Hi bu kadar utanmamtm....

:roflol:
benimde popom cok acıyo ya.. burda vakit gecirirken farketmiorum.. pcyi kapatınca feci bir agrı:roflol:

o bendim asi.. seni sinir etmek için dedimmlülülülülülü:roflol:

kızlar bide ben var ya ben (roflol:))

bu işareti ağlama işareti sanıyordum biliyomusunuz hatta bişeye üzüldüğümü

belli etmek için kullanıodum hani kız dizlerini dövüyo diye sonradan dank etti:):)

:roflol::roflol:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roflol::roflol: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yarıldım geneyaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol: aglıyorum asi aglıyorum.. ben:roflol: ama harbiden gülmekten...:roflol: ayyy öldümm yaa

sen herekese bedelsin bebegim...:roflol::roflol: anlat anlat ben dinliorummŞeniz

bende dınlıom seker ınanılmazsın bacım bu arada dızlerını dovuomus :roflol: :roflol:

yok anacim bende varim diyorum ama kimse görmüyo ben geldim nannnnnnnnnnnn..ama beni yok sayiyorsaniz bende giderim ne yapayim elvedaaaaaaaaaaa
a sensiz olurmuŞeniz zerrin özerim benimm:roflol:
(kızmadın demi)
sızın yuzunuzden ıgnemı vurmayı unutmusum:mymeka:
gerı kalktım:mymeka:
:roflol::roflol: aaaaaaaa yarılıorummm:roflol::roflol:

sızın yuzunuzden ıgnemı vurmayı unutmusum:mymeka:
gerı kalktım:mymeka:

kalkıp hemen geldin mi:roflol::roflol:

yok anacim bende varim diyorum ama kimse görmüyo ben geldim nannnnnnnnnnnn..ama beni yok sayiyorsaniz bende giderim ne yapayim elvedaaaaaaaaaaa

anam gitme kız gel annat sende hadeeedelikafadulden

sen herekese bedelsin bebegim...:roflol::roflol: anlat anlat ben dinliorummŞeniz

ay ne demezsin kız annatıcam dur düşünüyorum:roflol:

ay gül şekerim bak bende dizlerimi dövücem:roflol:

bigün babamla eşşekcilik oynuyoruz.. ben yine kücügüm.:icecream:.
elimde sineklik.. bende babamın üstünde.. babam beni gezdiriyo.. bende deh essek falan diorumkaydirigubbakcemile3..
töbe töbe.. cocuk aklı işte..
babamda şirinlik yapıo ben güleyim diye.delikafadulden. bi ara ben cosmusum sineklikle babamın kafasına bi yapıştırdım:roflolatttttttt diyee:roflol:..
"nan es.. esekk.. de get lenn başka esek bul kendine" diyip kıcımada saplaga indirdi yolladı beni..:çok üzgünüm: :roflol::roflol:

kızlar bende size bişey anlatayım ozaman çok ağlamıştım şimdi gülüyorum...
şimdi biz yenı evliyiz eşimde o gun hasta neyse biz yattık saat geç olmuştu ama eşim mızklıyo sureklı neyse bı ara daldı bende o ara dalmışım birde ööööö ğöööö aaa diye bi ses duydm bidearkamı döndum eşimın göz bebeklerını göremıyorum gözunun beyezı gözukuyo azınıda açmış yamultmuş o an kalp krızı falan geçiriyo sandım sağlıkçı olmamın verdiği bilgiyle önce bi sarrsım kaynıma bagırdım yardım ettt diye eşime de bı yandan kalp masajı yapıcam elımı koydum eşim bi tuttu ne oluyo be dedi... bende gördugumu anlattım meger eşim ruya göruyomuş ruyasında da hayaletmiş bi adam görmüş onu korkutmak için ğöööö öööö diyomuş tabı ben nefes alamıyo falan sanınca komık olmuştu çalısan kalbını azdaha ben durduruyodumm. tabı kaynımfalan da odaya geldı bende kork tum ya ağlıyorumm eşimde öle anlatınca sinirim bozulmuştuuu...

rebel sen beni yedin yafrum anam anıyı ben anlatıyrum sineksten alıntı yapıo delircem gülmektenkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…