Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

bende şimdi aradım bana en yakın yeri 20tl ve 1,5 saat sonra dedi. acaba yarın ben de mi yaptırsam yaa

20 lira uygunmuş
benim gibi sabırsızsan yaptır hemen :)
yada anne sözü dinle 10 gün geçmesini bekle

oy oy süpermiş bende
bir cok sey okudum
bu ay gere adet görürsem denemk istiyorum bakalım senin yaş kaç canım kacıncı bebek olucak senin ilk mihihoyyyt

22 yaşındayım canım ilk bebek olucak inşaalah rabbimin izniyle canım 3 hafta sonra 2 sene olucak bebek bekle:a015:yeli

22 yaşındayım canım ilk bebek olucak inşaalah rabbimin izniyle canım 3 hafta sonra 2 sene olucak bebek bekle:a015:yeli

olur canım yasında cok genç bende 21 de evledim 3 sene sonra bebek yapmaya karar verdik
9 yasında br oğlum var benimde
2 bebek olucak bizimkisi allah nasip ederse
bakalım
yaş oldu 33 inşallah cok bekletmez miniğim beni

adet olucam sanki agrılarımmm iyice arttı bakalım
umutlarım agustosa kalıcak gibi hayırlsı bakalımolumunekankayizsmile

aslında düşünmemek en güzeli ama elimizde olmadan düşünüyoruz. ama ilerde bu düşüncelerin yersiz olduğunu görücez inş. tekrar sağol

rica ederim canımm ne demek:1hug: ama elimde değil işte düşünmeden yapamıyorum bugün eşim aradı beni kendisi iş için şehir dışında varmı bişiler dedi yani belirtim varmı diye soruyo o benden de meraklı çok istiyoruz bi bebeğimiz olsun ama bakalım herşey kısmet inşallah hamile kalmışımdır ya kocişime döndüğünde güzel bi süprizz olur

allah gönlüne göre versin inşallah.bu sevinci mutluluğu yaşamayı nasip etsin sana.

adet tarihim mayıs26 ,haziran23,bu ay 21inde olmam gerekiyodu sanırım dün yaptım negatif bugünde hala olmadım adet 10 gün bende beklicem....sanki ilk hamileliğim gibi ya unutmuşum sanırım.....sempatiksalakcinni

merhaba arkadaşlar.

bugün yazmıştım sabah idrar testim silik diyeee
veee hamileyimmm
bugün yani adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım.
vee sonuç pozitif
49.90 falanlı küsürlü bişey çıktı.

çok mutlu olduk eşimle.
darısı tüm bekleyenlere inş..

benim günüm de yarın, bugüne kadar göğüslerim çok acıyodu, sabah uyandığmda yok denecek kadar azalmıştı pazartesi idrarda da negatifti bi umut bekliorumm

çok sevindimm canımm hayırlısı olsun darısı benim ve tüm isteyenlerin başına:CüvCüv:

butterfly ve life city tebrik ederimm ikinizide:CüvCüv: darısı bizim başımıza
bende artık bekleyemicem bugün öğlende bende kan testi yaptırıcammmmm sonucu burdan sizinle paylaşırım bende
günaydınnn bu arada

günaydınn canımm seninde müjdeli haberlerini bekliyoruzz inşallah hayırlı haberler verirsin tatlımm:dance:

canımm belirtilerin nelerdi onlarıda yazar mısın tatlımm ve yerleşme kanaması oldumu onu merak ediyorum benimde 8 gün kaldı reglime inşallah olmam ya şuana kadar bende hiçbir belirti yok yerleşme kanaması falan da olmadı acaba yine tutturamadık mı diye üzülmeye başladımm hiç belirti yok ooofffffffff

inşallahh ama sürekli adet oluyo muşum gibiyim, biraz tedirginim bu yüzden ama artık dayanamicam.
şimdi değilsemde bidahaki ay var sonraki ay var ksmet bakalım.
ben inanıyorum ki bu topiğe paylaşımda bulunan herkes mutlu haberlerini de burdan paylaşıcak, er ya da geç

ewet canım bak ne güzel söylüyorsun bu ay olmazsa öteki ay ve aylar.... elinde sonunda bebişlerimiz gelecek sadece biraz zamana ihtiyacımız var hamile kalanların zamanı dolmuş demek allah nasip etmiş eğer bizde regli olursak şunu anlayalım demekki bu ayda zamanı gelmemişş o yüzden umudumuz hep yanımızda olsun allah birgün bizede nasip edecekk... ama biz yine duamızı eksik etmeyelim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…