Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

merhaba arkadaşlar.

bugün yazmıştım sabah idrar testim silik diyeee
veee hamileyimmm
bugün yani adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım.
vee sonuç pozitif
49.90 falanlı küsürlü bişey çıktı.

çok mutlu olduk eşimle.
darısı tüm bekleyenlere inş..

tebrikler canım cok sevindim..allahım sağlıklı kucaklamayıda nasip etsin inş..
darısı bütün isteyenlere olsun inş.:Saruboceq:

günaydınnn kızlarr... butterfly seni de tebrik ederim, gözümden kaçmış kusuruma bakma.:KK43: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

merhaba arkadaşlar.

bugün yazmıştım sabah idrar testim silik diyeee
veee hamileyimmm
bugün yani adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım.
vee sonuç pozitif
49.90 falanlı küsürlü bişey çıktı.

çok mutlu olduk eşimle.
darısı tüm bekleyenlere inş..

teşekkür ederim tatlım darısı senin tüm bebek hasreti çekenlerin başına Dualarımı sizler içinde ediyorum merak etmeyin en kısa zamanda güzel haberlerinizi almamız dileğiyle:emir_bebek:

kzılar tebrik ederim.allah sağlıklı sıhatlı kucaklarınıza almayı nasip etsin.darısı bizlerin başına

canımm belirtilerin nelerdi onlarıda yazar mısın tatlımm ve yerleşme kanaması oldumu onu merak ediyorum benimde 8 gün kaldı reglime inşallah olmam ya şuana kadar bende hiçbir belirti yok yerleşme kanaması falan da olmadı acaba yine tutturamadık mı diye üzülmeye başladımm hiç belirti yok ooofffffffff

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.
benim belirtim sadece çok sık idrara çıkmamdı.
başka bişeyim yoktu
bide sol kasığım ağrıyordu biraz ara ara.
göğüslerimde yeşil damarlardan belirmişti hafif hafif ağrı sızı yoktu
yerleşme kanamasıda olmadı bnde.
adetten 3 gün öncede idrarda çıktı sonra kana baktırdım ondada çıktı cnm

darısı isteyenlere inş.

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.
benim belirtim sadece çok sık idrara çıkmamdı.
başka bişeyim yoktu
bide sol kasığım ağrıyordu biraz ara ara.
göğüslerimde yeşil damarlardan belirmişti hafif hafif ağrı sızı yoktu
yerleşme kanamasıda olmadı bnde.
adetten 3 gün öncede idrarda çıktı sonra kana baktırdım ondada çıktı cnm

darısı isteyenlere inş.

paylaşım için tşkr ederim canımm inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alman nasip olur darısı olmayan bizlerin başına.... bizim için dualarını eksik etme hamişlerin duaları kabul olunurmuş......

slm kızlar ben dün gördüm kırmızları
umudum agustosa kaldı yeni adet tarihim 21 agustos olucak listeye kelyein

hamişlerimize hayırı ugurlu olsun
dua etsinler bizim için hamişlerin duası kabul olurmussssssssss

bende dün kan testi yaptırdım.sonuç negatif.sanırım şimdide adet olmak üzereyim.umutlarım birdahaki aya kaldı malesef.

listede adı geçen arkadaşlar gelişmelerden bizleri haberdar edin lütfen bende ona göre listeyi düzenlicem bazı arkadaşların regli günleri geçtii ama hiç haber vermiyorlar onları listeden siliyorum haberiniz ola....alsanaalsanasmilealsanaalsanasmilea

Son düzenleme:
bende dün kan testi yaptırdım.sonuç negatif.sanırım şimdide adet olmak üzereyim.umutlarım birdahaki aya kaldı malesef.

ayy canım benim ya üzüldüm senin adına hayırlısı neyse olsun tatlım bu ay olmadı inşallah öbür ay müjdeli haberlerini alırız umudunu yüksek tut:1hug:

canımm sen kesin kırmızıları görene kadar listeye bişi yazmıcam olursan söyle canımm ona göre olumlu yada olumsuz yazarımm

ayy canım benim ya üzüldüm senin adına hayırlısı neyse olsun tatlım bu ay olmadı inşallah öbür ay müjdeli haberlerini alırız umudunu yüksek tut:1hug:

bu ay çok ümitliydim.kendimi biraz fazla kaptırdım sanırım.sonuçta herşey allahtan.allah hakkımızda herşeyin hayırlsını versin.

hanımlar ya bugün adet gecikmesinin 3. günü :KK43: test yapasım var 1 2 gün daha bekliimmii sizce ? :kedi:

kan testim negatifff, maaleseff üzüldüm gerçekten ama napalım kısmet, hayırlısı olsun.
bu arada adetim bayağı gecikti bugün 7. gün ve hala olmadım

uzun zamandır bırakmıştım umutlanmayı ama 2 gün önce rüya gördüm bi bebeğim olmuş ama yeni doğmuş deil 3 aylık falan kopil yani tam sevilcek :) hatta onu emzirdim bile seviyorum böle canım yavrum fln die ve bu rüya ile coştum tabi adet gecikmeside olunca haliyle fikirlerinizi bekliyorum..bilmiyorumkismile

kan testim negatifff, maaleseff üzüldüm gerçekten ama napalım kısmet, hayırlısı olsun.
bu arada adetim bayağı gecikti bugün 7. gün ve hala olmadım

canım ya çok üzüldüm.hayırlısı.bende dün kan testi yaptırdım benimde sonuç negatif.seninle belirtilerimiz aynıydı.inşallah onun pozitif çıkar diyordum.demekki belirtilerimiz sadece psikolojil.kendimi öyle kaptırmışımki hamileymişim gibi davranmaya başlamıştım.taki bugün kırmızıları görene kadar.

X