Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada takıldığım tek nokta siyah yada yeşil çay içememek .ben kahvaaltıda meyve çayı falan içemem ki illaki siyah çay olmalı.zaten şeker hiç kullanmam çay ve kahvede.süt yada kahve kremasını pek aramam ama çay olmazsa kahvaltı yapamam arkadaşlar.aranızda çay içen varmı?burda normal çayın ne zararı olabilir sizce?liste yabancı olduğu için diğer toplumlarda da çay kültürü pek olmadığı için(ingilizler hariç)bu tip çaylar yazılmış olabilirmi acaba ne dersiniz?

slm kimse yapmıyor galiba ama ben yinede yazayım motivasyon için.dün başlamaktan vazgeçtim çünkü kahvaltının detoksu bozacağını düşündüm sonra.ilk 2 günün amacı detoks sanırım.bugün başladım ve sabah kalktığımdan bu yana sadece kayısı,elma ve ananas suyu içtim.bakalım 2 gün nasıl geçecek:18:bu arada ben bu diyeti yabancı sitelerde aradım ama holywood diyeti adı altında sadece 2 günlük detoks diyeti var o kadar.özel bir içeceği isteyen evde hazırlıyor isteyen şişelerde satın alıyor ve 2 gün sadece onu içiyolar yudum yudum.yani böyle bir liste göremedim ben.sanırım 2 gün alıntı olmuş devamınıda hafif bir diyetle getirmişler.bu hafta meyve suyu içecem ama gelecek hafta devam edecek olursam eğer o karışımı evde hazırlayıp ilk 2 günde onu içmeyi düşünüyorum ben.

Merhaba Ben ikinci haftadayım. 8 günde 2 kilo verdim. bugün 9.gün.
Bu arada 70 ile başladım şuan 68 kilom. 60 olacağım. :)
Boy:1.70

Son düzenleme:
bugün 2. günüm.yarın kahvaltı yapacam çok şükür:)tatlı meyvelerin suyunu içmekten sıkıldığım için bugün domates suyu aldım marketten.ısıtıp içine karabiber kırmızı biber kekik attım çorba niyetine içtim:)sonuçta oda meyve suyu sayılır sıcak yada soğuk farketmez dimi ama.benim gibi tatlı şeylerden sıkılanlara iyi bir alternatif olabilir bence

Evet Hollywood diyeti bu şekilde bir diyet değil, hazır bir meyve suyu ve hazır kurabiyeler var onların "Hollywood diet" markası altında.. Bunu bizim türkler ordan adapte ederek uydurmasyon bir 5 gün eklemişler bakın size bir tavsiyem var :) bu 2 gün meyve suyu diyetinden sonra diğer 5 gün lahana çorbası diyeti yapın, bakın nasıl eriyor o yağlar ben yarın başlıyorum

Merhaba Ben ikinci haftadayım. 8 günde 2 kilo verdim. bugün 9.gün.
Bu arada 70 ile başladım şuan 68 kilom. 60 olacağım. :)
Boy:1.70

Harikasın hayatım:) Valla imrendim, ben bikaç gün önce başlicaktım, başlayamadım sınavlardan ötürü. Yarın başlıyorum :) Hayırlısı. ben 70.5 kg'a çıktım en son diyeti bozmak zorunda kalınca bende 8 günde 68.5'ğa inersem iyidir. sen tam tamına uyguladın mı bu diyeti? kaçamak falan yaptın mı hiç?

evet denemekte fayda var bencedeben bu hafta yapayım bakalım kaç kg verecem az verirsem haftaya da lahanayla devam ederim.sen madem başlıyorsun bizi hafta sonu bilgilendirirsen sevinirim.

Merhaba ben meyve suyu gününde meyve yedim. diyet çok acımasız iki gün sadece meyve suyu içmek çok zor.
Birebir uymadım diyete ama çok kaçamak yapmadım.
Bugün ikinci haftanın 3.günü. sabah kahvaltı yaptım. öğlen salata akşamda mantar yemeyi planlıyorum. Aralara elma aldım. kendim ekledim:)

Son düzenleme:

Meyve suyu içmenin özel anlamı var mı bilmem ama bende şekersiz çay içiyorum. sorun olacağını sanmıyorum.

Meyve suyu içmenin özel anlamı var mı bilmem ama bende şekersiz çay içiyorum. sorun olacağını sanmıyorum.

haklısın canım bende içtim çayı ve şuanda kahvaltı yaptım çok şükür keyif çayımı içiyorum.meyve suyunu bilmem ama haftaya devam edersem orjinal içeceğini deneyecem ben.oda sanırım:8 portakal,4 limon,2 muz,2 elma biraz bal falan karıştırıp 2'ye bölüp yarısını 1.gün diğer yarısını2.gün içiyorsun.haftaya tekrar bakar tam tarifi yaparım artık.

Tarifi yazarsan sevinirim. Belki o tok tutar. Meyve suyu zaten sevmediğim birşey. Beni mahvediyor. haftaya 1200 kalorilik normal bir diyete geçmeyi düşünüyorum. Ama tarifi yazarsan 2 gün onu yapıp sonra 1200 kalorilik diyete devam ederim.
Birde greyfurt suyu içme konusunda ne düşünüyorsunuz uzmanlar yediklerinizi değiştirmeden günde 3 bardak greyfurt suyu ekleyin
her öğüne. haftada bir kilo verirsiniz diyor. Doğru mudur?

tamam bugün bakar yazarım senin için.greyfurtun yağ yakmaya faydası olduğunu biliyorum ama tadını pek sevmediğimden düzenli içtim diyemem

teşekkür ederim. Ben bu sabah bir yumurta yedim 11 gibi bir elma az öncede domates salatalık ve peynir iki dilim ekmek yedim.
saat 3 gibi elma yiyeceğim. Akşam spora gideceğim. Akşam yemeğini 8 gibi yiyeceğim. bu hafta sonu 67-66 görsem ne güzel olur:)
Akşam yemeği geç olacak ama bakalım belki yemem yada az yerim.

ben birebir uymayı düşünüyorum bu hafta.az önce bol limonlu yeşil salatamıda yedim.akşama da tavuk ve brokoli yiyecem.59.800 ile başlamıştım şimdi tartıldım 58.400 olmuşum.2 günde 1.400 gr vermişim.tabi ilk günler olduğu için(su atmışımdır) ve meyve suyunun dışında bişey yemediğim için olmuştur diye düşünüyorum ama asıl pazartesi günü göreceğiz kaç kg gittiğini.hedefim:57 civarı.inşallah olur .2. hafta sonunda da 55 olsam süper olur.Allah yardımcı olur inşallah ta bu kez kurtulurum bu kilolardan.gerçi her yıl veriyorum sonra geri geliyor bende yayazın zayıf kışın kilolu olmak sanki benim kaderim oldu((

bak orjinalleride bunlarmış bu diyetin:Hollywood Diyeti Tarif biri:
1 cup low-fat vanilla soy milk 1 su bardağı az yağlı vanilyalı soya sütü
1 cup orange juice 1 su bardağı portakal suyu
1 cup cranberry juice 1 bardak kızılcık suyu
1 cup yogurt (plain) 1 su bardağı yoğurt (düz)
1/4 tsp. 1 / 4 çay kaşığı. wheat-germ oil or 2 tbsp. buğday tohumu yağı veya 2 yemek kaşığı. wheat germ buğday tohumu
1/4 tsp. 1 / 4 çay kaşığı. flaxseed oil keten tohumu yağı

Blend all ingredients together , then divide into two portions (each portion is a full day's diet drink). Tüm malzemeyi birbirine karıştırın, sonra iki porsiyon (her bölümünü tam gün diyet içecek) bölün. Sip throughout the day, along with plenty of water for 2 days. 2 gün boyunca bol miktarda su ile birlikte gün boyunca yudum.

Hollywood Diet Recipe Two: Hollywood Diyeti Tarif İki:
Juice from 8 oranges 8 portakal suyu
Juice from 4 lemons 4 limon suyu
4 Tablespoons of honey 4 yemek kaşığı bal,
2 bananas, peeled and sliced 2 muz, kabuğu soyulmuş ve dilimlenmiş
2 apples peeled and sliced 2 adet elma kabuğu soyulmuş ve dilimlenmiş
2 cups of grape juice 2 bardak üzüm suyu

Blend all ingredients together , then divide into two portions (each portion is a full day's diet drink). Tüm malzemeyi birbirine karıştırın, sonra iki porsiyon (her bölümünü tam gün diyet içecek) bölün. Sip throughout the day, along with plenty of water for 2 days. 2 gün boyunca bol miktarda su ile birlikte gün boyunca yudum.

Stay on the Hollywood Diet for two days only, as this is a juice fast. Bu meyve suyu hızlı olarak Hollywood Diyeti, sadece iki gün kalın. Be sure to consult your doctor before starting any diet. Herhangi bir diyete başlamadan önce doktorunuza danışın emin olun

aaa çeviri yapıp attığım için hem türkçesi hem ingilizcesi çıkmış çorba olmuş ama sanırım anlarsın

Teşekkürler anladım yeterli. Zayıflamak zor ama oluyor. tekrar kilo almamakta tamamen yeme düzenini değiştirmekle oluyor.
Sık yavaş ve az az yiyen ve geç saatlerde yemek yemeyen kilolu kimseyi tanımadım. o yüzden kilo verince bu şekilde hareket etmek istiyorum. Alışınca zaten yaşam şeklin oluyor. Almamak gerçekten önemli.

Bende bu diyete dün başladım ..umarım işe yarar meyvesuyunun yanına biraz salata sıkıştırdım ne yalan söyleyeyimm (

Bende bu diyete dün başladım ..umarım işe yarar meyvesuyunun yanına biraz salata sıkıştırdım ne yalan söyleyeyimm (

diyet işe yarıyor. En önemlisi de dayanabilirsen açlığa alıştırıyor. ben ikinci haftada bıraktım.Şimdi kalori diyeti yapıyorum.
az öz ama herşeyden yiyorum.
Örneğin dün: 2 elma bol salata 2 adet fırında baget az yoğurt ve iki muz yedim. 900 kalori aldım yani.
bu sabah bir paket diyet bisküi (156 kalori) yedim öğlen bol yeşil salata (100 kalori) biraz peynir (200 kalori)yiyeceğim.öğleden sonra bir ayva (90 kalori) yiyeceğim. belki bir bardakta süt (120 kalori) içerim. Akşam haşlanmış karnıbahar(100 kalori) ve elma(70 kalori) yiyeceğim.
toplam 836 kalori. günde 1000 kalori hedefliyorum. gün boyu yediğim için acıkmıyorum. Birde ne istersem yiyorum
mühim olan 1000 kaloriyi geçmemek. :)
Yasaklar sebestler: Makarna pilav yemiyorum. Alkol zaten kullanmıyorum. şeker kulanmıyorum. Bol su ve her gün 1 bardak bitki çayı içiyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…