Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

akrep cnm hareket olsunda ne olursa olsun
merocum mandalina çıktı mı ya :) afiyet olsun

Arkadaşıma geldim ısrarla meyve suyu ikram etti bende kıramadım içtim :/
ÖĞÜN DIŞI 1 BARDAK VİŞNE SUYU İÇTİM

Akşam yemeğimide yemiş olarak günün raporunu vereyim :)
4. GÜN
SABAH:2 dilim dil peyniri,1 domates,1 salatalık ve 1 fincan yağ yakıcı çay
ÖĞLE: 2 mandalina ve 1 bardak vişne suyu
AKŞAM: yağsız baharatlarla kavrulmuş 1 yemek kaşığı mantar(mantarı fazla yiyemedim midem bulandı) ve aynı şekilde yağsız,baharatlardan yapılmış omlet(2 adet yumurta ile) :)
Evett... Geriye kaldı 26 gün inşallah :)

hollywood diyetimde 14 gün geriye sayım başlattım. zaten 12 gün kadar yptım.
14 gün sonrada bırakıyorum kızlar. başka diyetlere yelken açıcam.yine gelirim ama vücudu şaşırtmak lazım başka şeylerle.

1 litre anans suyu
kavun
1 salkım siyah üzüm
1.5 lt su

4 mil leslie
plank
mekik
squat

kaldı 13 gün. başarılı bir gündü kanımca..
herkes ne kadar zayıfladın diyoooooooooooooooo. mutluyum:)

Günaydınlarr... :)
Saat 9.30'da uyandım :) kahvaltımı az önce bitirdim :)
SABAH: 2 Dilim Beyaz Peynir,1 Domates,1 Salatalık ve 1 Fincan Yağ Yakıcı Çay :))
Bu arada dün regl oldum hafi kısa süre ağrılıydı ama şuan çok şükür iyiyim :)

Öğle öğününde salata yiyemediğim için 2 adet mandalina
yedim :)
Ondan önce 15 dk yağ eritme incelme hareketleri yaptım.diyete başladım başlayalı günde en azından 15 dk hareket yapıyorum :)

kızlar harikasınızzz aynen devam

bugün
meyvesuyu günümdü ama meyve suyu içmek istemedim

sadece 1 bardak elma suyu
1 küçük muz
2 dl kavun
2 salkım üzüm
kına var mahallede kızcagız banada yollamış bende leblebilerini seçtim yarım avuç kadar

leslie ile 4 mil yürüdüm
plank
mekik squat yaptım

1.5 lt de su içtim.

Saat 18.00'dan önce akşam yemeğimi yedim.Aklıma geldi unutmadan günlük raporumuzu yazayım :)
SABAH: 2 dilim Beyaz Peynir,1 Domates,1 Salatalık ve 1 Fincan yağ yakıcı çay
ÖĞLE: 2 Mandalina
AKŞAM: 150-200 gr kadar annemin az yağda kızarttığı istavrit balık ve yanında salata yedim :)
1 adette kent'in şu minik şekerleri var yaa onun limonlusunu ağzıma attım :) o kadarda olsun değil mi? :) hem regliyim arada tatlı şeyler çok aşırı olmasada istiyo şeker iyi geldi ama :) bide bugün halsizim başım ağrıyor bi tansiyonumu ölçeyim dedim birazcık yükselmiş ama gündüze göre biraz daha iyiyim :)
Evettt..GERİYE KALDI 25 GÜN İNŞALLAH...

Bende Mantarlı omlet imi yedim ama kiloda bi değişiklik yok 10 gün oldu Tirsiyo rum veremezsem diye normaldir sanirim

5. Gün bitti..
Şimdiden kilo vermissin diyo görenler. .
Harika. ..

Günaydınlarr... :) az önce uyadım :)
şey sorucaktım 6. Gün sabahında kaşık reçel diyor..Çay kaşığı mı? Tatlı kaşığı mı?
Sanırım Tatlı kaşığı..çünkü düşündüğümüzde bu diyeti ilk yapan abla reçel yerine ekmek yiyordu.çAy kaşığı olsa hem ekmek hem reçel yerdi :) ama tatlı kaşığı diye onun yerine ekmek yiyordu düşündüğümde bu mantıklı geldi

Son düzenleme:
selamlar herkese.
blackim ya bende düşünüyorum 2 haftta oldu benimde ufak tefek bozmalar oldu ama 80.5 tum bugün yine 77.8 çıktım.
millet 1 haftada 5 kilo veriyor. ne yapsak ki??

Biz 2.haftadayiz sanırım normal beden kendini korumaya aliyo diye bişeyler okumuştum 3.haftada tekrar gidiyor falan yaziyodu bozmadan devam edicez 3.haftaya sen benden önce baslayacaksın iyi hbrlerini bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…