Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Ben Hollywood diyeti yapmak istiyorum.xxxx kullanıcam yanında sorun olur mu sizce?
:44::44::44:

Son düzenleyen: Moderatör:

bilmiyorum canim niye oyle oldu ama 48 saat sonra degil 12 saat sonra tartildim:)

bugun kahvaltidada hamburger ve cola ictim

pazar gunu tekrardan diyete baslicam. bugun senin 4 .gun dimi???

bu diyet bana yaramadi sekerim, pazar gunu isvec diyetine tekrar baslicam

sen napicaksin peki???

valla banada yaramadi gibi kendimi hic iyi hisetmiyorum benimde 4 cu gunum ama regl den belkide ya kendimi rahat hisetmiyorum ben menuyude pek begenmedim valla isvec diyeti daha guzeldi boyle arada enerjide geliyordu guzeldide. tartilmasamda sanki yavas yavas midem geriye dogru cekiliyordu acik konusmak gerekirse begenmedim ben hic bu diyeti yaa... seninle birlikte isvec diyetine tekrardan baslasak mi ne yapsak birde slim in 6 yi indirdim dun cok guzel vucut hareketleri var acikcasi ne yapsam diye dusunuyorum

Ben Hollywood diyeti yapmak istiyorum.xxxx kullanıcam yanında sorun olur mu sizce?
:44::44::44:

valla sana tavsiyem kulannan biri olarak sakin... ben bundan 2 sene once kulandim ve fazla kilomda yoktu sadece basenlerim vardi ama fazla diildi. harika bir gorunume kavustum inanamassin . 1 hafta icinde sonra tabi birakinca ister istemez aldim kilolari ama ilactan cok memnundum. sonra o kilo vucuda resmen yapisiyor birakmiyor seni.bu sene burdan bir ilac aldim inan etkisini dahi gormedim. en iyisi diyet isvecten ben cok memnundum yani sonunu getirseydim faydasini gorurdum eminim.simdi bu diyet pek iyi olmadi bana yada anlamadim nedir diye... sahsen uzatmiyim uzak dur iki kati kiloya cikarsin o ilactan sonra form filan korunmuyor birakinca sagliginla oynama degmez. ben sigara alkol kulannmam o sene denize gittigimde acilmistik cok inan nefesim tikandi az kalsin denizin ortasinda bayiliyordum kalp ritmini cok etkiliyor. yinede kendin bilirsin spor ve diyet yap bak nasil hemen fark eder....

Son düzenleyen: Moderatör:

Seninde regl donemine denk geldi, ama bize bu diyet yaramadi sanirim
canim pazar gunu isvec diyetine baslicam. istersen beraber baslayalim?

buarada midem kuculdu sanirim , yemek yiyince hemen doyuyorum :)
buarada yarin spora tekrar basliyorum...

ben de başladım bugün bu diyete baya spor yapan biriyim umarım daha fazla faydasını görürüm.Bütün yıl üniversite sınavına hazırlanırken her şeyi yedim herhalde ki dobişko bişey oldum.Gelişmeleri burada paylaşırım.

tamam cnm bugunden itibaren diyete basladik isvece tasinalim bu topikten

kızlar bende siteye yeni katıldım ve bugün diyetime başladım ne yalan söyleyim yapılan yorumlar ve alınan sonuçları okuyunca karar verdim yapmaya dogumdan sonra kılolarımı veremedım 78 kiloyla başladım bakalım neler olacak. ÇOK AÇIM

birde çalışmayan bayanlar yani evde oturan bayanlar daha çok açıkıyor evde otururken bende hafta sonları öyle oluyorum ve kendimi dışarı atıyorum dolaşıyorum geziyorum bilginize :)

evet bende katılıyorum evde oturan bayanın yemek yemekten baska daha dogrusu sureklı atıstırmaktan baska yapacak bı ısı olmuyormus yani 1 yıldır evdeyım yenı evlıyım 9 kılo aldım 3unu verdım 6kılo benımle hala. Calısırken aklıma bıle gelmıyordu yemek yemek oglen arası bıle yemıyordum okadar yanı 51 kıloydum eskı halımı ıstıyorum eskı gıysılerımıde gıyınebılmek tabııı(

bende yarın hollywood diyetine başlayacağım var mı yapacak olan ya da yakın zamanda yapmış olna 1 hafta deneyeceğim

merhaba kızlar burayı ziyaret eden yok ama ben yine de yazacam bugün başladım 96.5im bakalım 1 hata sonra ne olacak başlamak isteyen var mı

bende yarın başlıyorum arkadaşlar,yorumları okuynca çok motive oldum..63 kıloyum bır turlu kılo veremıyorum..yarın başlıcam bakalım nolcak??:)) ah bide spor yapabilsem

Ben dukan diyeti yapıp 10 kg vermiştim, sonra bıraktım, sürekli 69-70 kg arasında gidip geliyorum. Bir kere 68.8 kg'ı gördüm sonra bozup yine 69a çıktım ve de şimdi 70e.. Yarın bu diyete başlıyorum. 3 haftada 5 kg hedefim var. Umarım dayanabilirim. :))) Sizler kaç kg verdiniz 1 haftada ??

Saat 17:30da uyandığım için ilk günü rahatlıkla atlattım İçtiğim sadece 1 bardak portakal-havuç suyu ve 1 bardak su henüz birde merak ettiğim şey saat 6dan sonra bir şey yemeyin yazıyorda buna meyve suyu da dahilmi ilkgünler ya :S

aslında yarın başlayacaktım bende ama bugün sabah hafif bir kahvaltı yaptım ve henüz birşey yemedim.acaba şu saatten itibaren bugün başlasam bir problem olurmu diye düşünüyorum:44:canım yemek falan istemiyor çünkü en iyisi bugünden başlayım ufak bir kahvaltıdan bişey olmaz belkide hem kahvaltı sonrası çok hareket ettim yeni eve geldim ve çok yorgunum eminim onları çoktan yakmışımdır.

bu arada az önce marketten şeker ilavesiz meyve sularından aldım.bence onlar olabilir kalori değerleride taze sıkılmıştan fazla değil zaten %100 meyve konsantresinden üretilmiştir yazıyor içeriğinde.ve katkı maddeside yok ben değişikli 3 kutu aldım arada evde portakal mandalina falanda sıkarım öyle idare ederim diye düşünüyorum.

bu arada kilom 59 küsürlere çıktı yineben direkt 60la başladım diyorum küsüratlara çok takılmak istemiyorum.ideal kilom 50.haftaya pazara kadar tartılmayı düşünmüyorum devam edip etmeyeceğimede o zaman karar veririm artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…