Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

selam arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza. bende hemen hemen 4 yıllık evliyim ekimde 5.seneme gircem.hiç korunmadık evlendiğimizden beri ve bebeğimiz olmuyor diye tam dr gidecektik ki 2007 nin kasım ayında hamile kaldım. fakat şubatta malesef düşük yaptım.kürtajdan sonra dr 3 ay gebelik yasağı koydu.geçen ay biz korunmayı bıraktığımız halde gebelik olmadı ve nasılsa olur diyede beklemek istemiyorum zaten 3 buçuk sene üstüne hamile kalınca bir 3 sene daha beklemek istemiyorum. klomen hakkında bir çok yazı okudum kullanıp ilk aylarda bile hemen hamile kalan arkadaşlarıda . şimdi benim sorum dr gitmeden klomen alsam kullansam ne olur. dr gitmekten fenalık geldi artık. tekrar git tahlil şu bu bir sürü yorucu yıpratıcı işler. sizden cvp bekliyorum arkdaşlar

ha birde merak ettiğim şu klomen ilacını ne zaman kullanmaya başlanıyor sanırım adetin 5. günü falan dimi ve kaç gün boyunca günde kaç kere içiliyor ve bu zaman içinde ilişki olacakmı ne aralıklarla yada ilacı kestikten sonramı birde bazıları ilacı bıraktıktan sonra aşılama yapılıyor diyorlar bu şartmı aşılama olmadanda gebelik beklenebilirmi bunlar hakkında bilgisi tevrübesi olan varsa ne olur yazsın bekliyorum.

Sakın öle bişey yapayım deme bence,çok saçma.En fazla 2 gününü alacak doktora gitmek.Hem belki klomenlik değildir meselen.Ben 5 ay kullandım tık yok,aşılama olacağım şimdi.Hormonlarında da sorun olabilir.Sakın ha arkadaşım.Hem klomen çok etkili bi ilaç değil malesef..

selam pıtırakcım ben 2 ay klomen kullandım ilk ay yumurtam büyümedi 2.ay hapı 2şer aldım bu seferde kist yaptı 1 ay boşa gitti şimdi kisti yok etmek için dina 35 kullanıyorum inş.kis gider neyse 7 tane kaldı ama sabrım bazen tükeniyo hep dua ediyorum rabbim ne dilerse o olur inş.en kısa zamanda hepimiz yavrularımıza kavuşuruz canım

slm arkadaslar bu konuya ne zamandır kimse yazmamıs.bende birileriyle paylasmak ii gelir belki diye dusundum 23 yasındayım 1 seneyi gecti bebek isteyeli hersey normalden ote cok gusel olmasına ragmen olmadı kanal filmi cekileli 2 ay oldu ondanda ümidimi kestim yani artık.cok sukur etrafımda bilenler hep destek ama ve biliyorum daha neler var allah daha buyuk dert vermesin halimize binlerce kez sukur edip dursamda üzülmekten ve her ay umutlanmaktan kendimi alamıyorum.allah bana ve isteyen herkese saglıklı hayırlı evlet nasip eder insallah....bizde bi gun gelir bu uzuldugumuz gunleri dusunur guleriz insallah.allah hepimizin yardımcısı olsun...

slm arkadaslar bu konuya ne zamandır kimse yazmamıs.bende birileriyle paylasmak ii gelir belki diye dusundum 23 yasındayım 1 seneyi gecti bebek isteyeli hersey normalden ote cok gusel olmasına ragmen olmadı kanal filmi cekileli 2 ay oldu ondanda ümidimi kestim yani artık.cok sukur etrafımda bilenler hep destek ama ve biliyorum daha neler var allah daha buyuk dert vermesin halimize binlerce kez sukur edip dursamda üzülmekten ve her ay umutlanmaktan kendimi alamıyorum.allah bana ve isteyen herkese saglıklı hayırlı evlat nasip eder insallah....bizde bi gun gelir bu uzuldugumuz gunleri dusunur guleriz insallah.allah hepimizin yardımcısı olsun...:CüvCüv:

evet benim de herşeyim normal ama olmuyor işte üzülmüyormuş gibi yapıyorum pek kimseyle paylaşmıyorum valla üzülüyorum

arkadaşlar benimde herşeyim normal sadece rahim filmi çektirmedim 10 aydır istiyorum ama drum rahim filmi çektirmem için 1 sene dolmasını istiyor işte böyle sanırım beklemekten başka çaremiz yok bu arada stres hamişliğe ciddi derecede engel oluyormuş mümkün olduğunca stresten uzaklaşmak lazım ama nasıl

bende aynı durumdayım her ay buyuk umutlarla beklıom hatta adetım bıle gecıkmeye basladı ama sonum hep husran oluo adet gunlerım hep streslı gecıo resmen hayat bı bekle gor oyununa donustu ama sonu mutsuz bıten bır oyun

arkadaşlar ben ve eşimde de herşey normal görünüyor ama çalışmalara devam işte... aman streslenmeyin.. kafayı da çok takmamaya çalışın bu konuya... kafaya takmayın demiyorum... takmamaya çalışın diyorum dikkatiniz çekerse ... çünkü zor farkındayım... ama stres hormonları hormon iniş çıkışı da gebe kalmayı etkiliyor malum... elimizden geleni yapıcaz.. olumlu düşünücez... enerjilerimizi birleştirip voltranı oluşturucaz böylece de istediklerimiz gerçeğe dönüşecek inşallah :1hug:

arkadaslar yukarıda kı yazıyı yazalı kac gun oldu daha ve ben bugun hamıle oldugumu ogrendim darısı basınıza.. allah hepinizin gonlune gore versin ...umudunuzu kesmeyın isteyen herkese nasip olur insallah...

tebrikler senin bu haberini duyunca bende umutlandım reglime birkaç gün var umarım bende hamişimdir belirtin varmıydı reglin gecikmiş miydi umarım hayırlısıyla kucağına alırsın

merhaba arkadaşlar bende sızdenım
benımde 4 bitti temmuzda 5 e egirdim 2007 kasım ayında bır kımyasal gebelık başkada hiç bişey yok
tetkıklerın hepsi normal hepsi kuvvetlı yumurtlama tedavileri oldum tedaviye cevapda verıyorum ama yok bir türlü olmuyor bakalım herşeyde bır hayır var dıyoruz ama ben artık tüp bebek düşünüyorum ,
onuda öyle herkese yapmıyolar hayırlısı olsun yaa.

arkadaslar yukarıda kı yazıyı yazalı kac gun oldu daha ve ben bugun hamıle oldugumu ogrendim darısı basınıza.. allah hepinizin gonlune gore versin ...umudunuzu kesmeyın isteyen herkese nasip olur insallah...

kizlar ben de sizlerdenim; rahim filmi dahil her sey yapildi ve her sey muntazam derecesinde duzgun ama 13 aydir olmuyor. tam buraya bizim gb olup sonradan hamile kalanlarda yazsa bizim icin ne kadar iyi olur diye yazacaktim son sayfayi actim mukh un hamile oldugu mujdesini okudum hihoyyyt!!! arkadasim inan sevincten gozlerim doldu,cok tebrik ederim:sm_cool: Allah tamamini erdirsin Insallah harika gunler seni bekliyor.

inan bana da umut oldun:teytey: nazarlardan korunun:enbuyukkk:

5 senedir her ay belki hamileyimdir diye umutlanıp duruyorum ama malesef olmuyor dr. herşey normal diyor artık kafaya takmıcam bakalım hayırlısı

kızlarr hepinizin ii dilekleri için cokk cokk sagolun..inanın hep dua ediyorum ve edicemde sizler için butun isteyenler içinde tabi.kafaya takmayın diyemiycem olmuyo biliyorum ama allah buyuk o bizim için hayırlı zamanı biliyo ve oyle veriyo bence gerci ben hala inanmıyorum ya hamile olduguma insallah kucagıma alınca inanırım..allahım hepinizee boll boll sabır versin dualarım sizlerle...allahım sizinde yuzunuzu guldurur insallah..

canım benımde brı yılı gectı ama hala beklemedeyım hersey normal dedı dr. asılamada oldum ama sıkıldım yasımda 36 takmaya basladım ıyıcene ödev halıne geldı resmen .....

benimdee testlerde bir sorun çıkmadı
ama hamile kalıpp bebeklerimi kaybettim 4 kez
en sonunda genetik inceleme yapılacak aslında yapılmıştı ama geniş kapsamlı olacak sanırım
rabbimm hepimizee kolaylık versin yaa
6 yıldır gitmediğim doktorr yapmadığım şey kalmadıı amaa halaa aynı yerdeyimm

canım sakın umutsuzluğa kapılma umarım en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bebişine kavuşursun Allah yardımcın olsun

ya ben arkadaşlar 5 yıllık evliyim ve 5 yıl tedaviyle uğraşıyorum artık bıktım doktara gitmeyi inanırmısınız haftanın 5 günü doktordaydım. ve hiç bir sonuç alamadım bir seneye yakın da gitmiyorum doktara her ay adetim gelmesin diye dua ediyorum geçiktiği zaman acaba hamilemiyim diye seviniyorum test yapmaktan negatif sonuç almaktan korkar oldum.Bu ay da adetim bir tuhafdı bir ihtimal diye bu sabah yine test yaptım ama negatif çıktı o tek çizgiyi görmemek için hep dua ettim ama tek çizgi ve benim tamamen moralim bozuldu bilmiyorum anne olabilecekmiyim bu soru beni üzüyo ne olur birbirimize destek olalım arkadaşlar rabim gönlünüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…