Hi bu kadar utanmamtm....

hemen adım atar atmaz baslıyayım.bıgun annem ben kardesım hadı bı dolasmaya cıkalım kecılerı az bı hava aldıralım dedık.neyse cıktık dolasıoruz parkın ıcınden gecıoruz ozamnlar kardesım 3-4 yaslarında fılan anneme de cok duskun ole bole deıl.neyse bızımkının annemın elını bıraktıgı bı ara annem hadı gel saklanalım bakalım napcak dedı saklandık emır buyuk yerden kardesımı ızlıoruz karsıdan ama o bızı gormuo.derken efenım fark ettı en sonunda olmadıgımızı bakındı bakındı goremedı hadı sen koyver aglamayı bızde kıs kıs guluoruz.ama ole bole deıl yanı.neyse o ara kalabalıkta kaybettık kardesı gozden busefer annem ben panık tabıı.az sonra arkamızda bırer el bır donduk gozlerı aglamaktan sısmıs bı cocuk kardesımden baskası deıl tabıı bırde parkın garsonlarından bırı tutmus bızımkının elınden bu cocuk sızın mı abla? annem evet olum bızım.
garsondan aynen naklen:ayıp abla be ayıp suncacık cocugu bırakıp kacacaktınız ole mı yazık tuhh bı de gencecıkler yapın yapın salın sokaga memleket ne hale geldı.sonrası mı tabı morlara burunmus 2 kadın cocugumuzu ortamıza alarak elınden tutup arkamıza bakmadan fıydık tabee.

bu sana sıneks bacı ve okumayan gormeyenlere gelsın bolum tekrarı

İKRAR senin rütbede Bebegim benimle10 artı3 yazıyo ya.. ben ilk gördügümde.."13 ay bebek karında dururmu demiştim..":emir_bebek: sonra dank etti.10 artı 3müşkaydirigubbakcemile3. ama hala ne oldugunu cözemedimkafamçokkarıştı.. ya ben uctum artık yada hakiikaten bende bi sorun var:roflol:..

10 hafta 3 gunluk muhahahaaaa :roflol:
sen kafayı cok vurdunya nan hasar kalmıs muhahaa

Konuyu Toplam 13 Kullanıcı okuyor. (13 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
cancu, asi2222, aycaaaaaaa, esra8608, gzellergzeli, hüzün çiçeği, ikrar, Kanarya, minos, rebel__black__000, Sineks+, tanger, TiAmo

kıslarrr yazmayanlar dökülün bakemm :mymeka:

buyuk bir alışveriş merkezindeyiz.. benim yaş o zaman 20 yaklaşık 3 sene falan önce... neyse dolaşırken cok güzel bir balon gördüm.. bu kalpli mikifareli falan olurya... bitane koyu pembe parlak kalpli kalmışş.. gerisi hep çizgi karakter...
bunu alıcamm diye koşuyorumdelikafadulden... bitane cocuk yapıştı aldı onu:çok üzgünüm:
"tuttum balonun bi ucundan "o benim:kızgın:" diyorum çocuk "ııııııııııııııııııı aaaaaaaaaaaa:ecrin_bebek:" diye garip bişiler diyo:uhm:
":kızgın:ya şekerim sen fareleri filli bişiler al hadi o benim" diyorum cocuk ":ecrin_bebek:aaaaaaa ııııııııııı" bişiler diyo...
ben:"ilk ben gördümmm":1closedeyes:
cocuk: "aaaaaaaaaaaaaa ııııııııııııııııııııı":ecrin_bebek:
ben: "ya verseneeee":kızgın:
cocuk: "aaaaaaaaa ııııııııııııııı":emir_bebek:
ben: "allahım ya gıcıkmısın nesin" :kızgın:
cocuk: "aaaaaaaaaa ııııııııııııııııııııı aaaaaaaaaa":ecrin_bebek:
dayanamadım gıcık oldum.. . son bi taktik yapıp tüm hıncımla
"patlatırm o zaman balonu" dedim.. couk hiç bişey demedi:sm_confused:
cocuk bişey demedi ama arkamdan omzuma dokunan biri
"sıkar o birazşakkıdı" dedi..
babasıymış...kafamçokkarıştı kocaman adam.. :1shok:
aldı cocugu kucagına balonuda eline.. " o bizim balonumuz patlatta göreyim" :1shok:dedi allahım 20 yasında cocukla bir olursan adamda seni dumur eder işte...:roflol::roflol::roflol:

SİNEKS BUNU HERKES Bİ KEZ DHA GÖRMELİ BEN Bİ KEZ DHA YARILDIM:roflol:

bu sana sıneks bacı ve okumayan gormeyenlere gelsın bolum tekrarı
:roflol::roflol:laelaelaelaelaelaelaelaelaelaekafamçokkarıştılülülülülülühihoyyytkaydirigubbakcemile3:eek::roflol:
ayyyyyyyyyyyyy ölüorumm galiba.... kız bunu kacırmısım ben.....iyi oldu:roflol:

ama komik bişey daha var oda "görmeyenlere gelsin bölüm tekrarı":roflol:

QUOTE=cancu;6800460]kıs o şarkının adı antebin hamamları değill ''entebin hemamlariiiiiii'' reca edeceğimm doğru yazınızzz :roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

:roflol: :roflol: yok anam yok

kıslarr ilkokula giderken ben sadece 20 kilocuktum bursanın havasıda nası lodoslu uçuruyo bütün öğretmenler arkadaşlar felan dalga geçiyolar bu arkadaşınızla yok çantana taş koy yok ceplerine taş koy diyee tirbiyesizlerrrr :çok üzgünüm: ve en son seneeeeee geçen seneeee :roflol: benim kilo 45 yaş 23 nişanlım demezmi aşkımm ceplerine taş koysaydın ya uçacaksın bu havadaaa demezmi :roflol:
o an o sözler beniii teeee ilkokula kadar götürdüü offf dertlendimm yaww :çok üzgünüm:

kızlae benım kaslarım bırlesıktı onceden (gülmeye şimdiden başlamayın lutfen)ben de acaıp kafaya takmıstım tamda ergenlık donemı aklım fıkrım orda ne zaman alıcam ne zaman alıcam?? babamdanda acaip tırsıyorum kızar diye neyse ben kafaya koydum ya ufaktan ufaktan bır bır almaya basladım tabı mılletın gozunu boyamak amac bır gun bıraz alttan aldım bıkac gun sonra bırazda ustten bellı bır sure sonra yanlardan yanlız bu sadece kaslarımın arasıyla ugrasıyorum neyse ala ala kaslarımın arasında ıkı uc tanecık tel bıraktım bırgun ortaokuldayız eve donucez zılın calmasına bır kac dakıka var arkadasım bı tuuttu cektı bune ya alda kurtul dıye elınde ıkı tane vardı ve ben uc bucuk nasıl kostum wcye gıderkende elıf dua et orda bı kac tane kalmıs olsun dıyorum aynaya bır baktım bır tane tuy var eve geldım annem gordu tabı annemede dıyorumkı anne napım alıcam ben bunu o da hala dıyokı yok kızım alma babn kızar bı tane telın neyıne kızıcaksa tabı aldım ılk gun uydum cıkmadım karsısına ıkıncı gunde aman be deyıp tamamen actım ne derse desın dedım sonra farketmedı yıllar sonra resımlere bakıyoduk dedıkı o kaslarını aldıgınıda farketmedım sanam tamam alda tavuk dötü gibi yapma demişti :)
bu benim en gözde hikayem... hatta sahiplenmek patentini almak haklarını almak istiyorum....:roflol::roflol: bayıldımm resmen okıuyunca.. hala yerlere yatıorumm....:roflol:

kıslarr ilkokula giderken ben sadece 20 kilocuktum bursanın havasıda nası lodoslu uçuruyo bütün öğretmenler arkadaşlar felan dalga geçiyolar bu arkadaşınızla yok çantana taş koy yok ceplerine taş koy diyee tirbiyesizlerrrr :çok üzgünüm: ve en son seneeeeee geçen seneeee :roflol: benim kilo 45 yaş 23 nişanlım demezmi aşkımm ceplerine taş koysaydın ya uçacaksın bu havadaaa demezmi :roflol:
o an o sözler beniii teeee ilkokula kadar götürdüü offf dertlendimm yaww :çok üzgünüm:
bak bende efkarlandım şimdi:çok üzgünüm:

aaaaaaaaaaaaa yarıldımm nan:roflol::roflol:

nan bende hep dobiştimm...sositosositosositosositodelikafadulden keşke yanımda olaydın.. ben seni sarar sarrmalardım... :roflol::roflol: belkide ezerdim:1shok:

:roflol::roflol:

:1shok::1shok: ezermiydin nası yaniii nannn şimdi nasılsın peki bebeeem :icecream:

yine istanbuldayiz(lütfen arkedesler yine mi demeyin............ malesef yine)ablamla kuzen bir sekilde bana kizdilar.ama nasil tartisiyoruz,neyse vapura bindik karsiya geciyoruz,acik olan kisimda oturuyoruz,ama ben sinirden kuduruyorum,bunlar ikisi hala bana söyleniyor,ablam ben kuzen kurbanlik koyun gibi ayni sirada oturuyoruz,ablamin yaninda da bir cocuk oturuyor,bunlar habire bana söyleniyor. ben bir hisimla ablama dönüp abla yeter artik..... ama ses tonum bayagi yüksek.... yeter tammam mi surdan, sana bir cakarim yanindakini öpersin diye bir laf cikti agzimdan,(nasil bir lafsa o)cocuk ta aradan kafayi uzatip, valla cok memnun olurum demez mi,bende :eek:klava:valla sen hic konusma sanada bir cakar denizi boylattiririm demistim,cocuk sessizce tamam sustum deyip arkasina sessizce yaslandi,ama 5 dk önce deli gibi kavga eden biz gülmekten yerlere yattik,cocuk bana bakip oda gülerken ben yine dönüp sana noluyo sen niye gülüyorsun,deyince bu sefer cocuk dayanamayip kalkip gitmisti:lepi: --SON--

yine istanbuldayiz(lütfen arkedesler yine mi demeyin............ malesef yine)ablamla kuzen bir sekilde bana kizdilar.ama nasil tartisiyoruz,neyse vapura bindik karsiya geciyoruz,acik olan kisimda oturuyoruz,ama ben sinirden kuduruyorum,bunlar ikisi hala bana söyleniyor,ablam ben kuzen kurbanlik koyun gibi ayni sirada oturuyoruz,ablamin yaninda da bir cocuk oturuyor,bunlar habire bana söyleniyor. ben bir hisimla ablama dönüp abla yeter artik..... ama ses tonum bayagi yüksek.... yeter tammam mi surdan, sana bir cakarim yanindakini öpersin diye bir laf cikti agzimdan,(nasil bir lafsa o)cocuk ta aradan kafayi uzatip, valla cok memnun olurum demez mi,bende :eek:klava:valla sen hic konusma sanada bir cakar denizi boylattiririm demistim,cocuk sessizce tamam sustum deyip arkasina sessizce yaslandi,ama 5 dk önce deli gibi kavga eden biz gülmekten yerlere yattik,cocuk bana bakip oda gülerken ben yine dönüp sana noluyo sen niye gülüyorsun,deyince bu sefer cocuk dayanamayip kalkip gitmisti:lepi: --SON--
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:
alamak istiorummmm artıkkkkkkkk:roflol::roflol:
bu son olamazzzzzzzzz kanaryaaaaaaaa:roflol::roflol: devam devam ne olur devammm:çok üzgünüm: :roflol::roflol:

ayyyyyyyyyyyyyyy:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: koptummmmmmmmmmm

ay çok güldümmmmmmmm :roflol::roflol: devammmmmmmdelikafadulden

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:
alamak istiorummmm artıkkkkkkkk:roflol::roflol:
bu son olamazzzzzzzzz kanaryaaaaaaaa:roflol::roflol: devam devam ne olur devammm:çok üzgünüm: :roflol::roflol:
yok tatliskom...ne sonu,bu konunun sonu o...digerleri gelecek.................a.s.

X