Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

umarım 73 den de aşağısını görebilirsin.bende 2 gün sonraki kilomu merak ediyorum şimdiden:)şu iki gün iyice şeker yüklemesi yapıcam yine:)bu aldıklarım bugün bitsinde yarın limon elme yapıcam.hem elmanın yoğunluğu da tok tutar.

Merhaba kızlar...
Ben her zaman ki geç geldim.Siz muhabbeti koyulaştırmışsınız...
Benimde bugün 6. günüm...Kahvaltıya yumurta eklemek benim işimi kolaylaştırıyor...Bu sabah da yedim, tokum çok şükür...
Akşam da aynen daha hafif şeylerle bitiriyorum günü...

Hepimiz kendimize göre düzenlemeler yapmışız aferin bize...
Evet azıcık kaçamaklar olmadı değil ama önemli olan devam ediyor olmamız...
Ben cuma günü bu diyetteki ilk haftamı bitirmiş olacağım ve tartılacağım bakalım kaç kilo vermiş olacağım:18:
Pazartesi de 4 haftamı doldurmuş oluyorum diyette ve sporda...İçimden bir ses 74'ü ucundan görürsün diyor...

Tartıda çok kayıp olmasa da inceldiğimi hissediyorum ve hatta görüyorum...
Tartıya takılıp moralimizi bozmayalım.Önemli olan incelmek değil mi?
Malum kaslar yağlardan daha az yer kaplıyor fakat tartı da çok gösteriyor

Aynen öyle .. Ay insallah görürsün canım benim, ben 69 kiloydum o zaman bile fazlaydım ama ipin ucu kacınca 77.8 olduğumu gördüm bu diyete girmeden önce 76 ya düsmüstüm, simdi günlerdir 73.6 da takılı kaldım insallah ben de tam hedefim olarak 63'ü görebilirim.. Küsüratı bosver, 74 de iste.. Hala vermem gereken 11 kilom var ancak pes etmicem..

Seninle aramızda 1 gün var diyette.. Hem kilolarımız da yakın..

İnsallah güzel güzel zayıflarız kızlar birlikte..

Ben 70 den asağısını daha yakın zamanda görüyordum ama sağolsun hom hom boğazlılığımla 6 kilo birden ekleniverince bin pişman sekilde tartıdan inip diyete basladım, inşallah göreceğime inanıyorum..

3 aşama halinde vericem kilomu, 1. etap düz hesap 70, ikinci etap düz hesap 65, üç ve hedef etap 63..Tek seferde 11 kilo vermem gerektiğini düsününce umudum kırılıyor cünkü, bu sefer de yemeklere saldırasım geliyor,
doymuyormusum gibi hissediyorum ama böyle az az vercekmisim gibi kandırarak yapmak psikolojime çok iyi geliyor..

Hatta yapabilirsen ekşi seviyorsan benim gibi yeşil elma ve limon yap canım, asırı yağ yakıcı özelliği var ikisinin de hem yesil elma dislere de cok faydalı aynı zamanda yağ yakarken tok tutabilen ender yiyeceklerden.. Üzerine 4-5 tutam da taze nane eklersen öyle ferahlatıyor ki..

Son düzenleme:
dişlere iyi geliyosa tamam o zaman:)))))

ben normalde 160 boyunda ve 53 kiloydum.ilk doğumdan sonra 1 yıl içinde yine eski halime döndüm fakat 2.doğumdan sonra bi türlü toparlanamadım.70 kilo olarak 1 yıl geçirdim daha sonra yavaş yavaş kendi çabamla 63 oldum.şimdi ise 53 olmak istiyorum ama ilk hedefim 53 değil 55.ben 53 olsam dahi önce ki gibi olacağımı düşünmüyorum.vücutta salmalar oldu iyice.o yüzden sıkılaşmadan önceki görüntüme ulaşamam.bu arada yaşım 36 yani artık eskisi gibi genç değilim.ne çok derdimiz var yahu bizim böyle:)))

egotrikcim inan senden daha çok merak ettim verdiğin kilonu.çünkü bu verilen kilolar bana çok motive edici oluyo.senin boyun kaç?kaç kilo vermen gerekli?
sen ve roxalanne gelmeden tek başıma yapıyodum bu diyeti,ama sizler gelince daha şevkle yapmaya başladım.çünkü hepimiz kendi deneyimlerimizi paylaşıyoruz ve yeni şeyler öğreniyoruz.umarım kopma olmaZ aramızda:))

senin boyun kaç canım.hedefin 63 olduğuna göre 170 civarısın heralde.bende senin gibi hedefler koyduyorum kendime.hatta kıyafetlerimi 36-38 beden alıyorum ki içine girmekten başka çaren olmasın.bu şişman halimlede kıyafet almadım kendime zayıflayacam nasılsa diye.yani arkadaşlar ya zayıflıycam ya zayıflıycam:))

Evet kızlar, ben de sizlerle beraber yola devam etmekten oldukça memnunum...İnsanların bir yolda yürüyebilmeleri için illa birbirlerini tanımaları gerekmiyormuş demek, hedefler aynı olunca...
Ben kısaca kendimi tanıtayım sizlere...34 yaşındayım ve iki kız çocuk annesiyim.Şuan ücretsiz izindeyim...Küçük kızım 1,5 yaşında...
Ben her daim tombuldum (64-67 arası)ama ikinci hamileliğim öncesi çok kilo aldım birkaç ay içinde ve 73 kilo ile hamile kaldım...92 kilo ile doğuma gittim...Neyse mayıs ayına kadar 69 kiloya düşmeyi başardım (hatta nisan ayında 66 yı bile görmüştüm), ancak tezim sebebiyle yaz aylarında diyete odaklanamadım ve eylül de 77.9 u gördüm tekrardan tartı da ve kahroldum...Eylül 17 de okulların açılmasıyla spora ve diyete başladım ve bildiğiniz gibi 1 ayı doldurmama az kaldı...

Benim boyum 161-62 civarı...Ben de ilk olarak 70e düşmeyi planlıyorum, sonrasında 65 ve umarım 60 da olurum...Umarım diyorum çünkü dediğim gibi ben genelde hep 64-67 arası kilolarda gidip gelen bir tiptim...65 de kalsam üzülmem çünkü ikinci doğum öncesinde bile 65de sabitlenmekte zorlandım...Ama hep 55 olmak istemişimdir.Beden kitle indeksine göre benim min.52-max.64 olmam gerekiyor...Umarım kilom 60, fakat görüntüm daha fit, 55 gibi olur

Roxalenne seninle kilomuz aynı seyrediyor ama boyun kaç acaba?
Keddenek senle de boylarımız bir ama, sikletlerimiz farklı?

Ve ben ilk kez bir diyet yaparken beraberinde spor da yapmaya gayret ediyorum ve kiloya değil görüntüme odaklanıyorum...

seninle boylarımız dışında ufak çocuklarımızın yaşıda aynı:))benim iki oğlum var büyüğü 3,5,küçüğüde 1,5 yaşında.spor çok zor oluyo ufaklıkla hiç rahat bıtrakmıyo beni malesef
bende aslında çok kiloya endeksli değilim,daha çok bedene endeksliyim ama bu sırf diyetle olacak şey değil.bunu callanetics ile başarabilirim fakat dediğim gibi ufaklıkla çok zor.akşam yapıyım diyorum ama akşama kadarda pilim bitiyo.yoksa bu program çok etkili 2 ayda 40 bedenden 36 bedene inen var.eğer sıkılaşmak istiyorsan egotrikcim bunu bi araştır derim.

Sporumu da yaptım...Ohh içim rahat
Bu akşam menüdekiler yerine canım çok çektiği için fındık ve badem yedim...
Yarın son günüm ancak benim hollywood diyetini ne kadar yağtığım tartışılır
Sadece ilk iki günkü menüler birebir

Kızlar nerelerdesiniz

Boyum 172 canımcım, evet ben pek zayıf kadın sevmiyorum acıkcası su an 40 bedenim, 38-39 gibi bişy olmak istiyorum.. Onu ben de yapıyorum bazen, bir kücük alıp hedef olarak bas köseye asıyorum..

Ben de sizinle bu diyette beraber olduğuma o kadar memnunum ki kızlar, birbirlerini hic görmemiş,yanyana bile oturmamıs insanlar arasında bu kadar güclü bir bağ olacağını düsünemezdim, sanki hep arkadasımmıssınız gibi sabah aksam aklıma geliyorsunuz, sabah ne yaptılar, aksam dur bakalım neler yapmıslar, bir selam vereyim diye düsünüyorum..

Destek cok önemli, cok ağır hastalıklaran cok ufak cesaretlendirmelere kadar.Çünkü en ufak bir cümle ya da kelimenin insanın kalbinde nereye dokunacağını bilemezsin, bu yüzden iste destek cok önemli..

Benim bugün 1. haftam doluyor bildiğiniz gibi canlar, yarın yine sıvı günüm.. Yarın sabah ac karna tartılıp size 1 haftada vermiş olduğum kiloyu söylicem, sabırsızlanıyorum, gün icinde 4-5 kere gözüme kestirsem de cıkmadım o tartıya hadi bakalım..

indirmene sevindim demek ki kafana yattı.fotoğrağlarıda gördün mü?insanlar nasılda sıkılaşmış..

günaydın kızlar..
ben yine tartıldım hala 59 da takılıp kalmışım.vücudum amma da direnç gösterdi.
roxalanne senin sonuçları bekliyorum bakalım sen ne kadar verdin?umarım hepimiz hedefimize ulaşırız...
artık pizza,hamburger,kebap ...yemek istiyorum.normalde canım hiç çekmez bunları ama şimdi diytetteyim diye ne varsa istiyorum:)sanırım artık sıkılmaya başlıyorum ama size karşı da sorumlu hissediyorum kendimi, hadi bakalım boşver abur cuburu devam, diyorum.meyvesuyu içmek istemiyorum hiç,midem bulandı şekerden.vitamin yüklemesi değil resmen şeker yüklemesi yapıyorum.ben bi de meyvesularını hiç sevmezdim şekerli diye..çayı,kahveyi,bitki ve meyve çaylarını hep şekersiz içerim ben.çikolata gibi şeylerede düşkün değilim.yemesem hiç aklıma bile gelmez.

Al benden de o kadar ben de çok şeyler yemek istiyorum(lahmacun,ciğer,kumpir...vs.)...Benim bugün son günüm fakat ben bugün normal kahvaltı yaptım...Normal derken her zaman ki kahvaltıya ek olarak , çocuklar poğaça yiyordu ben de yedim canım çok çekti...Pişman değilim aslında çünkü nefsime iyice ket vurmak ve kendimi sınırlamak istemiyorum...Çünkü biliyorum ki akşam yemeği ve sporla dengeleyeceğim sabahı...Evet kilo vermeyeceğim belki ama almayacağım da

EVet callaneticsi indirdim ve Jillianı da indirdim...Bana Jillian daha hareketli geldi ve yaklaşık 30 dklık..Ben Leslieyle 45 dk yürüdüğüm için ek olarak 30 dk da Jillian yapayım diyorum...Callan 1 saati buluyor ..ikisini birden yapamam...2 saat çok uzun bir süre kızlar beni o kadar süre boş bırakmazlar...Amaç kilo vermek olunca önce bu ikisini yapmayı planlıyorum...Kilo verdikten sonra callan deneyebilirim...

Canım ben meyve sularını sek içmem Yani hep sulandırıp içerim yoksa içim yanıyor...Hem böylece günde mesela 2 lt tüketeceğime 1 lt tüketmiş oluyorum...Denemediysen böyle bir dene istersen...

59 kilo çok güzel bir kilo bana göre biliyor musun?

Lütfen direnen vücuduna sen de direnmeye devam et...Çünkü bu kilonu koruyabilmen de çok önemli...Evet canımız birşeyler çekiyor can bu çekecek elbet..
Biraz nefsini körelt eğer çok daraldıysan ve pişman olmayacaksan ve hiç bir şey olmamış gibi devam et lütfen

Kendine dikkat ettiğin takdirde arada kaçırsan bile en geç yılbaşında istediğin kiloda olmuş olacaksın çünkü...

Bak bana mayısta 69 olan ben (geçen sene 1 eylülde 77.5 kg dum ve mayısta anca düşmüştüm o kiloya ki) koruyamadım ve son 1 yılı tekrar yaşıyorum
En büyük hatamız boş vermek ve ipin ucunu kaçırmak zatenTamam bir öğün yedin madem diğer öğün dengelesene

Yani canım, demem o ki "korumak daha önemli"Lütfen 59un üstüne çıkma

Roxalanne nerelerdesin kuzum ses ver,merakta bırakma bizi:26:

callanetics zaten kilo verdirmez sadece sıkılaştırır.jillian ve leslie ile daha kolay kilo verebilirsin.ama jillian yapanlar uzun bi süre kendine gelemiyo:))her yerleri tutuluyomuş.sürekli yaparsan alışır vücudun canım.

59 un altını görsem çok mutlu olacağım.fazla üstüne çıkmam zaten ,öyle bişey olduğunda kendimi hemen frenliyorum,abartmadan yemeğe başlıyorum.bende doğuma kadar çok kilo alıp verme durumları olmadı.aslında sürekli diyet halinde değilim ama ikinci doğum beni biraz yoldan çıkarttı.amacım eski kiloma gelip sıkılaşmak.bunun içinde 5-6 kg versem yeterli.
biraz önce kriz atlattım zaten çok yemek yemek istedim çocuklarla beraber ama frenledim kendimi.çünkü vücud meyve suyu yüzünden iyice şeker depoladı,yiyeceğim en ufak bişey bile direk kilo olarak geri dönecek.offfff yarın sabah bi olsa:)))

Ne ? Kim ? Kim sıkılasmıs?

Meraba canlar, bugün hem iyi hem kötü haberle döndüm..

Kötü haber diyeti bası gözü sağ ilk hafta bitirdim diyecektim kiiii bugün bir kase dondurma yedim

İyi haber diyetimin ilk haftasını 3 kg 700 gram vererek bitirmiş bulundum. Bir hafta icin gayet güzel bir kilo sanırım.

Selam canımcımmm

Valla hep dısarıdaydım bugün evin işleri vardı baya, o yüzden yetişemedim yine muhabbete ama geldim ..

59 bana göre de valla şahhhhanne kilo ancak dediğim gibi benim aralığım max 63-60 min cünkü ben su an 72.300 'üm (ilk hafta 3kg 700 gram gitti demek bu heheyt) ama boy az biraz uzunumsu olduğundan kötü durmuyo, bakanlar sismandan ziyade "iri" diyor ama ben "zarif, balıketli" denmesini tercih ederim, o yüzden..

Senin hedefin neydi rakamda kuzum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…