Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

kızlarrr ben yine bu sabah rüyamda bebeğimi gördümm çok değişik bi rüyaydı nedense çok sık görmeye başladım bu tür rüyaları acaba hamilemiyimm hihoyyytgerçekten de bana malum mu oluyo yoksa çok düşündüğüm:gitme: için mi bu tür rüyalar görüyorumm hayır olsun diyelimmm
hayatım rabbim rüyanı hayra cıkarsın..inşallah rüyalarında gördüğün bebişin göbüşündedir...
allahım inş. cok bekletmez hiçbirimizi...

Bugün adet gecikmesinin4. günü göğüslerde ve karında şişlik var ama acımıyolar.bide gebelik belirtisinde akıntı şartmı bnde akıntı yok dünden beri ? nolur cevp yazın.. :KK43:

ayy canım maşallah 4 gün gecmiş yapsana...adet gününde ben yapmıştım cıktı gec bile kalmışsın...
her bünyeye göre hamişlik belirtisi değişiyo hem biliyosun adet hamişlik belirtisi birbirine cok yakın...
benim koyu süt kıvamında akıntım olmuştu...hakkında hayırlısı canım..

inşallahh gamzelikıiz inşallah hamileyimdirr gördüğüm rüyaların bi anlamı olmalıı çok güzel rüyalar görüyorum ben her cuma yasin okuyup dua ediyorum hem kendim hem sizler için acaba bu nedenli mi bu tür rüyalar görüyorumm inşallahh allah hem senin hemde benim yüzümü güldürür allah tüm isteyenlere nasip etsinn açtığım topik hemen hemen herkese uğurlu geliyoo inşallah bizede uğurlu gelir ve artık daha güzell haberler veririz canımm birbirimizehihoyyythihoyyythihoyyyt

merhaba kızlar.beni de aranıza alırsanız sevinirim.benim de bebek çalışmalarında 2.ayım.SAT 28 hazirandı.önceki gün ile dün azıcık pembe bir akıntım oldu.yerleşme kanamasıdır diye umuyorum.3-4 gün sonra adet olmam lazım.ben de sabırsızlıkla bekliyorum sonucu.bunun dışında çok belirgin bir belirti yok.sadece biraz kasıklarımda sızı oluyo zaman zaman.inşallah kendimi kandırmıyorumdur.ne yaparsam yapayım yine de ümitleniyorum işte.

ben hala olmadım hamile diilsem bukadar gecikmesi çok moralimi bozuyo yarın veya öbür gün olmaasam alıcam test.......

normal canımm için rahat olsun inşallah hamile kalırsın tatlımm seni listeye ekliyorumm benim listem çok uğurlu geliyoo inşallah sana da gelir....

sağol tatlım inşallah ama bişey öğrendim ve çok moralim bozuldu ben yumurta akı gibi geldiğinde yumurtlama oluyor sanıyordum meğer sıvılaştığında oluyormuş o yüzden hayallerim suya düştü bu ay çok üzgünüm ya nekadar heveslenmiştim...

günaydınnn kızlarr her zaman olduğu gibi yine rüyam da bebek gördüm bu kez benim değildi ama başkasının bebeği yani eşimin yıllardır küs olduğum ve onlardan nefret ettiğim akrabasının bebeğini gördüm şuan o bebek bir yaşında ve yürüyoo ama rüyam da onu daha küçük 2 aylık olarak gördüm ve onu sanki kendi bebeğim gibi özenerek itina ile banyo yaptırıyordum rüyam da kendi annemde banyodan sonra bebeğe giydircek kıyafet olmadığı için benim kıyafetlerimden giydirmiş güya banyo yaptı ya bebek üşümesn diye tabii büyük geldi kıyafetler haliyle daha sonra bebeği annesine götürdüm verdimm vs. vs. aslında çok uzun bir rüyaydı hepsi bu kaar değil ama ben bu kadarını anlattım size hayır olsun inşallah gördüğüm rüyaların bi anlamı vardır beklenmeyen reglime 5 gün kaldı yani cuma hakkımda hayırlısı neyse olsun.... sizce bu rüya ne anlama geliyoo ki offfff...........

bende adet olmadım hala, rüyamda bende kan testi yaptırıyprum sonuç 6,küsür çıkıyo diyorum niye yükselmedi şimdiye kadar, olmadı sanırım diyorum böle bi rüya işte boshayallersmile

akşama test yapmayı düşünüyorum ozamana kadar adet olmassam tabisi.....bayanssulusmile

inşallah hamilesindir canımm içini ferah tut allah herşeyin hayırlısını versin gördüğümüz rüyaların bi anlamı vardır muhakkak allah sonumuzu hayır etsin...

selam kızlar yorumlarınızı az çok okudum herkes biraz da olsa bazı şeylerde baya bi deneyimli :)
SAT 25 hazirandı.ayın 23 de adet olmam gerekiyordu olmadım şuan 4.günümdeyim tık yok 2 gün önce test aldım negatif :s hamiş kalmak için bi çaba göstermedik(korunmadan ilişki olmadı)
ne yapacağımı bilemiyorum bi kaç gün daha bekleyeyim mi kan testi için :s

selam kızlar yorumlarınızı az çok okudum herkes biraz da olsa bazı şeylerde baya bi deneyimli :)
SAT 25 hazirandı.ayın 23 de adet olmam gerekiyordu olmadım şuan 4.günümdeyim tık yok 2 gün önce test aldım negatif :s hamiş kalmak için bi çaba göstermedik(korunmadan ilişki olmadı)
ne yapacağımı bilemiyorum bi kaç gün daha bekleyeyim mi kan testi için :s

canım kan testi için beklemene gerek yok eğer hamileysen kan testinde hemen çıkar zaten bence bi kan testi yap ve sonucu öğren hayırlısı olsun şimdidenn:KK66::KK66::KK66:

günaydınnn kızlarr her zaman olduğu gibi yine rüyam da bebek gördüm bu kez benim değildi ama başkasının bebeği yani eşimin yıllardır küs olduğum ve onlardan nefret ettiğim akrabasının bebeğini gördüm şuan o bebek bir yaşında ve yürüyoo ama rüyam da onu daha küçük 2 aylık olarak gördüm ve onu sanki kendi bebeğim gibi özenerek itina ile banyo yaptırıyordum rüyam da kendi annemde banyodan sonra bebeğe giydircek kıyafet olmadığı için benim kıyafetlerimden giydirmiş güya banyo yaptı ya bebek üşümesn diye tabii büyük geldi kıyafetler haliyle daha sonra bebeği annesine götürdüm verdimm vs. vs. aslında çok uzun bir rüyaydı hepsi bu kaar değil ama ben bu kadarını anlattım size hayır olsun inşallah gördüğüm rüyaların bi anlamı vardır beklenmeyen reglime 5 gün kaldı yani cuma hakkımda hayırlısı neyse olsun.... sizce bu rüya ne anlama geliyoo ki offfff...........

günaydın canımmm...
hayırlı kandiller kandiliniz muberek olsun...
canım rüyan hayır olsun inş. şu mubarek günlerde allahım dualrımızı kabul etsin...
:Saruboceq:

sonunda kırmızıları da gördüm. 10 gün geçti, 16 sında olmam gerekirken 26 sında oldum. demek kiii annemin dediği gibi 10 gün sonra kan testi yapmaya karar verseymişim boşuna yaptırmış olmayacaktım, arada 2 tane de idrar testi kaynadı :a015: anneler neden hep haklı çıkar ki

Slm arkadaşlar.. Uzun süredir siteyi ziyaret edemedim.. Bu arada bizim bu ay olmadı.. Beni listeden çıkarabilirsiniz.. 26 Ağustosu bekliyoruz artık.. Bu arada herkesin kendili mübarek duaları kabul olsun..

günaydın canımmm...
hayırlı kandiller kandiliniz muberek olsun...
canım rüyan hayır olsun inş. şu mubarek günlerde allahım dualrımızı kabul etsin...
:Saruboceq:

saol canım inşallah senin de kandilin mübarek olsun inşallah dualarımız kabul olur...:Saruboceq::Saruboceq:

baby2435 rüyan hayır olsun inşallah, hem de güzel bi güne denk gelmiş, allah hayırlara vesile etsin inş.

minimim gecikmende 10 gün gibi bi süre var ilaç falan kullandınmı ondanmı gecikti bu kadar, psikolojikse bu kadar gecikmez gibi geliyo bana boshayallersmile

slm kızlar ben de size yazmıştım kan testim negatif diye.. 25 temmuzda adet gördüm.adetin 3. günü yani bu sabah dr.daydım. fsh vb. testler için. vajinal ultrasonda sağ ve sol yumurtalıkta kistik yapılara rastlandı. bunun için kan verdim daha doğrudu pko olup olmadığım anlaşılsın diye. dualarınızı esirgemeyin. bu benim için uzun bir yolun başlangıcı da olabilir; stres yapmamam gerektiğini bilip kendimi engelleyemiyorum. haber vermek istedim. sonuçlara göre doğunm kontrol hapına başlıcam belki de:KK43:

X