Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bugün 9.günüm dün baya bir spor yaptım resmen bugün başım ağrıyo ölü gibiyim Allah izin verirse bozmayı düşünmüyorum ama 3 buçukta dersim var sadece biraz sabıra ihtiyacım var :)

bugün diyetimin dokuzuncu günüydü meyve suyundan illallah geldiği için karpuz ve çilek yedim meyve suyu yerine ve sekersiz türk kahvesi içtim :)

bugün diyetimin 10.günü şükür ki kahvaltı yaptım sonra light yogurtla çileği ezip yedim tatlı çekti canım bugün full evdeyim ne yazik ki yarın bir akraba yatıya gidicem ısrar etmese ye ye diye bugün tavuk var menü de ama evdeyim diiye sadece salata ve karpuz yicem bir iki saat yürürüm :)

Merhaba kızlar .bende yarın başlamaya karar verdim bu diyete ve çok yoğun sporda yapmalıyım 😊 çünkü benim 24 günüm var sadece ve vermem gereken 9 kilo var inş yaparım ve 5 Haziran a hazır olurum 😊 yarın başlayan var mı ?

ben bugün bozmak zorunda kaldım yarın başlıcam benimde 9 kilo vermem lazım 25 günde kilon boyun kaç?

Boyum 1.73 kilom 61.5 62 falan .yarın sabah tartılıp yazıcam ve inşallah bu 9 kiloyu verince fotografımı koyan .çok heycanlı 💃💃💃😊😘

Boyum 1.73 kilom 61.5 62 falan .yarın sabah tartılıp yazıcam ve inşallah bu 9 kiloyu verince fotografımı koyan .çok heycanlı 💃💃💃😊😘

bende koycam şimdi 38 bedenim 36 olana kadar devam etcem 2 hafta gibi bi sürem var ve yarın kesin başlıyorumm

2. Gunde bitti :) bugun nedense cok rahatti ya sadece azcik bi yogurtla ayran ictim malesef ama onun disinda kacamak yapmadim e okadarciktanda bisey olmasin artik. Yarini bekliom yemek gunuu :) sizin yine 9 kilo varmis benim 15

2. Gunde bitti :) bugun nedense cok rahatti ya sadece azcik bi yogurtla ayran ictim malesef ama onun disinda kacamak yapmadim e okadarciktanda bisey olmasin artik. Yarini bekliom yemek gunuu :) sizin yine 9 kilo varmis benim 15

ben 67 kiloydum 1 ayda 7 kiloyu verdim ama 1 kilosunu şimdi geri aldım ve gercekten sıkıldım kilo vermekten diyette olmaktan

ben 67 kiloydum 1 ayda 7 kiloyu verdim ama 1 kilosunu şimdi geri aldım ve gercekten sıkıldım kilo vermekten diyette olmaktan

Cok ii vermissin . Demekki iradelisin vermek istesen verirsin bozma bence diyeti . Bugun benim 3. Gunum sabah kahvaltida ekmegi bile zor yedim . 2 gunden sonra insanin istahi kapaniyo resmen. Ve dayanamadim tartildim 2 gunde 1 kilo gitmis :) 1 ayda 7 kilo verdiysen hayli hayli yaparsin sen.

bugün 12.günümdü ıkı sabahtır kahvaltımı baya iyi yapıyorum ekmekler falan ama hep misafirlikte olduğum içindi karar verdim yarın hem tatil yeniden meyve suyuna başlıcam iki gün aksattım çünkü salı sabahı 2 hafta olacak bende meraklıyım ilk hafta 2,80 kilo vermiştim salı günü kaç olacağım tartıda 53 yada 52 kiloyu görebilecek miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…