Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

slm kızlar ben de size yazmıştım kan testim negatif diye.. 25 temmuzda adet gördüm.adetin 3. günü yani bu sabah dr.daydım. fsh vb. testler için. vajinal ultrasonda sağ ve sol yumurtalıkta kistik yapılara rastlandı. bunun için kan verdim daha doğrudu pko olup olmadığım anlaşılsın diye. dualarınızı esirgemeyin. bu benim için uzun bir yolun başlangıcı da olabilir; stres yapmamam gerektiğini bilip kendimi engelleyemiyorum. haber vermek istedim. sonuçlara göre doğunm kontrol hapına başlıcam belki de:KK43:

hayatım cok gecmiş olsun rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin..inşallah bebeğin seni cok bekletmez..:Saruboceq:

minimim gecikmende 10 gün gibi bi süre var ilaç falan kullandınmı ondanmı gecikti bu kadar, psikolojikse bu kadar gecikmez gibi geliyo bana boshayallersmile

ilaç kullanmadım canım ama hava değişikliği sebep olabilir çünkü tatilden yeni geldim, yani ben hava, su değişikliği diyorum bilmiyorumbenneyaptımki

kızlarr 3 gün kaldı reglime:KK66: cuma günü inşallah olmam ya çok dua ettim inşallah bebeğim benimledirr merakla bekliyorumm gördüğüm rüyalarr artık gerçek olsun:Saruboceq::Saruboceq:

sonunda kırmızıları da gördüm. 10 gün geçti, 16 sında olmam gerekirken 26 sında oldum. demek kiii annemin dediği gibi 10 gün sonra kan testi yapmaya karar verseymişim boşuna yaptırmış olmayacaktım, arada 2 tane de idrar testi kaynadı :a015: anneler neden hep haklı çıkar ki

kısmet değilmiş demek canımm inşallah öteki ay olur allah biran önce bizleri bebeişlerimize kavuştursun...

benimde bugün regl olmam lazım ama halen tık yok kızlar inşallahh hepimizin beklentileri rüyaları isteklerii gerçek olurr...

kızlarr 3 gün kaldı reglime:KK66: cuma günü inşallah olmam ya çok dua ettim inşallah bebeğim benimledirr merakla bekliyorumm gördüğüm rüyalarr artık gerçek olsun:Saruboceq::Saruboceq:

canım allah gönlüne göre versin.en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz.

inşallahh canlarımm hepimiz için hayırlısı olsun inşallahh bebeklerimizz biran önce gelir annişlerinee

mrb kızlar benide listenize eklermisiniz benim 24 temmuz normalde 4 gün gecikme var sizce kan testi yaptırsam mı evde yapılana pek güvenmiyorumda bilmiyorumkismile

Kızlar bişey sorucam cevap verirseniz çok sevinirim. Ben 1 temmuzda regl oldum. Çok az geldi sonra kesildi. Doktora gittim 3 temmuzda anlattım durumu test yaptık hamile değilim. Stresten kesilmişsindir dedi doktor. Sonra ertesi gün 4 temmuzda regl oldum.Şimdi benim reglimi 1 agustos olarakmı bekliycem yoksa 4 agustos olarakmı??? Lütfen yardım edin:)))

mrb bayanlar.. sat 14 temmuz korunmasız ilişkiye girme günlerimiz 23 temmuz ve 27 temmuz... hamile kalma olasılığım varmıdır???

mrb kızlar benide listenize eklermisiniz benim 24 temmuz normalde 4 gün gecikme var sizce kan testi yaptırsam mı evde yapılana pek güvenmiyorumda bilmiyorumkismile

canımm listeye ekledim seni inşallah hamilesindir benim topik uğurludur:teytey: bence kan testi yaptırmanda fayda var tatlım allah gönlüne göre versinn inş.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

merhaba kızlar...benim adet günüm 10 ağustos...listeye eklerseniz sevinirim...çünkü heyecanla o günü bekliyorum bende:))))

X