Hi bu kadar utanmamtm....

bu sana sıneks bacı ve okumayan gormeyenlere gelsın bolum tekrarı

10 hafta 3 gunluk muhahahaaaa :roflol:
sen kafayı cok vurdunya nan hasar kalmıs muhahaa

Konuyu Toplam 13 Kullanıcı okuyor. (13 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
cancu, asi2222, aycaaaaaaa, esra8608, gzellergzeli, hüzün çiçeği, ikrar, Kanarya, minos, rebel__black__000, Sineks+, tanger, TiAmo

kıslarrr yazmayanlar dökülün bakemm :mymeka:

SİNEKS BUNU HERKES Bİ KEZ DHA GÖRMELİ BEN Bİ KEZ DHA YARILDIM:roflol:

bu sana sıneks bacı ve okumayan gormeyenlere gelsın bolum tekrarı
:roflol::roflol:laelaelaelaelaelaelaelaelaelaekafamçokkarıştılülülülülülühihoyyytkaydirigubbakcemile3:roflol:
ayyyyyyyyyyyyy ölüorumm galiba.... kız bunu kacırmısım ben.....iyi oldu:roflol:

ama komik bişey daha var oda "görmeyenlere gelsin bölüm tekrarı":roflol:

QUOTE=cancu;6800460]kıs o şarkının adı antebin hamamları değill ''entebin hemamlariiiiiii'' reca edeceğimm doğru yazınızzz :roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

:roflol: :roflol: yok anam yok

kıslarr ilkokula giderken ben sadece 20 kilocuktum bursanın havasıda nası lodoslu uçuruyo bütün öğretmenler arkadaşlar felan dalga geçiyolar bu arkadaşınızla yok çantana taş koy yok ceplerine taş koy diyee tirbiyesizlerrrr :çok üzgünüm: ve en son seneeeeee geçen seneeee :roflol: benim kilo 45 yaş 23 nişanlım demezmi aşkımm ceplerine taş koysaydın ya uçacaksın bu havadaaa demezmi :roflol:
o an o sözler beniii teeee ilkokula kadar götürdüü offf dertlendimm yaww :çok üzgünüm:

bu benim en gözde hikayem... hatta sahiplenmek patentini almak haklarını almak istiyorum....:roflol::roflol: bayıldımm resmen okıuyunca.. hala yerlere yatıorumm....:roflol:

bak bende efkarlandım şimdi:çok üzgünüm:

aaaaaaaaaaaaa yarıldımm nan:roflol::roflol:

dalga geçmee nannnn :mymeka:
:roflol::roflol::roflol:
nan bende hep dobiştimm...sositosositosositosositodelikafadulden keşke yanımda olaydın.. ben seni sarar sarrmalardım... :roflol::roflol: belkide ezerdim:1shok:

:roflol::roflol:

nan bende hep dobiştimm...sositosositosositosositodelikafadulden keşke yanımda olaydın.. ben seni sarar sarrmalardım... :roflol::roflol: belkide ezerdim:1shok:

:roflol::roflol:

:1shok::1shok: ezermiydin nası yaniii nannn şimdi nasılsın peki bebeeem :icecream:

yine istanbuldayiz(lütfen arkedesler yine mi demeyin............ malesef yine)ablamla kuzen bir sekilde bana kizdilar.ama nasil tartisiyoruz,neyse vapura bindik karsiya geciyoruz,acik olan kisimda oturuyoruz,ama ben sinirden kuduruyorum,bunlar ikisi hala bana söyleniyor,ablam ben kuzen kurbanlik koyun gibi ayni sirada oturuyoruz,ablamin yaninda da bir cocuk oturuyor,bunlar habire bana söyleniyor. ben bir hisimla ablama dönüp abla yeter artik..... ama ses tonum bayagi yüksek.... yeter tammam mi surdan, sana bir cakarim yanindakini öpersin diye bir laf cikti agzimdan,(nasil bir lafsa o)cocuk ta aradan kafayi uzatip, valla cok memnun olurum demez mi,bende klava:valla sen hic konusma sanada bir cakar denizi boylattiririm demistim,cocuk sessizce tamam sustum deyip arkasina sessizce yaslandi,ama 5 dk önce deli gibi kavga eden biz gülmekten yerlere yattik,cocuk bana bakip oda gülerken ben yine dönüp sana noluyo sen niye gülüyorsun,deyince bu sefer cocuk dayanamayip kalkip gitmisti:lepi: --SON--

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:
alamak istiorummmm artıkkkkkkkk:roflol::roflol:
bu son olamazzzzzzzzz kanaryaaaaaaaa:roflol::roflol: devam devam ne olur devammm:çok üzgünüm: :roflol::roflol:

ayyyyyyyyyyyyyyy:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: koptummmmmmmmmmm

ay çok güldümmmmmmmm :roflol::roflol: devammmmmmmdelikafadulden

yok tatliskom...ne sonu,bu konunun sonu o...digerleri gelecek.................a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…