herşey bitti..

• Konu Sahibi Princess
cnm dün sana uzun birşey yazdım ama eşim geldi sayfayı geri çekip silmem zorunda kaldım o yüzden unutursun yazdım...
anlatıcağım şuydu b Burakların hepsimi böyle olur benimde ilk aşkımın adı ve çok severek ayrıldım günlerce ağladım hayır beklemedimm ve askere gitti bu sırada eşimi buldum aşık oldum hemde nasıl aşk yani benim için Burak gitti Erdal geldi çok seviyorum eşim oldu kocişim daha sonra ne mi oldu askerden döndüğünde bana dönmek istedi ama ne oldu Allah'ın işiki ben nasıl vazgeçtim bilmiyoruö ve bir anda eşimle evlendim kısmet bence böyle şeyler... zaman herşeyin ilacı..........

• Konu Sahibi Princess
canım benim bu kadar üzülme kendini yıpratma bir uzmanla görüş vede tedavi ol
inanki bak göreceksin burak'tan daha iyisini bulacaksın vede dahada çok mutlu olacaksın
Yüce Rabbim gül yüzünü hiç soldurmasın hep mutlu olursun inşallah bitanem

• Konu Sahibi Princess

anlıyorum. bende burak için aynı şeyleri söylüyordum biliyor musunuz..
yani eski ilişkilerimi örnek gösterip iyiki burak çıktı karşıma diyordum.
kader kısmet artık. zaten elimdende bir şey gelmiyor. böylece bekliyorum.

• Konu Sahibi Princess
Princess bugün Issız Adam adlı filme gittim Çağan Irmağın.Konunuzu dün okumuştum vede bugün izlediğim filmle çok bağdaşan noktalar vardı.Gözyaşlarımı tutamadım çok etkilendim.Filmde ayrılık nedeni erkeğin karşısındaki kadına bağlanıp özgürlüğünü kaybetmesinden korkmasıydı.Vede adam kendini kadına layık görmüyordu.Sen daha iyisine layıksın falan gibi sözler.Ve kızın en son giderken sölediği bir söz vardı.Karda donacağını bilirsin öleceğini bildiğin halde uyumak gelir içinden.Ama sen zaten ölmüşsündür, uyumana gerek yoktur.Kısacası herşeyi zamana bırak ve hayatına kaldığın yerden devam et .İçin acıyacak üzüleceksin ağlayacaksın ama inan zamanla unutucaksın.Çalışıyorsan işine yönel,spora yönel kız arkadaşlarınla vakit geçer vede paylaşarak sıkıntını azalt.Erkekleri anlamak çok zor.Yıllarca evli olduğun halde gün geliyorki evli oldugum adam bumu diye düşündüğün oluyor.Lütfen kendini üzme,hiçbirşey için Allahın bize verdiği emaneti hırpalamaya kimsenin hakkı yoktur.Mutluluklar

• Konu Sahibi Princess

teşekkür ederim yorumunuz için.. a.s.
zamana bıraktım ama zamanın geçmesi o kadar zorki..
biz birbirimiz olmadan duramazdık ki..
ben uyurken uyandırırdı hadi kalk kalk diye. yalnız duramazdı.
yada görüşmediğimizde huysuz olurduk, gergin olurduk.
şarjıım bitse telefon kapansa deli olurdu, benle görüşemiyor diye..
hep o bensiz yapamaz derdim.
şimdi nasıl yapıyor acaba.. ne durumda acaba..
ben böyle bitmeyeceğine inanıyorum ilişkimin..
inşallah yanlış düşünmüyorumdur.

• Konu Sahibi Princess
kızlar bugun bi hastalık nedeniyle ailemde olan,burakla telefonlaştık.
sonrasında gece ben ona bir sürü mesaj attım.
sen beni seviyorsun bırakamazsın tarzında..
bir iki cevap attı..
artık olmuyor vs..
uzun bir süre hiç mesaj atmadı..
sonra onu aradım.. bi erkek cıktı. burak telefonu benim arabada düşürmüş sabah vericem kimsiniz dedi.
ben eski kız arkadaşıyım dedim.
biraz konustuk.
ben burağın abisi sayılırım dedi,.
biraz genel sohbet ettik, sanki biraz güvenini kazandım.
sana tek bişi söyleyim burakla ilgili bu konuda konustum ama aramızda kalıcak dedi. tamam dedim..
burak senden soğumuş. ilişkiyide anladığım kadarı ile bitirmiş.arkadaşın olarak hep yanında olur ama sevgilin olarak emin değilim dedi..
peki burak nasıl dedim
deniz açıkcası burak mutlu gibi gözüküyor gülüyor ama az çok tanıyorsam içinde bi sorunu var dedi.
(ama sorunu ben miyim bilmiyorum)
içten içe mutsuz dedi..
tamam dedim.teşekkür ederim dedim. nolur ona iyi bakın dedim. bensiz duramaz o dedim. dağılmasın dedim.. aklın kalmasın burak'a hep sahip oluruz biz dedi.
teşekkür ettim..
deniz sana abi olarak bi tavsiyem var dinlersen dedi
biraz sessiz kal
burak sana dönerse senindir.
dönmezse hiç senin olmamıştır dedi
teşekkür ederim dedim.
iyi geceler diledim..

• Konu Sahibi Princess
Kendini paralama canim artik, su an ki ruhhalini o kdr iyi anliyorum ki... eski nisanlimda bana neler demis, neler yapmisti yinede toz konduramiyodum, hep iyi olmasini istiyodum...
benimde icimi acitan tek soru "o bensiz bi dakka yapamazdi simdi nasil bu kdr kolay vazgeciyor benden"di... ama vazgeciyorlar iste... biz gercek yüzlerini görmek istemesekte durum böyle... burak senden cok vazgecmis, yeni bi yol cizmis kendine, bunu kabullenmek zorundasin...
bir dahada arama bence, yeterince caba gösterdin onun icin... benim anladigim erkeklerin üzerine ne kdr gidersen onlar senden o derece uzaklasiyor.
o seni gercekten sevdiyse ve geri dönmeni istiyorsa bunu belli eder zaten.
Fazla uzun bi iliskin olmamis, 5-6 sene sonra ayrilanlar var onlar ne yapsin?
Ondan öncede bi hayatin vardi ondan sonrada olucak...
Zor olucak belki yeni birine alismak ama olucak yani...
Paralama artik kendini... biraz kendini düsün, birak artik seni birakip giden icin "o iyi olsun yeter" vs seyleri düsünmeyi...
önemli olan senin iyiligin

• Konu Sahibi Princess
canım ya bu olay bi çok kişinin başına gelmiştir benzeri de benim başımda. ama ben hala umut ediyorum, sorunlarını aşsın bana dönecek diyorum( yaklaşık 3 aydır bekliyorum) umarım burak sana döner. ama bu geçen süre zarfında zor da olsa kendini yıpratmamaya çalış.

• Konu Sahibi Princess
sen çabalarken o kılını bile kıpırdatmıyorsa bence altında başka şeyler vardır daha fazla yıpratma bence kendini bende buna benzer bir sahne yaşamıştım kendimden biliyorum sen elinden geleni yapmışsın ama o buna tepkisiz kalmışsa bırak gitsin çok seviyosun belki ama yeniden başlasanız bile eskisi gibi olacağını sanmam belki çok karamsar konuştuğumu düşünebilirsin seni kırmak değil amacım sen çok sevdiğin için olmaz bensiz yapamaz falan diyorsun kendine ama bak vazgeçmiş senden gözyaşların karşısında bile tepkisiz kalmış bu kadar üzme kendini akışına bırak erkeklerin üstüne çok düşünce kendilerini bşy sanıyolar yaramıyo onlara ya da bekle belki psikolojik bşydir geçtiğinde sana dönecek özür dileyecektir öyle değilsede tek damla gözyaşı bile dökme !!

• Konu Sahibi Princess
konuyu açan üyenin isteği üzerine konu kapatılmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…