Hi bu kadar utanmamtm....

kızlar bende size bişey anlatayım ozaman çok ağlamıştım şimdi gülüyorum...
şimdi biz yenı evliyiz eşimde o gun hasta neyse biz yattık saat geç olmuştu ama eşim mızklıyo sureklı neyse bı ara daldı bende o ara dalmışım birde ööööö ğöööö aaa diye bi ses duydm bidearkamı döndum eşimın göz bebeklerını göremıyorum gözunun beyezı gözukuyo azınıda açmış yamultmuş o an kalp krızı falan geçiriyo sandım sağlıkçı olmamın verdiği bilgiyle önce bi sarrsım kaynıma bagırdım yardım ettt diye eşime de bı yandan kalp masajı yapıcam elımı koydum eşim bi tuttu ne oluyo be dedi... bende gördugumu anlattım meger eşim ruya göruyomuş ruyasında da hayaletmiş bi adam görmüş onu korkutmak için ğöööö öööö diyomuş tabı ben nefes alamıyo falan sanınca komık olmuştu çalısan kalbını azdaha ben durduruyodumm. tabı kaynımfalan da odaya geldı bende kork tum ya ağlıyorumm eşimde öle anlatınca sinirim bozulmuştuuu...

ay ruyaya bak :roflol::roflol:
bıde adamı korkutuyorum dıyo :roflol:

saka arkedesler saka...hic gidermiyim,valla gülmekten catlatan bir topik bulmusum,kovsanizda gimem,kapidan kovsaniz,bacadan,bacadan kovsaniz camdan,camdan kovsaniz.....böyle yani,bir sekilde burdayim artik.....kizdirmayin bak gözlükleri takarim,:smiley-cool:höstttttttttttttttttt

bigün babamla eşşekcilik oynuyoruz.. ben yine kücügüm.:icecream:.
elimde sineklik.. bende babamın üstünde.. babam beni gezdiriyo.. bende deh essek falan diorumkaydirigubbakcemile3..
töbe töbe.. cocuk aklı işte.:eek:.
babamda şirinlik yapıo ben güleyim diye.delikafadulden. bi ara ben cosmusum sineklikle babamın kafasına bi yapıştırdım:roflol:patttttttt diyee:roflol:..
"nan es.. esekk.. de get lenn başka esek bul kendine" diyip kıcımada saplaga indirdi yolladı beni..:çok üzgünüm: :roflol::roflol:

hahahaaaaa:roflol::roflol:

kızlar bende size bişey anlatayım ozaman çok ağlamıştım şimdi gülüyorum...
şimdi biz yenı evliyiz eşimde o gun hasta neyse biz yattık saat geç olmuştu ama eşim mızklıyo sureklı neyse bı ara daldı bende o ara dalmışım birde ööööö ğöööö aaa diye bi ses duydm bidearkamı döndum eşimın göz bebeklerını göremıyorum gözunun beyezı gözukuyo azınıda açmış yamultmuş o an kalp krızı falan geçiriyo sandım sağlıkçı olmamın verdiği bilgiyle önce bi sarrsım kaynıma bagırdım yardım ettt diye eşime de bı yandan kalp masajı yapıcam elımı koydum eşim bi tuttu ne oluyo be dedi... bende gördugumu anlattım meger eşim ruya göruyomuş ruyasında da hayaletmiş bi adam görmüş onu korkutmak için ğöööö öööö diyomuş tabı ben nefes alamıyo falan sanınca komık olmuştu çalısan kalbını azdaha ben durduruyodumm. tabı kaynımfalan da odaya geldı bende kork tum ya ağlıyorumm eşimde öle anlatınca sinirim bozulmuştuuu...
kıyamam yaa:roflol:ama komikmiş..
kan sulandırıcı bebegıme bısey olmasın dıye :asigim::asigim:
kan pıhtılasması olmasın dıye:asigim:
tatlım dikkat et kendine haaa.. aman bişey olmasın. bebiş daha önmli:1rolleyes:

kalkıp hemen geldin mi:roflol::roflol:

anam gitme kız gel annat sende hadeeedelikafadulden

ay ne demezsin kız annatıcam dur düşünüyorum:roflol:

ay gül şekerim bak bende dizlerimi dövücem:roflol:

lakmısken bızım zırtolar napaıyo bı bakım dedım:roflol::roflol:
eşimde horluyo zaten :nazar:
yan donderıyorum gene baslıyo uyumak ne mumkun :nazar:

saka arkedesler saka...hic gidermiyim,valla gülmekten catlatan bir topik bulmusum,kovsanizda gimem,kapidan kovsaniz,bacadan,bacadan kovsaniz camdan,camdan kovsaniz.....böyle yani,bir sekilde burdayim artik.....kizdirmayin bak gözlükleri takarim,:smiley-cool:höstttttttttttttttttt
höstelim hocammm:roflol::roflol:
rebel sen beni yedin yafrum anam anıyı ben anlatıyrum sineksten alıntı yapıo delircem gülmektenkaydirigubbakcemile3
nan rebel.. :roflol::roflol:

Konuyu Toplam 13 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
cancu, almıra, asi2222, aycaaaaaaa, CiciliBicili, esra8608, gzellergzeli, hüzün çiçeği, ikrar, itstoolate, Sineks+, tanger

kıslarrrr mevcutu alem bareee dedimm :ecrin_bebek:

lakmısken bızım zırtolar napaıyo bı bakım dedım:roflol::roflol:
eşimde horluyo zaten :nazar:
yan donderıyorum gene baslıyo uyumak ne mumkun :nazar:

sende gel uyuma gül şekerim
iyi yaptın:roflol: adamcağızın horlamsıda işe yaradı sen geldinkaydirigubbakcemile2

sanırım 8 yaşında falanımm amcamın dadı da saban dedem sürekli hadi şuna bi ınek saban de der dururdu bende amcamla telefonda konuşurkennn inekk sabann nasılsın dedımmm anam ne utanmıştım
amcamla konuşmadım bı sure dedemde ne demekse darahı darahııııı detıp guluyoduuuu

kızlar bi, günde ben odadayım babam da bişey dio banaa ben anlamamışım

yüksek sesle söyledi adam söylediğine söylüceğine pişman oldu yahu bi sıçradım o sese

uçuk çıkardım kaç gün geçmedi.. artık kısık sesle konuşsunkaydirigubbakcemile3

eşim horluyo deyınce aklıma geldı
eşimle nısanlandık ankaraya geldı
babamı yalvar yakar ıkna ettık ıste otelde kalmasın bızde kalsın dıye benneyaptımki
neyse gece oldu evden tuaf bı ses gelıyo benneyaptımki
bende kardesım yan komsunun köpegını eve aldı ondan gelıyo zannettım ses
arıyorum tarıyorum yokbenneyaptımki
babam uyandı napıyosun dıyo
baba dıyorum acayıp bı ses var evdebenneyaptımki
babam oktayın yattıgı odaya dogru gıttıbenneyaptımki
bu mal horluyo dedı :roflol:
bende evın ıcınde kopek arıyorum:roflol::roflol:

eşim horluyo deyınce aklıma geldı
eşimle nısanlandık ankaraya geldı
babamı yalvar yakar ıkna ettık ıste otelde kalmasın bızde kalsın dıye benneyaptımki
neyse gece oldu evden tuaf bı ses gelıyo benneyaptımki
bende kardesım yan komsunun köpegını eve aldı ondan gelıyo zannettım ses
arıyorum tarıyorum yokbenneyaptımki
babam uyandı napıyosun dıyo
baba dıyorum acayıp bı ses var evdebenneyaptımki
babam oktayın yattıgı odaya dogru gıttıbenneyaptımki
bu mal horluyo dedı :roflol:
bende evın ıcınde kopek arıyorum:roflol::roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: öldürdün beni öldürdünn :roflol::roflol:

horlamaktan konu açılınca bende yazayım=)

teyzemlerin yazdılığındayız ben teyzem dayım eniştem ben çocuk odasında eniştemle teyzem yatak odasında dayımda salonda yatıo teyzem alışmış meger eniştem horluyormuş=) ben nebilem bizim evde annem babam felan hiç horlamaz=) dayımda eniştemde horlamaya başladımı sabaha kadar biri çekiyo biri bırakıyo koro gibi=) sabaha kadar uyuyamamıştım =)

X