Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

selam kızlar; benim 30 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......30 temmuz......................

elifkerim .................6. DENEME............................31 temmuz.....................

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

yusufburcu ..........................................................20 ağustos.......................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................

aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)

seabird67 .................................................. .........19 temmuz....negatif yeni ay yeni umut...

16pervin16 .................................................. .........20 temmuz.......................................

duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.

gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut

şeker_leblebi ............................................................24 temmuz....negatif yeni ay yeni umut..

life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz.....(pozitif) tebrikler canımm..

butterfly9222 ............1.DENEME.................................16 temmuz...(pozitif ) tebrikler canım.
nihan81 .......................................................................17 temmuz...(negatif)...................

fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz...................................

menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)

bebeg ...........................................................................22 temmuz...............................

eneplnAr ........................................................................22 temmuz.......................

ikratu ...............................................................................24 temmuz..........................

firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................

dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz...(negatif)...............

women ..................10 DENEME.........................................20 temmuz...........................

bebegim_01 .......................................................................20 temmuz............................

DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................

canom_14 ...........................................................................2 haftalık hamile tebrikler............

tubakeskin .........................................................................28 temmuz................................

melek06 .............................................................................21 temmuz................................

asi_83 ................................................................................21 ağustos..................................

Tırtılkurabiye ........................................................................20 temmuz................................

yusufburcu ...........................................................................20 temmuz.....negatif yeni ay yeni umut.

minimim ...............................................................................16 temmuz.........................................

listeye eklendin canım sende kusura bakmayın unutuyorum bazen yada gözden kaçırdıklarım oluyo eeee kolay değil kafamda bi ton yine acaba hamilemiyim değilmiyim gibi sorular soruyorumm o yüzden beni braz hoş görün kızlar.....

aslında düşünmemek en güzeli ama elimizde olmadan düşünüyoruz. ama ilerde bu düşüncelerin yersiz olduğunu görücez inş. tekrar sağol

düşünmemek mi :))
sabahtan beri kendimde belirti arıyorum
kirpiklerime baktım karışmışmı falan diye delikafadulden

benim arkadaşım benden heyecanlı, alt göz kapağımın içine bakıyo sarı olmuş mu diye akannehir

ben de p.tesi ya kan testi ya da idrar yapıcam. 2 test yaptım ikiside negatifti.10 gün olucak p.tesi

evet kan testi kesin sonuç
benimde
geçen ay idrar testinde silik pozitif çıktı
kan testi yaptırdım negatifti

sen idrar testlerini ne zaman yaptın ?

şöle söleyim, geçen ay 16sında adet olmuştum bu ayda öle düşündüm(tabii2 gün ileri atabiliyo)yani 16 temmuzda olmalıyım dedim olmadı 17 sinde bi test ve 20sinde ikinci testi yaptım silik çizgi bile çıkmadııkafamçokkarıştı annemde 10 gün geçsin dedi, bende boynumu büktüm tamam dedim vereliniortak hala bi ihtimal var diyorum ki arkadaşıma da öle olmuş o da benim gibi 2 test yapmış bişi çıkmamış 10. gün kabak gibiydi dio :1shok:

adet olmadan önce göğsüm acırdı düne kadar olmadı dün göğsüm acımaya başladı ve dünden beri de hep sanki oluyomuşum gibi hissediyorum zırt pırt lavabodayım ama sadece akıntı var
yani heran adet olabilirim, öle hissediyorum

ben de p.tesi ya kan testi ya da idrar yapıcam. 2 test yaptım ikiside negatifti.10 gün olucak p.tesi

evet kan testi kesin sonuç
benimde
geçen ay idrar testinde silik pozitif çıktı
kan testi yaptırdım negatifti

sen idrar testlerini ne zaman yaptın ?

kızlar kan testinin sonucunu hemen alabiliyormusunuz?yoksa birgün sonramı?bilen varmı

adet olmadan önce göğsüm acırdı düne kadar olmadı dün göğsüm acımaya başladı ve dünden beri de hep sanki oluyomuşum gibi hissediyorum zırt pırt lavabodayım ama sadece akıntı var
yani heran adet olabilirim, öle hissediyorum

evet ya bende aynı senin durumundayım.tuvalete gidip gelmekten usandım artık.bu belirtilere ek olarak ara ara kasıklarımdada ağrılar.bende senin gibi heran afet olacakmışım gibi.offfff allahım sen büyüksün.....

melekcim benim yaptırdığım yerde
1 saat içinde veriyorlar kan testi sonucunu

minimim bence senin ihtimalin yüksek
inşallah hamilesindir :CüvCüv:

ben henüz kan testi yaptırmadım ama öğrendiğim kadarıyla ertesi gün belli oluyomuş ama emin değilim çünkü daha bende yaptırmadım

melekcim benim yaptırdığım yerde
1 saat içinde veriyorlar kan testi sonucunu

minimim bence senin ihtimalin yüksek
inşallah hamilesindir :CüvCüv:

tşk.ederim cvp için.peki bişey daha kan testi yaptırdığın yer özelmi?bildiğim kadarıyla sağlık ocağı ve diğer devlet hastanelerinde 1 gün sonra belli oluyor.....

X