Hi bu kadar utanmamtm....

bi tane daha geliyoo
birgün işyerindeyim burası bi beyaz eşya bayii 3 katlı alt 2 kat mağaza üst kat idari işler bende 3.kattayım o sıralarda tuğba ekinci o şimdi asker pek revaçta bende tam merdiven başındaki fotokopi makinasında fotokopi çekiyorum bir sürü evrak var işte işim uzun ofistede çaycı abladan başka kimse yok sanırım cumartesi günüydü müdürlerin hiçbiri yoktu çünkü ben bi yandan fotokopi çekiorum bi yandanda merdiven başında olduğuma ve üstümdeki mini pileli eteğe ve fileli çorabıma aldırmadan popomu kıvıra kıvıra dans ediyorum tam o esnada merdivende çalışanşardan birini gördümm benim gösler onu görünce aha büle oldu :1shok: yazık adamcağızında beni ve o seksü dansı görünce gözler büle olmuşş :1shok: ben yine hiç bozuntuya vermeden demesmiyimm -x bey siz ne kadardır burdasınız :roflol: x beyde yeteri kadar diyinceee o yüzümm mordan sarıya sarıdan kırmızıya dönmüştü hiç unutmuyorumm adamın suratına kaç günnnn bakamadım varyaa :1ninca:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy işicemmm altıma nannnn:roflol::roflol::roflol:

ewet buna da cok gulceksınız komsunun oglunun basına gelen bı olay daha yenılerde anlattılar kadının oglu yolda arabayla gıdıomus sen adama carp ama hafifçe
çarpmıs. kadının dedıgıne gore.Adama birşey olmamis. yavas carptı ya.cocukla konuşmus ve kalkacakken
olayı gören biri yanına gelerek, kalkmazsa sigortadan para alabileceğini
söyleyince yeniden aracın önüne yatmıs salak. yazık cocukda adamın
gittiğini düşünerek gaza basmıs adam hastanelık.nelerl var yaaa manyak bu mıllet valla ama Allahtan adama bısey olmamıs

:1shok::1shok::1shok: ohaaa diyorum başkada bişi demiyorummm :roflol::roflol:

nası oldu gozler nasııı :roflol: :roflol:

ben cok memnun olurum işin aslı.:icecream: hihoyyyt
bende senin anlattiklarina bayiliyorum zaten.........
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy işicemmm altıma nannnn:roflol::roflol::roflol:
sorma canim bende sizin anlattiklarinizda öyle oluyorum..........arada esim sorupturuyor bu kadar komik olan ne diye,bende yok bisey canim sen filmini izle diyorum

size tarkanla ilgili birsey anlatayim simdide.... efendim tarkan bizim sehirimize gelmisti ama o yillarda yeni yeni meshur oluyor,kil oldum abi sarkisiyla neyse ünlü bir kot magazasinda,bizde geziyoruz arkadaslarla kalabaligi merak ettik bir bakalim dedik ne oluyor,magazanin önüne gecmeyi basardik,tam kapisindayiz ama tarkanda icerde aynaya bakiyor falan,haaa anlasildi dedim ben millet bunun icin toplanmis ama herkes el salliyor.tarkan diye bagiriyorlar falan bu hic orali degil,bakmiyor bile kot giymis habire aynaya bakiyor,ben sinir oldum tabii,ne bu ya diyorum arkadaslara kendini ne saniyorki,ben bir bagirdim kil oldum abi diye bu kafayi bir cevirdi gözgözeyiz bendeki ses düstü tabi elimi sahane isareti yaparak hani parmaklarimizi birlestirip yapariz ya,o hareketle sarkiniz cok güzel dedim,tabi oda gülümsedi.halbuki kil oldugumu söylemistim ben ona ama duyacagini nerden tahmin edeyim...............-tatlicadiarzu-

orta okuldayım kızlar sosyal bılgıler dersındeyız.ole matrak bı hocamız vardı kı Allah uzun omur versın.neyse sınav oluoruz.hoca sıraların arasında falan dolaşıyor.arkada iki uyanık elemanda kağıtları değişmişler, kopya çekiyorlar.ılk ders ustelık sabah sabah daha tam uyanamadıklarından olsa gerek isimleri silmeyi unutmuşlar.bizim hoca da tabi hababam sınıfındakı kul yutmaza tas cıkarır mazallah görmüş bunları.bı baktık hoca kuplerde tepesınde dumanlar adam alev alev yanar oldu.al aal yanıo mor mor sonuo kızıyor bagırıo.tam seyırlık
bıde yan yana oturanlar bırı xx dıgerı xy erkek kız yanı hoca xy ye gıdıp ne olum bunlar kagıtları mı degıstırdınız cabuk verın kagıtlarınızı oturan arkadaslara otur 0 demez mı bıde :roflol: be adam zaten oturuo elemanlar derken kızlar bızım xxden yenı yenı uykusu acılan ark.yok hocam ya olur mu ole sey.herkesde cekerız de bı sızde cesaretımız yok valla.bız hep ole yapıoruz ugur olsun dıe once bırbırımızın ısmını yazıoruz kı sorular sasırsın dıe sonra kagıtları verırken degıstırecektık tum buyuyu bozdunuz hocam valla nolcak sımdı dıe demagojı yapıp bı de adamı mahcup etmez mı.
hocada olayın vehametıyle olsa gerek tamam kızım pekı madem oyleyse olurda zayıf alırsan sozlude kurtarırız demez mı? yok artık ya dedık kul yutmaz avucladı kullerı :roflol: :roflol:

evet forumumun sakın olmayan cılgın gulec uyelerı.bugunde malesef bıze ayrılan surenın sonuna gelmıs bulunmaktayız.uzulerek soylemelıyım kı ıstemıye ıstemıye ayrılıorum aranızdan. senağlama veda etmek cok acı cok cokkkk böööö.bır gunu daha sızlerle sona erdırmenın vermıs oldugu huzur ve mutlulukla yatıcam sımdı yatagıma.hepınıze ıyı geceler dıler yarın en ılgınc en komık ve trajık hıkayelerımle aranızda olacagımdan hıc supenız olmasın canlar.saygı ve selamlarımla hoscakalın der ve huzurlarınızdan ayrılırım :1no2: :a015:
anannaaaaaa ne guzel oldu haaaaaaaaa alkisalkisalkis opuorum mıllet sızı.hayırlı geceler.

gece yarısına kadar oturdunuz fıkır fıkır tabi şimdi hepiniz uyuyorsunuz dimi.Kalkın çabukkkkkkkkkkk...

kıslar allah ıyılıgınızı versın emii delikafadulden
iki gündür kopuyorum iş yerinde yazdıklarınızu okurkene millette bana bakıo napıo bu deli die -tatlicadiarzu-
benımde gaflarım çoktur aslında ama böle insanın aklına gelmio

aklıma gelen komık deil ama topic baslıgına uygun acaip utandıgım bı gunumu anlatem

arkadaslarlan denize gitmiştik bigun. hanı bole ıkı kısı tutarda ellerini sen cıkarsın atarlarya senı denıze hooppp die iste ondan yapozz . ama ben tepe sersemi olmuşum nerdeyse bida bida bida deyip mılletın peşinde n ayrılmıom en son bıda atladım bu sefet bayabı ileri derine attladım daldım cıktım bayıldım ama yorgunluktan arkadaslar hade cıkalım dedı cıkuyoz konusa konusa ben sacımı neyım tıpladım anem ınsanlar bana bakıo bende bı havalar artıslenmeler herhalde gusel yanmısım da bronz tenıme guzellıgıme bakıolar sanarkene gozum bıkınıme kaydı anem gogsumun yarısı acıkta kalmıs napacamı sastım caktırmadan duzeltıp sanki bişe olmamıs gibi yurumeeye devam ettım kıyıya tabı sona agzımı bıcak acmadı gıdene kadar

:roflol: alemsin ya gözümde çok net canlandırdım şimdi.:roflol:

anam bir gece erken yattım sabah baktım sayfalar dolmuş taşmış yahu nedir bu hız???
ben biraz meditasyon yapıp geçmişime gidiyorum işe yarar bişeyler bulursam dökülürüm:lepi:

ay kizlar Allahim hep guldursun sizi iyisallah,harikasiniz:Saruboceq:yerimseniben

simdi,ben ortaokul 2 deyim,sinav gunu ben ful calismisim tabi,sinavin sonucunu biliyom,ben 10 alacam,cok calistimya,bi arkadas vardi arzu diye,bikac gundur okula gelmemisti eee tabi bilmiyo sinav var diye,ogun geldi bakti sinav,ama kiz calismamiski hic,neyse bende iyi arkadas imaji vercem ya,,ben sana kopya veririm dedim,(sevaptir dedim ama)yanyana oturduk,o bana bakti ,akillimda tipki aynilarini yazmis,sinav bitti,ertesi gunu sonuclari okuyo hoca,elis 0,arzu 0 ben oldum boyle:1shok:dedim ama niyeeeama ben bise yapmadimki,o bana bakti dedim:mymeka:kopya vermekte ,cekmek kadar suc mus,orda ogrendim,giti bi haftam gece gunduz tarih calismistim,artik ruyamda bile bizanslilarla konusuyodum yaa,yaktin beni arzuuu:mymeka:

öncee aklımdakılerı yazacaaam :1rolleyes:
sonra okunanlara güldükçe aklımdakıleri unutuyorum :roflol: :roflol:

efeniimmm.. bölee bi ramazan ayındayız bende regli oldum ... kardesım erkek bu arada.. o varken ne yıyıp içeyım gider benı anında babama ispilerr klava:
sonracımaa kardescaazım dısarı çıktı bende ohh gitti dedim direk mufaga daldım annem dolma yapmıstı onlardan yedım baya bi.. doyurdum karnımı..
aksam oldu.. sofra hazırlıyoruz dolmayı filan koyduk tabee ,tabak aynı tabak..
kardesım basladı
- tabağın yarsınııı kım yedııııııı , bak baba goruyomusun ben orucumu tam tutuyorum senın kızların orucunu bozup yemek yıyorlarrr günah değilmi yaptıkları filan... babamda duymamazlıga gelıyor ..ilgilenmıyor filan.
dururmu yerındeee kardesım baba baba baksana baba gormuyosun sahurda bu tabak boyle değildi nie kızlarının yanında oluyosun böööööööööö böööööööööööö zaten hep onları korursun sen ,manyamıs kardesım bide böğürerek aglıo sofrada klava: :roflol: :roflol:

*** yine bölee ben regli gunumu hanı su 30gunun tamamı gosteren takvimler olurya onlardan biri benım odamda asılı durur hep.. nyse bende gun gun sayarım o gun ayın 12ise bende ozaman regl olcaksam oraya bi carpı atarım ve 22.de yazarım :roflol: :roflol:
benım boyle yaptımı çok akıllı kardesım gormuss.. benı babama sikayet edıyorr uyusss
-babaaa kızn bi işler cevırıyorr.. takvime değişik sayılar yasmısss kesın sevgılısı var onla buluscak.. izin vercekmısın sımdı yaniiiii (bu arada kardesım benden 2yas kucuk dana ) .. baba çok serbest bırakıyosun kızınıııı bana ınanmıyosan bak takvimeee kendı gozunlee gorrr ..
uyuss bu çocukyaa klava: klava:

*** bi gunde ben ilk romanımı okucam boyle heves ettım hatta kendım beyendım kitapcıdan aldım filan.. ama kıtapta eskı sozcukler çok fazla anlamıyorum bi turlu elımde sözluk bakıyorum hıımm yapıyorum tamam.. babamda dedi kızım oyle ugrasma ben yanındayım senın sen bana sor ben sana anlamını soyleyım,sozluge gerek yok dedi..tmm dedim (babam edebiyat ogretmenı bu arada)
cümle aynen şu şekılde..
-adamın ''hayalarına '' oyle sert vurdukı ,adam yıkılıp kaldı... :roflol: :roflol:
bende diyorum babama..
-babaaaa 'haya'' nedemek.. babam susuyor tık yok :))) ee baabaaaaa hanı sen sor dedıydın ama benle ilgilenmıyosun diyorum.. babam guya bulmaca cozuyor benle hiç alakası yok klava:
-yaa baba yaaa ''hayalarına'' dedii.. bu neee yaaa.... filan..derken annem geldı odaya ve dedi.. adamın şeyine dioo kızım ala ala nesını merak ettın sen bunun filan.. ayy yerın dıbıne girdim babamın karsısında ne bilim been o anlama gelıyorr :roflol: :roflol: :roflol:

eferimm nan gozume girdinn.. delikafadulden hep bölee devamm :teytey:
yoklamada yoktun rebel.. sana ceza hemen en komiginden bi anı patlativer bakem
erken almıs bugun yoklamayı cancu ondan olmus.sen calısmak ıcın cıkmadın mı sabahtan berı burda mısın yoksa.

heyaa burdayım ben gunduzlerı nobetı ben devralıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
geceleride sizlere bırakıyorumkı topişş hiç boş kalmasın delikafadulden :lepi:
topişin demirbaşı olucaaam ammaaa yumurtalar izin vermıyorrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tık tık biss geldık hadeee derse diyolaarrr :1closedeyes:

elisss bidenem senin arzu yine iyiymişş benimm bi arkadaşım vardı gözde o saftirikte isimlere varıncaya kadar yazılı kağıdını geçirmiş sınavlarr okunurken 2 dene cancu dedi hoca yaaa allahtan el çabukluğu marifet ön sıradaki arkadaşlar halletmişlerdi 2 dkda kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…