Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bugün diyetimin ilk günü ve paso içim dışım meyve suyu oldu. çok azimliyim ben daha önce yaptım gecen yıl bir haftada 4 kilo verdim ve ikinci hafta kilo vermem yavaşladı ve bende bıraktım ama şimdi gene başladım umarım ikinci haftada yavaşlamaz çünkü 63 kiloyum ve 53 hedefim :) sen görürsün Kocacım :) incecik olacam

bu mesajı 2011 de yazmışım evet hala arada sırada kaçamaklar yapıyorum ama şuan 66 kiloyum hedefim 65 kiloydu şuanda hedefim 60 62 kilo arası tekrarlıyorum ki geri kilo alımı olmuyor tabi dikkat edilirse yemek yemek için yaşam tarzını yaşamak için yemeğe dönüştürürsek ortada kilo falan kalmıyor hepinize kolay gelsiin yılmadan devam edelimm

----PİŞMANLIK----

Selam kızlar.

Yalan oldu benim iş. Kendi iradesizliğimden ziyade bulunmak zorunda kaldığım ortam ve hicbir alternatifimin bulunmaması yüzünden harfi harfine uyduğum diyetimi 4. gününde bozmak zorunda kaldım.

Ama suc bende de var cünkü o an icin bozduğumu ertesi gün telefi ederim diyemedim ve homini gırtlak ortama uymaya devam ettim ne zamanki evime geldim kiloma da geri kavusmustum ! Hem de fazlasıyla 80.500 gr.. ! (bir de regl öncesi siskinlik var tabi ama olsun)

Ama şöyle söyliyim diyetin ilk günü sabah uyandığımda 80.100 düm .

3. ve son günü de tamamladım 4. gün bozdum o yüzden 4.günün sabahı uyandığımda 78.800'düm.

Yani 3 günde 1 kg 300 gr verdirdi. Pek bir extra spor da yapmadım açıkçası sadece hızlı tempo yürüyüş..

Tabi hem ortam hem ben bok ettik ve fazlasıyla geri aldığım icin pismanım ama kendimi affediyor fresh bir baslangıc yapmak icin ruhumu hafifletiyorum önce..

---

Yarın reglimin ilk günü olduğu için başlamıyacağım çünkü zerre zayıflayamıyor insan su topladığı için. Ama biter bitmez ben de baştan başlayacağım ve bir daha öyle ortamlarda bulunmayarak 1 haftamı tamamlayacağım.

1 hafta sonunda adam gibi kilomu bildireceğim.

---

Şimdilik yapan fıstıklara basarılar diliyorum, umarım rahat ortamda dilediğiniz gibi diyetinizin sonuclarını alırsınız, basarılar diliyorum .. !

bende pazartesi başlayacağım ama şu salata meselesi sadece yeşillik olması kötü yahuuuu

merhaba arkadaşlar ben de yarın bu diyete başlıycam. elma diyeti deneyeyim dedim ama o çok daha zor ve sağlıksız bence. bu diyet gerçekten daha kolay denemiştim daha önce ve de başarılı bir diyet. son 2 ayda stresten kendimi yemeye verdim ve çok kilo aldım, dur demedim hiçbir şeye. ama artık yeter diyorum, çok saçmaladım. hedefim 1 ay yapmak.

kızlar bende baslamak ıstıyorum yarın benle baslıcak arkadas varmı aranızda :) desteklerınızı beklıyorum

slm ceren bende bugün başladım.daha öncelerden de bu diyetle iyi zayıflamıştim.sonra yine başlama deneyimlerim oldu ama devam edemedim.iradenin güçlü olması lazım.birbirimizi motive edersek daha başarılı oluruz gibi geliyo.inşallah başarıriz ben bu sabah tartıldigimda 77.500 geldim.ilk hedefim 65 sonrasına bakarız.sende yazarsan sevinirim görüşüruz

umarım basarılı olursun bende 2 bardak portakal suyu ıle gune basladım hadı hakımızda hayırlısı

umarım basarılı olursun bende 2 bardak portakal suyu ıle gune basladım hadı hakımızda hayırlısı
olucak ıns anemle ablamdan bılıyorum 2 haftada 8 kg garantı oyuzden basladım bende :) bır bırımıze destek olursk atlatırız sımdılık ıyı zaten ısvec dıyetınden cıktım :) motıvem ıyı

slm başlamana sevindim ceren.bende şu saate kadar meyve suyu içtim.şimdilik cok iyi ama akşam bozarım diye korkuyorum.inşallah bozmam.görüşürüz

slm başlamana sevindim ceren.bende şu saate kadar meyve suyu içtim.şimdilik cok iyi ama akşam bozarım diye korkuyorum.inşallah bozmam.görüşürüz

selam kızlar meyve suyu hazırmı yoksa evde sıkılmlşmı biliyormusunuz

ya bozma bukadar dayandın ıradelı ol bır bırımıze destek verıyoruz yarın daha guzel olucak eger acıkırsan aksam 1 tane etı form al onu ye ama baska bısey yeme sakın yarın haberlerını beklıyorum :)

henüz hiçbirşey yemedim çok iyi gidiyorum.yürüyüşümüde yaptım.senin nasıl gidiyo cerencim.görüşmek üzere

mrb arkadaslar ben bi konuda kararsız kaldım isveçmi hollywood mu yapsam acil kilo vermem lazım 12 kilo fazlam var ve en gec nisan sonuna kadar kilo vermem lazım ne dersiniz yorumlarınıza ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…