Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

günaydinnnnn, bugün daha iyiyim, dün cok halsiz ve yorgun düstüm nedense. Simdi sabah kahvemi yudumluyorum. meyve suyu günlerini atlatinca hafifliyorum, diger günler zaten dayaniliyor. Ufak tefek kacirmasam arada daha iyi olucak sanirim. Bugünden sonra dikkat edicegim, diyetimin disina cikmayacagim.

resimlerinde güzel görünüyorsunda 65 kiloyum demişsinn orantıyı anlamak için sordum arkadasımmkaydirigubbakcemile5

kilomu hiç göstermıyorum canım 6o - 59 felan duruyorum ama 65 kq yimm..

buqun 2. gnmdü sadece meyve suyu içtimm hiç zorlanmadımm hiçde acıkmadımm

( ben diyetimi bozdummm kızın bana bağırınnnn (( cuma başlıcam tekrardannnnçok kötü hissediyorum kendimii mafoldumben

ya şu ilk 2 gün bence muhteşem. çünkü yemek yemeye üşenen bi insanım ben. meyve suyu içerken hiç acıkmıyorum ayrıca pratik=)) bugun 2.haftamın ilk gününü sona erdirdim basarıyla=) sabah 2.haftamın 2.günü=)

Günaydın şekerler bende yarın başlıyayım diyorum.. Ne diyorsunuz ? Zayıflayan var mı bu diyetle?

e normal bu diyetin ise yaramasi,
2 gün sadece su... sabahlari ekmek bile yok, sdc peynir recel (receli neyin üstüne sürcem onu merak ettim)
bide haftanin 5 günü yarim saatten fazla spor
cok radikal bi diyet bence...

Günaydın şekerler bende yarın başlıyayım diyorum.. Ne diyorsunuz ? Zayıflayan var mı bu diyetle?

bayadir diyet yapamiyordum, bu diyeti öbürlerine göre cok rahat yapiyorum arada ufak tefek diyet disina ciksamda, pazar günü tartilacagim, insallah zayiflamisimdir, ama kendimi süper hissediyorum vede sanki incelmisim gibi geliyor. Tavsiye ederim. Bence radikal bir diyet degil. Basla derim :enbuyukkk:

( ben diyetimi bozdummm kızın bana bağırınnnn (( cuma başlıcam tekrardannnnçok kötü hissediyorum kendimii mafoldumben

haydaaaaa niye bozdun, bozdum diye komple birakmasaydin, bende arada diyet disina ciktim ama bozmamis gibi devam ettim yerimseniben

Hic bozmamis gibi devam etmeni tavsiye ederim.

yok bozdum diyeti nasılsa diye abartmadım bugün yine iş görüşmem var dışarıda olucam ama yarın kesin başlıyorum busefer tamamlıcam inşallah :)))

ben bugun dayanamayıp tartıldım, 3.günüm bugun 600 gr vermişim, sudur ama olsun

tartida degisiklik yoktur belki düsüncesinden, bir türlü tartilamiyorum mafoldumben

eveeeeett. az önce spordan geldim. 80 dakika spor yaptım.
35 dk koşu bandı
10 dk uzay bisikleti
5dk merdiven
butterfly
75 mekik
150 yanlara eğilme
150 twist midir nedr o
kolların arkasını calıstırmak için bi hareket var adını bilmiorum.. onu yaptım
bacakların iç kısmını calıstırmak için aleti yaptım.
bu kadar sanırım. belki 1-2 bişiy daha yapmısımdır da unutmusumdur.

ayrıca holivud diyetimin 2.haftasının 2.günündeyim. artık hergün tartılmıyorum.haftada 1kez tartılıcam. o da her çarşamba.

mock.

Bende bugün başladım hergün yazıcam bakalım nasıl gidecek şuandaki kilom 62

bu diyeti anneme karşı gelmeme rağmen yaptım ama sadece 4 güncük sürdürdm hafta sonu grnce 400 gr verdm ki tenis fln oynadğımdan sırf meyve suyu yerine çorba içtm 2 günde dğr iki gnde azıck dondurma yedm falan yinede 4 günde 400 grm fena değil sanki :/ ne dersiniz?
haftaya ciddi bir şekilde başlamayı düşünüyorum meyve suyu o kadarda zor olmuyor heleki okulda ilgilenicek bşyler oldğunda gyt kolay oluyoduda bakalım haftaya nasıl gidicek

senin kilo çizelgen neden öyle?

günaydin, dün tartildim, bir kilo daha vermisim, bende cok yavas ilerliyor ya kilo vermem. Acaba arada bir baska seylerde yedigim icin mi? Bu hafta ücüncü haftama baslamis oluyorum, anca 2kilo gitti henüz senağlama

bu akşam menülerine aynen uyuyomusunzz kızlar =) tavuk eti brokoli balık eti mantar feLan

ben kilo çizelgesi oluşturamıyorum en alt sınır 46 ymış sanırım o yüzden:S
ben 48 kiloyum boyum 1.56 ve 4 kilo vermek istiyorum aslında hesaplara göre kilom ideal ama ben basenlerimden fazlam olduğunu düşünüyorum göbek de var elbet herkes normalsin dese de memnun değilim işte yarın başlıyorum bu diyete göbeğim gider umarım =/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…