Hi bu kadar utanmamtm....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: öldürdün beni öldürdünn :roflol::roflol:

köpek arıyuorum ya bıde oktayın kapısına hıc gıtmıyorum anıden bırı kalkar yanlıs anlar dıye herıfın kapsında ne işin var dıyebenneyaptımki

ne fark eder seker sey ıknızde aynı seyden bahdeıodunuz gozume kestırdıgımı aldım ıste ala lalaal
birazda sen yaz ben alıntı yapam :roflol::roflol: sırayla gidelimmm:roflol::roflol: hatta mesai yapalım hayatımmm:roflol: asi hem sana hem bana laf yetiştirir.. iki katı mesai yaparkaydirigubbakcemile3lülülülülülü

kızlar asıl rezilliğime biz evlenınce eşimın işi nedenıyle fasta kaldık...
neyse konuya gelım.... eşim çıkmak ıstemedı aksam kaynımda hadi giyın çıkalım dedi... hayat orda aksam 8 den sonra başlıyo evımızde sahılde tam barların yanında hemen gidip beyaz üzerıne puantoıelı elbisemı gıydım elbisem yandan fermuarlı makyajımı yaptım saçımı fönledım çıktık tabi ben sahılde yuruyorum havalı havalı topuklu ayakkabılarımla gıymısım kısa elbiseyıde görüntü hoş ama fermuar açık neyse bi bara birdık..açıkmamış daha eve gerı dönmektense az bıyerde oturup bara gitcektık neyse oturduk bi cafede anam karşıdakı kız bakıp guluyo ben bı tuhaf oldum kaltım lavaboya gıttım bide ne göreyım fermuat açık uzunca bişey de içerden sudyenın kenarı gözukuyoo bide gunduzden kalan guneş yanıgımm... çok utandım kapyıp gittim masaya bozuntuya vermedım ama çok utandım..... zaten hemen kalkalım mı sevemedım burayı dedım siparışleımız gelmeden çıktıkk....

sen ne dıyon seker benım eşim horladımı evın perdelerı sallanıyo:roflol::roflol:

ılahıı hor hor hor ha :roflol: :roflol: :roflol: kopek arıodum dıo kopekden hallıce horlkuomus ay yok kopurom bırı durdursun duramıorum krız kapıda

kafam döndü birden:roflol: sonra ayıldım :roflol:
köpek arıyuorum ya bıde oktayın kapısına hıc gıtmıyorum anıden bırı kalkar yanlıs anlar dıye herıfın kapsında ne işin var dıyebenneyaptımki
:roflol::roflol: yaaaaaa anacımm valla ben ben olmaktan cıkıcam artık...:roflol::roflol:

aklıma ılk geldıgınde yazacagım meraklanma su krızı atlatayım

:roflol::roflol:maaşa zam isterim fazla mesaiymişlülülülülülü:roflol:

ne fark eder seker sey ıknızde aynı seyden bahdeıodunuz gozume kestırdıgımı aldım ıste ala lalaal

:dilcikar::dilcikar:delikafadulden

hadi anlatayım baree bişi kimseden ses yokk
direksiyon dersindeyimmm daha sürücü koltuğuna ilk oturuyorumm hocamda emekli polis memuru kaydirigubbakcemile3 neyseee sınav parkurunda ilk başta hoca kullandı sonra bana dedi geç bakalım sen diye geçtim direksiyona emniyet kemeri koltuk ayarııı derken sıra geldi aynalaraa bendenizde o gün pek bi güselimm fönler felan saçta makyaj o biçim öhöm öhömmmm sengözlerimebaksanab gözümü aynadan alamadım bi süre hoca demesmii o aynaları ne için kullanacağına bi karar ver ondan sonra ehliyett al sen diyee bennn oldumm mosmorrr -tatlicadiarzu- neyse özür dilerim hocam dedim başladım çalıştırmayaa neyse dönüp duruors ölee hoca bi bağrındı bana sen kamyoncumusun ne o kol dışarda tek elle tutuosun direksiyonu diiye ben yine mosmorrr oldumm -tatlicadiarzu- ders devam ediyo hoca dediki artıkk parkur dışına çıkabiliris tamam dedim sinyal verdim çıktım felann hocada arabaya bi kaset koydu belki daha çok motive olurum diye çalan şarkıyı söylüorum hemen ceylandan entebin hamamlariiiii ne motivesiii beni aldımı bi gülme adam diyoki kızımmm yola bak yokk aynen böle gülüorumm :roflol: neyse adamcağıs kendi koltuğundan yöneterek sağa geçti ve arabyı durdurdu felan ama beni susturabilene aşkolsunn o gün bişi yapamadık ertesi derse çok ciddi gitmiştim adam sormuştu bakalım bu seferr ne atraksiyon olucak senle dedi ama yanıldıı işte bazen ciddi olabiliyorumm :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: ayyy ikrarrr koptum yawwww

Cancuuu sıradaki istek parcamız sana gelio:roflol::roflol: antebin hamamları ve ceylannnnlülülülülülü

muhahaha parcaya bak antebin hamamları:roflol::roflol:

ıKRAR senin rütbede Bebegim benimle10 artı3 yazıyo ya.. ben ilk gördügümde.."13 ay bebek karında dururmu demiştim.." sonra dank etti.10 artı 3müşkaydirigubbakcemile3. ama hala ne oldugunu cözemedimkafamçokkarıştı.. ya ben uctum artık yada hakiikaten bende bi sorun var:roflol:..

Cancuuu sıradaki istek parcamız sana gelio:roflol::roflol: antebin hamamları ve ceylannnnlülülülülülü

kıs o şarkının adı antebin hamamları değill ''entebin hemamlariiiiiii'' reca edeceğimm doğru yazınızzz :roflol::roflol::roflol:

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (9 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
cancu, aycaaaaaaa, esra8608, hüzün çiçeği, Kanarya, minos, rebel__black__000, Sineks+, tanger
an itibariyle yoklamamızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…