herşey bitti..

• Konu Sahibi Princess
canım bu kadar yıpratma kendini. bekle bakalım, bence hatasını anlayıp geri dönecek.

• Konu Sahibi Princess
kızım preenses böle olcagını bılıyodum ben

ayrıca senın hayatında hangı erkek arkadasın uzun sürdü soyle bana
hangısı uzun sürdü hangı sevdıgıne kavustun uzun süre soyle
hangısınden ayrılmadın hangısı hayırlı cıktı söle

hangısı gerı gelmedı sonradan sana? geldıler dımı geldıklerını söle aradan 1 yıl gectı 2 yıl gectı gerı gelırler

canım bosver sana duzgun bıadam cıkıcak senı anlayan sen onun ıcın dua ettıgınde yanında olan bırı cıkıcak karsına yıprat kendını ama gecıcek bıl bunu da gecıcek bu da ılerde dıyeceksın ah evet cok sevmıstım buragı ama şuna bakın kı daha cok sevdıgım bırı var bana daha layık bırı

dıyeceksın bunu prenses
cunku daha evvelkı sevdıgın ıcın de işte bu mukemmel adam benım adamım dedın

sen kendı profılınde msjlara bı gerı gıt bakalım eskısını de bu kadar sevmıs mısın
cevap evet mı ? işte cevabın kendınde saklı tatlım

daha gercek askını bulmadın sen sadece oyalanıyorsun hayatta,

o kısı cıkacak karsına ve cıktıgında bı bakıcaksın kı aa evet cıktı işte benı uzmuyor gıtmıyor dua ettırmıor kı arkasından gelsın dıye yalvarayım gıtmıyor benden sevıyor uzmuyor kı gıtmesını de ıstemıyorum ıste bu adam gelmıs ve evlenme teklıfı edıyor ben mutluyum işte demek bunu bulucakmısım kaderımde ondan yasamısım ben bunları dıyeceksın. ve aglayarak sarılacaksın son buldugun mutlu oldugun adama, gerıye bakıp tesekkur edıceksın buraga ve dıger gıdenlere, sevdıgını bulma yolunda sana ıyı kötu eslık ettıklerı ıcın....

cnm bnm nolur aglama olur mu

• Konu Sahibi Princess

bugün arkadaşıma sordum bunu..
ben daha once bu kadar üzülmüş müydüm dedim.
hayır seni ilk kez böyle görüyorum gerçekten bu kadar çok seviyormuşsun bu cocuğu dedi.
bilmiyorum ben burağı seviyorum eminim. oda beni seviyor. döner dönmez bilmiyorum ama sevdiğim kesin..
farkındayım ilşikinin içindeyken böyle söylemem komik olur, yani burak başka desem şimdi gerçekten komik olur bu mesajın üzerine.. ama benim için burak başka. ben şu an komada geziyorsam burak başkadır bence..
elimden geleni yapıyorum artık ağlamıcam, düşünmemeye çalışıyorum:1no2: teşekkür ederim :1hug:

• Konu Sahibi Princess
bilmem ki tatlım benım de son sevgılım senınkısı gıbıydı sevdıgıne emındım aylardır hala aglıyorum ama dönmedı bılmem kı ne desem ben de beklıorm dönsun gelsın dıye ama işte..

hanı sonucta kader hep, senınkısı cok sevıyomus o da bellı ama işte bılme m kı işte ... ne desem uzak dur bıraz artık bekle madem o gelırse gelır belkı bnm kısı daha gelmedı aylar oldu aynıydık.. belkı gelır senınkısı bekle bakalım madem

• Konu Sahibi Princess
bu burak sana donceck adımmm gıbı emınm arkadasım burayada cızıorm __________

• Konu Sahibi Princess

canım inşallah ikimizinki de döner en kısa zamanda..
gerçekten ayrılık acısı fena bir şeymiş.

• Konu Sahibi Princess
bu burak sana donceck adımmm gıbı emınm arkadasım burayada cızıorm __________

çok teşekkür ederim gerçekten moral oluyor..
bir de bir şey fark ettim kızlar.
zaman geçtikce fark ediyorum daha doğrusu.
perşembe gecesi burakla konuşurken "sen beni çok seviyordun yaa" dedim
"hala seviyorum" dedi.
laf arasında geçti bu.
cuma günü gene telefonda konuşurken
"şu telefonum bir dakika susmazdı biliyormusun artık çaldırmıyorsun bile" dedim
"hayır ben hala eski burağım" dedi.
üzerine gittikce ben,benden kaçtı anladığım kadarıyla.
yani şöyle söyleyim perşembe günü seni özledim canım desem belki aramız düzelicekti. ben üzerine gittikce oda geldi..

• Konu Sahibi Princess

ŞUADA güya verdği kararın arkasında durmaya çalısıyıoo hadi sana sevmıyorum senı ıstemıyorum desin diyemez çunki dönecekk dönmek istedğinde sırf sen SENİ İSTEMIYORUM SENI SEVMIYORUM DEDİĞİN GÜNÜ UNUTMADIM dememen içinde bunları demiyoo diyemiyoo

• Konu Sahibi Princess
Ya seviyorum derler hala kalbimdesin ama yürümeyecek derler ya cok sinir olurum bu duruma e madem seviyorsun iki tarafa acı cektirmek neden anlamış değilim..ya adam gibi sevmiorum de acık kapı bırakma ya da korkup kaçma...aslında canım bu çocuk sana diyelim ki döndü e ne kadar güneneceksin ona?
ne anlamı kalacak bu aşkın yıkmış artık bi şeyleri sence değer mi akan tek damla gözyaşına?

• Konu Sahibi Princess

aynısını düşünüyorum.
mesela burak beni aradığında ne olacak... (ki bu zamana kadar hep aradı bi şekilde affettim.)
deniz pişmanım dese ne olur mesela.. bu döktüğüm gözyaşları, hiç tanımadığım insanlara rezil oluşum..
ya sokağın ortasında ağladım, burak sonra kenara bi yere cekti beni, bi apartmanın arasına.. orda ağladım..

kızlar şimdi hatırladım bide bişi oldu. bana en cok dokunan o..
şu an bana sarılmak istediğine eminim dedim, hayır dedi.
yemin et dedim. yemin ederim dedi..
kızlar sarılmak istemedi bana...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Princess
yaaa ne olur yapmaa vallahi üzülüyorummm çünkü bende senin gibi çok seviyorummm dedim yaa senle burağı düşündümm ve benle ufuğu koydum yerinize offf ben dayanamazdım yaa RABBİM YAŞATMASIN

• Konu Sahibi Princess
bence kafa karıştırmaya gerek yok,aşkın içinde de ayrılıklar vardır.zaten zorlu bi dönemde,bazılarımız seviyodur,bazılarımız sevmiyodur diyerek kafasını karıştırıyoruz.amac verdiği süre içinde kafasını bi şekilde dağıtmak değil mi?cok gördüm hiç ayrılmayan ama sinsiden her dolabı ceviren erkekler.bi erkek kafası karışık olmadıgı sürece yada cok kırılmadıgı sürece ayrılmaz.ne varki elimin altında dursun der genelin mantıgı budur.ben erkek arkdaşının kendi içinde aşması gereken sorunları oldugunu düşünüyorum.zaten zaman herşeyi netleştiricektir.dönerse de tabiki güvenir,aldatma gibi bi durum yaşanmadı ki,ayrılıklar hatta duygu kopuklukları cok normal şeyler,yeri geliyo annemizden babamızdan bile uzaklaşmak istiyoruz..

• Konu Sahibi Princess
deniz tamam yapma düşündükçe kafayı yiceksin bekle sabrett bi düşünn bi burağı düşünme kendini düşün denizi düşün biliyorum söylemsi kolay şuan ama burak yokken deniz nasıldıı?? kendine zaman tanı bakalım buraksız olabiliyormusunn biraz zaman tanı kendine güzeli eminim ikinizde kafanızı toparlayınca doğru yolu bulacaksınız..HAKKIMDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN DE DENİZCİM

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Princess
yaaa ne olur yapmaa vallahi üzülüyorummm çünkü bende senin gibi çok seviyorummm dedim yaa senle burağı düşündümm ve benle ufuğu koydum yerinize offf ben dayanamazdım yaa RABBİM YAŞATMASIN

canımm Allah size yaşatmasın..
ben gerçekten acı neymiş bunu gördüm.. dayanılmayacak bir şey.. bir dakika bile dayanamam diyorsun..
inşallah geçicek bugünler.. hesabını ona sorucam. dır dır dır başının etini yiycem beni o gunlerde bıraktın ağlattın diye.. oda özür dilicek gene.. bidaha olmıcak ben hep senindim hala seninim diyecek..geçicek..

• Konu Sahibi Princess

Princessin mesajlarini okurken bunlari bende düsündüm.
Seviyorum diyor, agliyor ama ayriliyor.
Nedir bu yani?
Hadi ortada engel olsa neyse. Yok anam o da yok.

Ama sonra empati kurdum.
Kendimi Burak'in yerine koydum.
(Bu arada benim kardesimin ismide burak sanki ondan bahsediyormusum gibi geldinaniknanik)
Neyse konuyu dagitmayayim..

Evet kendimi Burak'in yerine koydum ve dedim ki;
Ya benim sevdigim insan bana sürekli ayriliktan bahsederse ben naparim?
Ister istemez icime isler o laflar.
Düsünürüm hep. Yükü agir olur, kaldiramam gibime geliyor.
Ki zaten hos birseyde degil.
Ama seviyorum hala.
E bakiyorum duruma, bir taraftan seviyorum ama sevdigim insanda üzüyor beni.
Yine ayni, hep ayni.

Bir yere kadar kizlar.. son damlada artik kimse dayanamiyor.
Belki biz kadinlar erkeklerin huysuzluklarini cekiyoruz ama onlar yapamiyor.
Farkliyiz, erkeklerle cok farkliyiz.
Bu farki yakaladik mi mutlu oluyoruz iste.
KarsIlikli anlayis basliyor.

Bir insani etkilemenin yollari nedir?
Kendinize asIk etmekten bahsetmiyorum.
Bir insani elde tutmaktan bahsediyorum.

1. Karsi tarafi dinlemek
2. Empati
3. Sevgi

Bunlardan biri yoksa sarsiliyor iliski.

Princiss canim biliyorum üzgünsün.
Ama eger Burak'in söyledikleri dogruysa, seni hala seviyor fakat bazi seyleri kaldiramiyorsa cocuk sonuna kadar hakli, haksiz olan sensin bacim.

Ama Burak'in icindeki gercek düsüncelerini bilemem tabi.
Anlattiklarina göre yorum yapiyorum.
Umarim hakkinizda hayirlisi olur.

• Konu Sahibi Princess

denizz kız senin saçını başını yolarım bak hala nediyosunn :mymeka: dırdır yapma artıkk yeterrrr

• Konu Sahibi Princess

mervecim inşallah zamanla herşey düzelicek..
herşey biticek unutucam diyemiyorum. oda unutamaz. ama umarım beraber olucaz yine...hakkımızda hayırlısı olsun yinede.. çok teşekkür ederim desteğin için.a.s.

• Konu Sahibi Princess

sensiblecim çok haklısın. bende bi kaç gündür bunu düşünüyorum.
burak bana durmadan ayrılmaktan söz etse napardım diyorum.
bi yerde bende tamam derdim.
o noktadada dururdum.
ama kendi yerime koyunca bi şans daha verebilirim gbi geliyor.
inşallah oda pişman olur..
suçlu tamamen benim. bu ilişkide burak bi kere olsun ayrılık lafı etmedi.
bi kere olsun düşünmedim bile dedi hep. ama ben sürekli....
off o yüzden bi tek şans istiyorum.. umarım çok değildir bana...

• Konu Sahibi Princess
Bu arada mesajima eklemek istedigim seylerde var.
Burak'ta üzüldügüm kadar hic kimsede üzülmemistim demissin.
Belki kendindeki bazi hatalari görmen icin tam bu durum gerekiyordu iste.
Birini cok sevip, ondan sonrada ayrilman.
Bu senin icin ne kadar olumlu birsey, hic düsündün mü canim??
Evet, olumlu mu diye sormayin, gercekten öyle.

Bizler (ki buna bende dahilim bazen) bazi yaptigimiz hatalari aci cekmeden anlayamiyoruz.
Bu her ne olursa olsun, sadece ask acisi degil.
Birseyleri ögrenebilmemiz veya düzeltebilmemiz icin illa basimiza birseyin gelmesi gerekiyor.
Her yasanan aci insani olgunlastirir ona amenna ama ya bizden götürdükleri?
Ya karsi taraftan götürdükleri?
Biliyorum böyle ahkam kesmek cok kolay.
Yanlis anlamanida istemiyorum gülüm.
Genel anlamda bahsediyorum, hersey icin herkes icin.

Bak gecen gün bir prof.'un konferansi vardi.
Adam cok yakin bir arkadasinin esiyle arasinda iletisimsizlik oldugu icin ayrildigindan bahsetti.
Ayrildiktan sonra iste kac zaman geciyorsa esi vefat ediyor.
Ve adam sabah aksam esinin mezarinda agliyor.
Prof. soruyor arkadasina, hani bitmisti icindeki sevgin niye agliyorsun diyor.
Adamin verdigi cevap icler acisi;
"Ben onu meger cok seviyormusum".

Lütfen..
Yalvaririm sevdiklerimizin kiymetini bilelim.
Nolur..​

• Konu Sahibi Princess
çok kötü bişey sevdiğinden ayrı kalmak
ama bnm içimden burak'ın başka sorunları var ve bi daha sana dönmücek gibime geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…