Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Sen var yaa azimsin azimmmmm helal olsun diyorum

Ben de yapcam, kimmiş, neymiş o ?

Günaydın kızlar, neler yapıyosunuz, nerelerdesiniz yahu..

Öncelikle haberimi vereyim; hesabı düzleştirip tam 72 kg olarak uyandığımı belirtmek isterim.

2. haftamın 1.gününde 4 kg vermiş olarak baslamak apayrı bir güzellik oldu benim icin, bu hafta kilo vermem büyük ihtimalle yavaslayacaktır ama moralimi bozamaz çünkü ilk hedefim olan 70.00 a 2 kg kaldı. Bu hafta bittiğinde belki de bu rakamı görmüş olucam.. 2 haftada 6 kg demek bu !

Ayrıca diyetin içeriğindeki her şeyden gayet memnun olduğum için sorunum da yok, iyi gidiyoruz .

Tebrik ederim canım..İkiniz de süpersiniz... 1 haftada 4 kgne demek yaaa!!!
Harikasınız kızlar gerçekten...Bakalım 2. haftan nasıl geçecek Roxalanne...

Benim dün son günümdü ancak son gün son gün olmaktan çıktı yani ben bozmuş oldum diyeti...Akşam da misafirim vardı onlarla beraber ikramlardan yedim..
Ama ben 1 ayı dolduruyorum pazar günü ve çok canım çekti artık dayanamadım...Siz beni örnek almayın sakın
Bugün boş gün ilan ediyorum ve herhangi bir diyete bağlı kalmadan ve abartmadan takılmak istiyorum biraz...
Ama yarın ya da en geç pazartesi devam edeceğim tekrardan...Kilomu bilmiyorum bu arada çünkü evdeki tartımın pili bitik ve son 1 aydır almıyorum ki sık sık tartılıp moralim bozulmasın diye..Bugün bir ara çıkıp alacağım...
Pazartesi tartılıp size kilomu bildiririm...Bu diyete uyduğum söylenemez o yüzden kaç kilo vermiş olduğumu da tam olarak bilemiyorum ama ilk 3 gün sonunda annemlerde tartıldığımda 1 kg vermiştim.Dolayısıyla diyete tam uymadığım içinde 1 kiloyu geçmiş olacağını düşünmüyorum:44:

Ben 1 ay önce 77.9 kg ile başlamıştım diyete ve spora bakalım pazartesi sabahı toplamda kaç kilo verdiğimi göreceğiz...

Lütfen siz çok güzel gidiyorsunuz temponuzu düşürmeden devam edin, takipçiniz ve destekçinizim

merhaba kızlar...
ben 2 günlük meyve suyu işkencesinden sonra tektrar tartıldım ve bilin bakalım kaç kilo çıktım.tabiki tahmin edersiniz ki yine 59 um.ne yaparsam yapayım 59 un altına düşemiyorum.10 gündür sabitledi kilom.bundan sonra verebilirim inşallah yoksa bi anlamı yok diyet yapmanın.aç gezerek hiç kilo veremiyorum.bir de bana bu meyve suyu günleri artık çok saçma gelmeye başladı.devamlı yapacak olsaydım sanırım bu günleri atlardım çünkü bağışıklık sistemini çökertir gibi geliyo.sadece şekerli sıvı içiyormuşum gibi geliyo bana.neyse ki sadece 1 kere daha kaldı meyvesuyu günlerim onuda elma greyfurt kivi limon yapacam.bu iki haftadanda ümitli değilim.ben 1 ay ı 59 ile bitireceğimi düşünüyorum artık.

çok sevindim senin adına.umarım benim gibi 4 kiloya sabitlenip kalmazsın.
aslında bende bu durum daha da hırslanmama sebep oluyo.inat ettim 1-2 kilo daha vereyim diye ama ümitsizim.ama bana 1 ayın sonunda şöyle bi yararı olur diyetin;midem küçülür ve artık daha çok saldırmam yemeklere.hem artık kahvaltı düzene girdi,öğlen salatayada alıştım akşamıda yağsız yoğurt ile haşlanmış sebzelerle geçiyo arada tavuk ve balıkda yiyorum.bilinç altıma yerleşti bu beslenme şekli..

sonuçta hiçbirimiz tamamen uyamıyoruz , hiç olmazsa sen bozsan dahi eski günlerindeki yemediğine eminim.bi şekilde kendini frenlediğini düşünüyorum.bu diyetin bize faydası eski yeme alışkanlıklarımızdan kurtulup,kendimize göre diyet yapmayı öğretti.misafir oldumu illaki yemek zorunda kalabiliyosun,gerçi bana daha gelmedi bu süre zarfında...diyetin ilk haftası ben de gitmiştim bi keresinde misafirliğe pasta falan vardı ve ben semizotu ve yoğurt yemiştim öğle yemeği olarak:))))sadece çocuklarıma yedirmiştim ikramlardan.inşallah hala o azimi gösterebilirim..

Sen var yaa azimsin azimmmmm helal olsun diyorum

Ben de yapcam, kimmiş, neymiş o ?

callanetics canım.araştır internetten,hatta bu sitedede yapan çok kişi var yorumlarını okuyabilirsin.ilk olarak 10 günde 10 yaş gençleşin programı var onu yapıyosun hem dublaj.kendini hiç bir şekilde yormuyorsun.illa onlar gibi yapmak zorunda değilsin.asla zorlama yok.vücudun alıştıkça zamanla zaten çok rahat yapıyorsun hareketleri.ama kilo verme programı değil.sıkılaşmaya yönelik daha çok .bence yorumlara bak derim.eğer sıkılaşma problemin varsa birebir.

gunaydın arkadaşlar...
nasılsınız görüşmeyeli? ben biraz cozuttum bu aralar diyet psikolojisinden çıkıyorum galba.artık daha fazla kilo veremeyince şevkim kırıldı..artık kallanetikse başladım.ben şu an bile 7 kg versem bu 3-4 kilo gibi gözükür.benim asıl problemim sıkılaşmak sanırım.bu diyetle edindiğim düzen ile devam etmeye başlayacağım.artık meyve suyu günleri falan yapmayacağım.sadece yediklerime dikkat edip sıkılaşmaya odaklanacağım.sizler neler yaptınız?nasıl gidiyor diyet?

bu dıyet cok etkılı helede hafatada 3 gun egzerszle mukemmel sonuc verıo.kansızlık cıktı bnde sımdı ılac alıorum hersey normale dınsun tekrar baslıcam ..

Merhaba keddenek,nasılsın canım?
Ben iyi sayılırım pazartesiden beri jillian la çalışmaya başladım her yerim ağrıyor valla
Diyete gelirsek hafta sonu da bıraktım diyeti ve pazartesi daha önce yaptığım kalori diyetine döndüm ama sanki sık yiyince çok yiyormuşum gibi geliyor:18:
Dün anca tartıya pil aldım ve bu sabah tartıldım...17 eylül de 77.9kg idim..Bugün ise 75.6 kg çıktım...30-31 günde 2.3 kg şaka gibi
Bu sabah bu kiloyu görünce hollywood diyetimi yapsam dedim tekrardan...Kafam çok karışık ve bozuk tabi ki...
Spor yapmak o kadar zor geliyor ki son 1 aydır çabala karşılığında 2 kilo bu ne ya...

Sabahtan beri meyve suyu içiyorum sadece...bakalım akşama devam mı tamam mı?

Devam et canım bugün çozutsan bile yarın toparla...Evet çok haklısın çabalayıp kilo veremediğini görmek insanın motivasyonunu kırıyor gerçekten ama devam etmeliyiz...
Ve de sporu kesinlikle bırakmamalıyız...Callan ile sıkılaşacağına eminim...Durumundan haberdar et

ben iyi değilim canım yaa.diyeti bırakınca moralimin çok bozulduğunu hissettim.yediklerime dikkat edicem dedim ama olmuyor.bu diyeti yaparken daha pozitifdim.sanırım bende tekrardan başlıyacağım.bu ara regl dönemine gireceğim bitsin bende hemen başlıyorum.çok düzene girmişti yemem diyetteyken hiç acıkmıyordum karnım düzleşmişti ve kendimi hafif hissediyordum.

callanetics de iyi ama gıy gıy çok sıkıldım teyzelerden.şimdi trambolini araştırıyorum.zıplayarak sıkılaşmak istiyorum vede eğlenmek istiyorum bi yandan da.hem çocuklarda enerjilerini atarlar.çok pahalıda değil.kullananlarda çok memnun.ben spor yaparken eğlenmek istiyorum.eskiden sürekli hızlı hızlı yürürdüm fakat çocuklar olunca yürümek bi hayal oldu benim için.şimdi ise en eğlenceli spor trambolin geldi bana.

tekrar bir araya gelelim ve başlayalım...

Ağız alışkanlığı işte...Dil iyiyim diyor ama gönül hiçte iyi değil değil mi???
Benim de moralim çok bozuk ama kendime hep şunu hatırlatıyorum.."Eğer geçen ay spor ve diyet yapmasaydın belki de 80 kilo oya da halen 78 kilo olacaktın şuan" diyorum ve kendimi böyle rahatlatmaya (kandırmaya) çalışıyorum...

Jillian çok yorucu ama 27 dk oluşu süper...Başlıyor ve bitiyor...Leslie ile kaslarım hiç çalışmıyormuş meğerse..Sadece hareket etmiş oluyormuşum...
Jillian'dan çok daha umutluyum açıkcası...Kaslar acımalı ki yağlar yansın değil mi???Bugün çok daha rahattım ağrılarım oldukça azaldı...
Tavsiye ederim sana da 3-4 gün sabredeceksin sadece...Denemelisin bence...

Bu arada ben de regl dönemindeyim ama diyete ara vermedim...Sen de geçmesini bekleme...İstersen kaçamak yapabilirsin nasıl olsa...Dün akşam canım inanılmaz çikolata çekti ve kızların küçük çikolatalarından birini yedim valla çok iyi geldi...

Bir de şunu dicem: spor yaparken eğlenmek diye birşey yok canım..Tabi bu benim düşüncem çünkü ben sporu zayıflamak için yapıyorum...Hayat tarzım değil ne yazık ki
Ama şuna da inanıyorum ki sporu uzun süre yapabilir ve hayatının bir parçası haline getirebilirsen işte o zaman eğlenceli gelecektir...

Ben buralardayım...hollywood diyeti yapsamda yapmasam da...

ben jillian ı daha öncede araştırmıştım ama kas olur vücudum diye vazgeçmiştim.kadının vücudu erkek gibi geldi bana.onun gibi olurum diye korkmuştum.hem kısada sürüyo aslında yarım saatte bitiyo.sende muhakkak araştırmışsındır vücudu kas olan var mı yapanlarda?

roxalanne neler yapıyosun sesin soluğun çıkmıyor.umarım iyi gidiyordur diyetin...
egotrikciğim benide ikna etti bende jillian michael ın 30 day shred egzersiz programına başlıyorum.sende katıl bize...hepimiz beraber bu yola baş koyduk ve devam edelim.

Yapan birkaç kişi kol kaslarının çok belirgenleştiğini söylemiş diğer yerlerine nazaran...Bu vücut tipine göre değişir diye düşünüyorum...Hem öyle kas yapmak kolay bir süreç değil ki hemen oluversin...O kadın yıllardır bu sporu yapıyor..Arkasındaki kadınlarda (videodaki) kesin yeni değiller spor hayatı açısından ama sence çok mu kaslılar? Bence çok kaslı değiller..Vücut tipi ve oranı çok önemli...1 aylık programla da hemen öyle kaslarımız olmaz..Olsa daha iyi aslında..Biliyorsun ki ne kadar fazla kas o kadar fazla yağ yakımı demek...Örnek erkekler...

Bence sen bu programdan çok fayda göreceksin çünkü fazla kilon yok...1 ay sonunda taş gibi olacaksın

Roxalanne duy sesimizi ve bize katıl....

haklısın ne kadar kas o kadar az yağ demek ama ben yine de jillian'ın vücudunu beğenmiyorum.çok kaslı vücudu sevmiyorum.1 ay içinde o kadar kaslı olmam sonuçta o yüzden fikrimi değiştirmiştim zaten.bu 30 günlük program bitince,bi 30 günlük program daha varmış adını unuttum şimdi,onu da yapanlar manken kıvamına gelmiş...
neyse bende başlıyım bugünde biraz ağzım burnum yamulsun:)

ben yine bayramdan sonra burada olacağım.bu sefer daha da etkisini göstereceğine eminim jillian ve trambolin ile..

ben yine bayramdan sonra burada olacağım.bu sefer daha da etkisini göstereceğine eminim jillian ve trambolin ile..

Mesajını yeni gördüm...Ben de bugün aynı şeyi düşünmüştüm ve sana söylemeyi düşünüyordum

Evet bayramdan sonra 2 gün meyvasuyu beni kendime getirir sanırım

ben salı günü başlıyorum.bu ilk iki gün tam detoks olacak bize.ben sınırımı iyice aştım çünkü..bütün yediklerimizden arınacaz inşallah :))))

ben salı günü başlıyorum.bu ilk iki gün tam detoks olacak bize.ben sınırımı iyice aştım çünkü..bütün yediklerimizden arınacaz inşallah :))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…