Hi bu kadar utanmamtm....

bi denede ben anlatayım...geçen gün iş yerindeyim...annemde oğluma bakıyor...çalıştığım yerle evim çok yakın..oğlum biraz gripti..annem gün içinde beni aradı...dediki ( kızım çabuk gel çocuk baya hasta dedi) sesi o kadar endişeliki kötü bir şey var sandım..
annemin o endişeli ses tonundan dolayı ağlamaya başladım...( bu arada bende birkaç gün öncesine kadar griptim..yazık oğlumada ben bulaştırdım zaten).ağlaya ağlaya, hızlı hızlıeve gidiyorum...kapıdaki güvenlik bana seslendi noldu tuba gribin geçmedimi dedi ..koş koş belki domuz gribi olmuşsundur kendini hemen dr at..demezmi...içimden nasıl kahkaha atmak gelmişti ama

kızlar bende bi anımı anlatayım size ortaokul 3 dönemindeydim aklımızın beş karış havada oldugu zamanlar yani:)) bi tane beden hocası var yeni mezun olmuş çok yakışkılı bütün sınıf ona hayran tabe bende hayran.
birgün o hocanın dersindeyiz hoca daha derse inmemişti. okulun da merdivenleri dışardan görünmüyor ben merdivenden iniyorum ve arkadaş ordan bi böhh yaptı ki ben de dalmıştım çok korktum. bir değil iki değil aynı şeyi defalarca yaptı. bende öcümü almak için aynı yere saklandım.
arkadaşı tam inerken gördüm kafasını tabe başka görünmüyo merdivenler o andada o hoşlandıgım yakışkılı hocam iniyormuş merdivenden bende duvarın kenarına sklanmış bi vaziyette bi atladım üzerine böhhhhhhhh die. hoca korktu şaşırdı ama çaktırmıyo aynı zamanda sinirlendi de kızım sen salak mısın die bi bagırdı ama ben utançtan yerin dibine geçtim resmen. bütün sınıf yerlerde yatıyo gülmekten hocaya derdimi anlatmak istiorum anlamıo o da kasıtlı yaptım sanıyo. neyseki sonra hocanın iyi bir zamanına denk getirip aslını anlattım olayın:)))))

çok romantika takılıyorduk
konuşmanın arasında bende güzel bi iki kelime söyleyim dedim ondada geğirdim.laelaelaelaelae
yalnızca kısa bir gak sesi çıktı.sonra pardon dedim.akannehir

kızlar bende bi anımı anlatayım size ortaokul 3 dönemindeydim aklımızın beş karış havada oldugu zamanlar yani:)) bi tane beden hocası var yeni mezun olmuş çok yakışkılı bütün sınıf ona hayran tabe bende hayran.
birgün o hocanın dersindeyiz hoca daha derse inmemişti. okulun da merdivenleri dışardan görünmüyor ben merdivenden iniyorum ve arkadaş ordan bi böhh yaptı ki ben de dalmıştım çok korktum. bir değil iki değil aynı şeyi defalarca yaptı. bende öcümü almak için aynı yere saklandım.
arkadaşı tam inerken gördüm kafasını tabe başka görünmüyo merdivenler o andada o hoşlandıgım yakışkılı hocam iniyormuş merdivenden bende duvarın kenarına sklanmış bi vaziyette bi atladım üzerine böhhhhhhhh die. hoca korktu şaşırdı ama çaktırmıyo aynı zamanda sinirlendi de kızım sen salak mısın die bi bagırdı ama ben utançtan yerin dibine geçtim resmen. bütün sınıf yerlerde yatıyo gülmekten hocaya derdimi anlatmak istiorum anlamıo o da kasıtlı yaptım sanıyo. neyseki sonra hocanın iyi bir zamanına denk getirip aslını anlattım olayın:)))))
delikafadulden sırnaşık şey rastgele hade yallah hesabı böööh mü dedin hahahah :roflol: koptummm
kasıtlı sanmış hoca:KK70:
arkadaşının bacakalrına mı benziyordu hemen bööh dedin kız:KK70:

Ben de lisedeyim aklım aşkımda tabi okul çıkışı gelecek felan neyse matematik hocası girdi sınıfa oturdu masaya bişiler anlatıyo bi problem sordu herkes yapıyo ben de birşey sorucam o ara yerimden bağıra bağıra hocaya hocam diyeceğim yere bitanem demeyeyim mi allahtan o gün en arkada oturmuştum bizim oğlanlarda konuşuyorlardı sesim gümbürtüye gitti bi kaç kişi anladı hoca efendim dedi hemen nası kıvırdım ama öldümm resmen duysaydı yanmıştım 45 yaşındaki hocaya lise öğrencisinin aşkı diye manşet olurdum artık:roflol:

Ben de lisedeyim aklım aşkımda tabi okul çıkışı gelecek felan neyse matematik hocası girdi sınıfa oturdu masaya bişiler anlatıyo bi problem sordu herkes yapıyo ben de birşey sorucam o ara yerimden bağıra bağıra hocaya hocam diyeceğim yere bitanem demeyeyim mi allahtan o gün en arkada oturmuştum bizim oğlanlarda konuşuyorlardı sesim gümbürtüye gitti bi kaç kişi anladı hoca efendim dedi hemen nası kıvırdım ama öldümm resmen duysaydı yanmıştım 45 yaşındaki hocaya lise öğrencisinin aşkı diye manşet olurdum artık:roflol:
:1shok: delikafadulden iyiki de duymadılar sınıftakiler.gili aşk var sanarlardı,hoca da ayıklasın pirincin taşını durumu olurdu delikafadulden

bizim bu konu tarihin derinliklerine gömülmüştü
vakti zamanında çok eğlenmiştik ama
çatı katından çıkarıp tozlarını silkelemişsiniz:)
sağolun kızlar a.s.

ben de arkadaşımla başımızdan geçen bi olayı anlatayım
yakın arkadaşımla okuldan çıktık bi minibüse bindik minibüsün kapısı da sürmeli otomatik kapılardan.Her neyse gideceğimiz yere vardık ilk önce ben indim arkamdan da arkadaşım indi.baktım kız tutmuş kapıyı kapatmaya çalışıyor kapı otomatik zaten şoför de kapatmaya çalışıyor.minibüs hareket etti kız hala bırakmıyor kapıyı tabi içerideki yolcular da gülerek bakıyorlardı bize.biz biraz çağın gerisinden geliyoruz galiba ne anlarız otomatik kapıdan kendimiz kapatacağız iştekaydirigubbakcemile3

yeniyil20.gif

kızlar başlığa uyuyormu tam bilmiyorum ama ben çok gülmüştüm öğrenince akannehir
annem babam nişanlıymış,annem çok güzel bir kızmış o zamanlar..(hala da öyle)

annem kendisini yakıştıramazmış babama,babamı tipsiz bulurmuş (babamda şarap misali yaşlandıkça güzelleşti)

birgün arkadaşlarıyla otururken arkadaşları anneme göster bakıym nişanlının fotoğrafını demiş.

annem babamın arkadaşıyla çekilen bir resmini göstermiş,denemek için babamı değilde babamın arkadaşını göstermiş nişanlısı olarak.

arkadaşları da demezmi ''cnm kusura bakma da yanındaki çocuk(babam) daha yakışıklı...
annem şaşırmış baya ama daha ağzını açmadan kendi aralarında kapışmışlar babamı 'ay ne kadar tatlı,ay kaşı gözü ne güzel,e arkadaşını bize ayarlada elti olalım...falan''

tabi annem asıl nişanlısını açıkladığında baya bi utanmışlar kaydirigubbakcemile2

Kızlar çok yaşayın siz :roflol:aklıma gelirse bende anlatırım başıma gelen komik olayları,
:roflol::roflol::roflol:

ben daha dün yasadım 1 yasındaki kızımın elıne muzu verıp mutfaga gıttım tabi babasının kucagındaydı esım yetıs dıye bagırdı dedım kesın cocuk boguluyo kostummm bıde ne gorım kızım esımın avucunun ıcıne ustune basına yanı ıkısıde kusmuk ben tabı ılk kızma kostum korkamsın dıye esım bez ver bısey ver kalkamıyorum elıme bak dıyo bez tut altına dıyo ben bı yerde bögürüyorum esım bi yerde kızım ıse bızee kahkahalar atıyo tabıkı sonuc ılk ben kostum lavaboya mıdemde ne varsa bosaldı esım banyonun kapısını tekmelıyo ac cok kotuyum ben cıktım o felaket sekılde cıkardı sonradan cok gulduk sırayla dusa gırdık ama ne guldum kızımn kusmasına alıskınımda esımı o vazıyetı gozumun onunde aılcek komıgız bız yaaaaohaoldumsmile

kızlar başlığa uyuyormu tam bilmiyorum ama ben çok gülmüştüm öğrenince akannehir
annem babam nişanlıymış,annem çok güzel bir kızmış o zamanlar..(hala da öyle)

annem kendisini yakıştıramazmış babama,babamı tipsiz bulurmuş (babamda şarap misali yaşlandıkça güzelleşti)

birgün arkadaşlarıyla otururken arkadaşları anneme göster bakıym nişanlının fotoğrafını demiş.

annem babamın arkadaşıyla çekilen bir resmini göstermiş,denemek için babamı değilde babamın arkadaşını göstermiş nişanlısı olarak.

arkadaşları da demezmi ''cnm kusura bakma da yanındaki çocuk(babam) daha yakışıklı...
annem şaşırmış baya ama daha ağzını açmadan kendi aralarında kapışmışlar babamı 'ay ne kadar tatlı,ay kaşı gözü ne güzel,e arkadaşını bize ayarlada elti olalım...falan''

tabi annem asıl nişanlısını açıkladığında baya bi utanmışlar kaydirigubbakcemile2

:uhm: ama ben bu hikayeyi hatırlıyorum.
acaba bu topikte daha önce de mi paylaşmıştın. :uhm:

Kızlar alemsiniz ya çok güldüm kaydirigubbakcemile3
Aklıma rezil bir anım gelir gelmez yazacağım ben de
:eek:

X