Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ben salı günü başlıyorum.bu ilk iki gün tam detoks olacak bize.ben sınırımı iyice aştım çünkü..bütün yediklerimizden arınacaz inşallah :))))

Umarım... çünkü dediğini yaptım... artık baklavalar tepside değil karnımda
Yoksa yoksa, yanlış mı anladım :18:

Bu arada neden salı? :26:

Umarım... çünkü dediğini yaptım... artık baklavalar tepside değil karnımda
Yoksa yoksa, yanlış mı anladım :18:

Bu arada neden salı? :26:

indirdin dimi mideye baklavaları:))bi de yanlış mı anladım diyoo:))))hem suçlu hem güçlü..:))
salı günü başlıyorum çünkü ona göre planladım önceden.çünkü eşim evdeyken başlangıcı yapmak istemedim. salı günü temiz bir başlangıç yapayım dedim..bu sefer daha da istekliyim bu diyet için..

Meyve suyumu aldım, başlamaya hazırım...
Yarın sabah görüşürüz keddenek

ben başladım 60 kg ile bugün.bıraktığımdan beri 1 kg. almışım ki ben daha fazla olacağını düşünüyordum:))bu sefer hazır meyve suyu ile yapmıyorum.elma havuç ve greyfurt sıkıp içtim sabah.acıktıkca böyle devam edicem bugün.araya nar da sıkıştırırım.

Merhaba keddenek dün başladım ama öğlen olmadan bitti..
Eşimin evde olacağı tuttu.meğerse salı izinliymiş..
Bana da gün doğdu tabi...Bayramda baklava yemekten dengem bozuldu yine...Çok sık acıkır oldum...

Neyse bugün başladım ben de...Umarım günü güzel bitireceğim..
Görüşürüz

bende isveçe geri dönüş yapıyım diyorum.hem protein ağırlıklı.artık dişimi sıkıp,burnumu tıkayıp yiyecem etleri.bi 5 kilo gider muhtemelen.daha önce1 hafta dayanabilmiştim ete ve 5kg vermiştim.şuan 60 ım 55 olup jilliana devam ettim mi tamamdır benim işim.

Ben başladım 1. günü bitirdim fakat 2. gün diyeti sonlandırdım..
Yapamadım...Devamı gelmedi...
İsveç hiç denemedim ben...Denesem mi acaba?Aslında protein ağırlıklı bir diyet belki de benim ihtiyaç duyduğum bir diyettir...
?????????????????

Merhaba, diyete devam eden yok muu Yarın başlıyorum bu diyete. Bir hatta birkaç diyet arkadaşı fena olmazdı

merhabalar arkadaslar uzun zamandır sayfaya gırış yapamıyordum. özelden mesaj atanlarınız olmuş ilgi ve alakanıza çok teşekkürler 65 kilo ile başladığım diyetini 52 kilo ile sonlandırdım son ıkı aydır da aynı kiloyu korumak adına ıkı haftada bir 5 günlük hollywood diyeti yapıyordum şuanda bunu da biraktım meyve agırlıklı beslenıyorum. Ve bebek çalışmalarına başladık zaten bu diyete de bebek duşunduğun için başlamıştım ve hedefime ulaştım bi kadın isterse yapamayacağı hiçbirşey yoktur moralınızı yuksek tutun canlarım ve gerçekten isteyin

Ben de yarın kesin olarak başlayacağım. Hedefim en az 2 hafta yapmak. benimle beraber yapmak isteyen arkadaşlar olursa beraber yaparsak daha istikrarlı gideriz, bırakmayız. Haydi bakalım... :)

Kizlar ben de bu diyete basladim 53 kiloyum sizce 1 haftada 3 kilo verebilir miyim?? ://

Mrb arkadaşlar, bende doğumdan sonra bir yıl 80-85 kilo arasında gidip geldim, kızım beni psikolojik olarak cok yordu suan kızım artık 2 yaşına geliyor ve çok daha rahatım, ben suan 70 kiloyum ve 14 kilo verdim 5 kilo daha verirsem cok iyi olucak, annem 27 kilo verdi, tabiki o fazla kiloluydu 110 kilodan 83 kiloya düştü peki nasil derseniz , ben cok diyet yapabilen biri değilim annemde öyle biraz boğaza düşkünüz, youtube ta bir video görmüştüm show tv de hypoxi yontemiyle erdal öz yağcilar nasıl zayifladı diye anlatıyorlardı onu araştırdım ve evime yakin bir yer buldum adresini charmbeautyform internet adresinden bakabilirler annemle ikimize güzel indirim yaptılar 2 ayda kurtulduk kilolardan suan kendime oz guvenim geldi ve cok yemiyorum ve yemek değil, YEMEMEK bana mutluluk veriyor.ne yapıp edip kurtulun kilolardan aksam7 den sonra sadece su icin bana buda cok yardim etti.

bende yarın hollywood dıyetıne baslıyorum gercekten bu dıyetı yapıp olumlu sonuc alanlar warmı 7kılo fazlam war benımde

mrb bende yeni başladım bu diyete yorumları okuyarak motive oldum zayıflayan arkadaşlardan yola çıkarak bugün 6.günümdeyim süper gidiyor hepimiz başaracağız inş arkadaşlar

lütfen bu diyeti uygulayan arkadaşlar buraya yazınki biribirimize destek olalım kaç kilo verdiğimizi beklentilerimizi kimse yapmıyormu bu diyeti yoksa herkes pesmi etmiş

evet arkadaşlar herkese slm 10 günde 4 kilo vermişim çok mutluyum yola devam edeceğim inş azim azim azim

Ben bu diyetle yıllar önce 7 kilo verdim 3 haftada sanırım. Ama sonra geri aldım. Ama yine yapıcam bildiğim en etkili diyet ve bu sefer sonrasında çok dikkat edicem.

Ben Keddenek arkadaşımla bi ara giriştiydim bu diyete ama yarım yamalak kaldı, sonrasında zaten giremedim buraya..
Baya iyi gidiyorduk ancak düzgün bir sonuc alamadım kendim yüzünden..

Şimdi şöyle bir araştırıyım bir bakıyım dedim cünkü kendi kendime denediğim yöntemlerle (sağlıklı beslenmeye calısmak, az biraz spor yapmak vs.) pek etkili olamıyorum.. Mönüyü kendim ayarladığım icin kacamak yapıyorum ancak sağlığa zararsız ve güzelinden bir diyet olduğu icin disipline girmem benim icin daha iyi olur diye düsünerek büyük ihtimal ben de bu diyete yarın baslıyorum ..

--

Yarın sabah ac karnına tartılıp bildireceğim, boyumu ve hedefimi de yazacağım.. Hem burda kendimi arkadas ortamında birlikte bir seyler yapıyor gibi hissettiğimden psikolojikman da rahatlıyorum..
Yarın benim icin ilk gün diyerek sözümü bitiriyor, haydi bakalım canlar, hepimize kolay gele diyorum ..

Merhaba.

Benden sonra iki gün geçmesine rağmen cevap yazılmamış hayret..:26:

Dün 1.günümdü. Sabah aç karnına 80.100 gr ile başladım. Dün hiç katı gıda girmemesi kuralını biraz yıktım kaçamaklarımı yazıyorum:

-1 salatalık, 1 çiğ mantar(çok severim)
-8 tane iç tatlı badem(tuz eklenmiş değil, doğal paketlerden)
-1 adet activia sade

Evet bunlarla yıktım. Ama çok uçmadığım için memnunum, 3 lt su içtim(12 bardak), suyu severim. 1 lt de güne zinde başla sloganlı tahıllı meyve suyu tükettim. Şu 7/24 olanından. Aktivite olarak 1 saat 15 dakika yürüdüm(zaten işim vardı yürüyerek gittim geldim).

Bugün ikinci günüm fresh bir başlangıç için kendim sıkmak istedim meyve suyumu.

2 büyük greyfurt(810 gr), 2 büyük portakal(668 gr) 1 adet orta ebatlı limonla 850 ml ve 653 kalori olan (her şeyi hesaplıyorum ve paylaşıyorum, hesaplama yapan arkadaşlarımız varsa benim gibi diye)olan aşağıdaki tazecik içeceğimi elde ettim.

Ulaştığım kilomu ve verdiğim gramı 1 hafta sonunda bildireceğim, hepimize sürpriz olsun ve kolay gelsin.

Son düzenleme:

bende bugün başlıyorum dun akşam üye oldum ancak bugün üyeliğim açıldı. Bende bu sabah başladım. inş olumlu sonuçlar alırız hep beraber. gelişmlerden haberdar edicem sizi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…