Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

17 temmuz beklenmeyen adet günüm. fakat 7 temmuz 9 temmuz arası çok az adet oldum ve bugün bitti. gebe olma durumunda bu tür durumlar görülüyor mu?

arkadaşlar benimde adetime 4 gün vardı yaptım ikinci çigi haif çıktı sonra 3 gün varken gene yaptım gene hafif çıktı sonrada hastaneye gittim hcg 99.55 çıktı ama kese için daha erkenmiş 2 hafta sonra gidecem kese için şu anda 5 haftalıkmış adet olmam gereken gün 9 temmuzdu ve hamile olduğumu öğrendimm Allah hepinize nasip etsin inşallah

allah tamamına erdirsin canım...en son adetine kaç gün kala baktrdın

adetime son olarak 3 gün varken evde yaptım silik çıktı ikinci testtede silik çıkınca aynı gün kanada baktırdım 99.55 çktı yani adetime tam 3 gün varkendi

selam kızlar
benim bu ay 2. denemem oluıcak adetim 14 temmuz bakalım hayırlısı işl
rabb,m isteyen herkeze versin evlatt

ama amanla değerin artabilir canım daha sonra tekrar baktır öm,nemli olan artış bizim arkadaşın 2.00dan yükseldi ilk baktırdığında 2.00 dı doktor değilsin demiş zamanla adetide olmadı tekrar gitti hamile olduğu ortaya çıktı herşey kader kısmet canım inalah hamilesindir duruşahcım şimdi çıkmalıyım hoşçakalın

tşk ederim tatlım...

ALLAH IM isteyen herkese bebişine kavuşmayı nasip eylesin..... bende 22 temmuzda bakalım ne olacak.... kırmızıyı görmemek için dua ediyorum takdir mevlanın..... çok sıkılıyorum kimsecikler yokmu.....

Slm.. Ben de aranıza yeni katıldım.. Öncelikle hamile olan bayanları tebrik ediyorum.. Benim gibi temmuz ayı sonunu bekleyenlere de Allah bize de nasip etsin diyorum..

ALLAH IM isteyen herkese bebişine kavuşmayı nasip eylesin..... bende 22 temmuzda bakalım ne olacak.... kırmızıyı görmemek için dua ediyorum takdir mevlanın..... çok sıkılıyorum kimsecikler yokmu.....

aminn cnm inş..
bende 25 temmuzu bekliyorum
geçn ay çok umutlanmıştım
ama bu ay öyle yapmıcamm
çok umursamıcam:)

Allah ım bekleyen herkesin yüzünü güldürür inşaallah......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…