam uymam gerekiyo belki sadece 2 si bir arada içerim sigarayla çok cnm cekti

bugün 2. günün yine meyve suyuna devam umarım 1 ay boyunca devam edebilirim

saat 18:00 işten cıkacagım bıraz suana kadar bozmadım akşamları zorlu geçiyo dun akaşam bıraz yogurt yedi dayanamadım 3 kaşık falan birde 5-6 tane böğürtlen bişey olmaz dimi

3. gün biraz önce sabah yumurtayı yemedım 2 dilim kepek ekmegıne tost ve çay la kahvaltımı yaptım birşeyler çiğnemek güzeldi o kadar sıvıdan sonra

Tebrik ediyorum en zor iki gunu atlattin, ben iki gun gecikmeli bu sabah basladim.su ana kadar cumbul cumcul bir mide akannehir
ben 173 cm yim ve 83 kiloyum 63 olmam lazim nasil hic bilmiyom:bbo::bbo:

bu arada ilk sayfalari okurken acayip motive olmustum. Bu diyeti basariyla bitiren arkadaslari kutluyorum valla buyuk azim opuyorumnanaktan

kataro hani biraz bozdum demissin ya o senin ikinci gun dimi yogurt ve bogurtlen bence bozmus sayilmazsin. ama benim ne yapicam bilmiyorum, cunku ikinci gunum olan yarin aksam yemege misafirim var yok ben yemiycem meyve suyu iceyim desem sırnaşık şey

bende 4. günümdeyim dün akşam ufak kaçırmalarım oldu peynir falan yedim biraz gündüz bişey olmuyo işte oldugumdan ama eve gidince zorlanıyorum inşallah bitecek kilo problemim bu diyetle

bence misafirler gelmeden bolbol iç miden şiş olacak servis yaparken kendinede koy konuşurken yeme sonrada kaldırırsın tabagını umarım atlatırsın mısafir kötü olmuş zor olcak işin

evet misafir gelisi biraz zorlastirdi isimi acikcasi, dedigin gibi bol bol su meyve suyu ictim ama yinede yemeden olmuyor, kafamçokkarıştı
Anliycagin mide corba oldu, bu gun dengeledigimi dusunuyorum, aksam sadece tavuklarimi yedim sabah ve oglen meyve suyu ve salata ( yagsiz) salata derken 3-4 tane cherry domates ve salatalik okadar....
simdi bozulmus olur mu acaba bilmiyorum, ama yinede yarin icin ayni sekilde devam etmeyi dusunuyorum.

Senin nasil gidiyor sen benden bir gun ondesin, kilonu hic tarttin mi yoksa 7 gun bititminde mi tartilican?

benımde bu dıyette ıkıncı gunum arkadaslar. yarın guzel kahvaltı benı beklıyooo

YAAA cok sevindim bi kisi daha bizimlealkisalkisalkis:teytey:

Slm canim, benim 4. gunum bu sabah yagsiz dil peyniri bulamadim buralarda, ama yarim yagli kasar ve domates peynirlerimi yedim.
Bazi mesajlarda okumustum bu gunden sonra insanin istahi kesiliyormus bisey yemek istemiyormus canlari diye ama ben acim mafoldumbencokacimcoook

Sonucta nasil olursa olsun birakmiycam pesini cunku BIKTIM bu kilolardan

bırakmayalım arkadasım. bende bu sefer kararlıyım. benım 3.gunum gercekten ıyı gıdıyo.

Bugun 6. gun kahvalti yapildi oglene kadar suya talim. iyi gidiyor .....

benim dunde iyi gitti, bugunde iyi basladim artik eskisi gibi aclikta hissetmiyorum:dance:

Birakmiycam arkadasim, bizim diyet suanda pek favori degil anladigim diger forumlarda isvec diyeti lahana diyeti filan gordum .....
kataro senin hafta bitmis olmali kilo durumu nasil? hic spor yapabiliyormusunuz?

Kızlar ben pazar gunu sıcak pıdeye dayanamarak bozdum ama bu sabah bır haftam doldugu ıÇın tartıldım 1.5 kılo gıtmıŞ bu hafta regl olacagım onun ŞıŞlıgıde var daha fazla gıderdı de ıŞte neyse bugun tekrar meyve suyuna baŞladım ne olursa olsun bırakmıycam 1.5 ta versem ıyı yanı benım ıÇın

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisseni alkisliyorum tebrik ediyorum 1,5 ta bi kilo kaybidir devam diyorum arkadasim.....
bende regl oncesi siserim istahim acilir simdi vucut su toplamistir, regl in sonuna dogru daha guzel hissedersin ....
Devam kizlar iyi gidiyoruz. benim yarin son gun acaba yarin sabah mi tartilmali yoksa meyve suyunun sabahi mi tartilmali ? neyse yaaa ne farkedicek ki verdiysem vermisimdir zaten......fisfisfis

benımde guzel gıdıyor kızlar. spor yapmaya calışacagım ama spor yapmak nedense ıskence gıbı gelıyo

bugun son gunum yarin tekrar meyve suyu ile 2. haftanin ilk gunu olucak.....
dayanamadim ve tartildim bu sabah 2,5 kilo vermisim cok mutlu oldum tartiyi opucektim valla .....
bu haftaya yapabilirsem biraz spor da eklemek istiyorum umitliyim, nekadar dayanabilirim bilmiyorum

devam kizlar, yapicaz bu isi .....

kizlar bisey diycem, ben cok aciktigimda aralarda bir iki fincan meyve cayi iciyorum bayagi bi kapatiyo en azindan tatli krizimi atlatiyorum iyimi yapiyom kotumu bilmiyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…