herşey bitti..

P

Princess

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Princess
ben bittim artık.
şu an hala ağlıyorum.
sabahtan beri yaptıklarımı anlatiyim
kalktım erkek arkadaşımla(burak) konuştum ağladım ağladım.
arkadaşla konuştum bindik otobuse burakın yanına gittik.(2 saat mesafe vardı)
baskın yaptık kısacası.
kimseye baktığı yok. cok kotu gözüküyordu uzaktan seyrettik.
konuştuk konuştuk.. arkadaşım konuştu ben konuştum.
fayda etmedi.
bu ilişkide eskisi gibi olamam artık. az da olsa soğudum sevgim azaldı dedi.
burak harcama bizi yapma dedim.
fayda etmedi.
en yakın arkadaşı bi ara beni yanına cağırdı.
oda dediki "deniz, burak hayatında ilk kez senle bu kadar mutluydu, ve şu an ilk kez bu kadar mutsuz.ben bile tanıyamıyorum, yüzümüze bakmıyor dedi. ruh gibi gidip geliyor aklında ne var bilmiyoruz "dedi.
ona da "eskisi gibi olamam bu ilişkide" demiş. yine biter demiş.
kısacası süründüm bugun arkadaşlar.
ağladım yalvardım. son şanslarımı kullandım.
beni otobuse bindirdi, otobus giderken öne doğru geldi. yaklaştı bana ama en ufak hareket etmedi. mimik yoktu en ufak. öylece baktı. bende baktım. ağladım biraz daha.
akşam konuşurken onunda gözleri doldu.
ben senden daha mutsuzum inan dedi..
bensiz nasıl yapıcaksın ben sensiz nasıl yapıcam. bi önümüze bak ne görüyorsun dedim. hiç bakamıyorum dedi. bir şey görmüyorum dedi.

cuma gunu dedikleri aklıma geldi
"sadece ağzım bitti diyor, kalbimde beynimde sadece sen varsın. sensiz bende perişan olucam biliyorum ama elimden bu kadarı geliyor..", ben sensiz yapamam biliyorum mahvolucam bitince deyişi geliyor.
biliyorum okurken ne kadar gurursuz kız diyorsunuz, ağlıyorum tek yapabildiğim bu.
ölmüyorum bile. yemekte yemiyorum. iki tane kahve bide sakinleştirici içtim bugun o kadar.
burak çok ısrar etti nolur bir şeyler ye diye. canım istemiyor nolur zorlama dedim.
Allahım ben kime naptım diyorum.. kime naptım da bunu çekiyorum.
dua ediyordum. burakla bi şansım daha olabilsin diye.. onu bile hak etmemişim demekki

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Princess
aşk acısı canım çabuk geçer aldırma seni unutmak isteyeni hayatından çıkaranı sende unut sil boş verrr bu yollardan bizlerde geçtik inan bana kısa süre sonra ''burakmı haaa şu burak diyecesin'' ondan bahsedildiğinde takma canım geçici üzüntüler bunlarr

• Konu Sahibi Princess
uzmana git ve sevgilini ara öfke kontrolünü öğrenmek için uzmandan yardım aldığını söyle...son bir kez daha deneyelim bu şansı ikimizde ver çünkü birbirimizi çok seviyoruz bu sevgimizin büyüklüğü hatıra son kez diye yalvar yakar...cidden çocuk çok efendi...ben sanmıştım ki seni başından atmaya çalıyor.
sanıyorum uzmandan destek aldığını hafife almaz[/QUOTE]

benden öfkeli olduğum için ayrılmıyorki..
eskisi gibi davranamam sana,yapamam diyor.
sebebdie yok diyor.
ilişki boyunca birikti içimde demekki diyor.
oda ağladı ya..
saçlarım cebinde duruyor hala.
seviyorsun beni dedim. hep bunu dedim yuzume bakmıyor. off diyor.
arama sorma bitti demiyor, vazgeç demiyor.
bekle de bekleyim dedim yine sustu.
bana cuma günü aklımda beynimde sadece sen varsın inan dedi.
yalvardım. süründüm bugun. gerçekten insanların ortasında sokakta ağladım.
sadece beni kenaracekti.
bi ara soğuktan ellerim onun cebindeydi. onunda elleri cebindeydi.
elimi tutmus ben hissetmemişim
tam geri cekilcekken hissettim.
arkadaşı da diyor burak berbat durumda diyor. ruh gibi geziyor diyor.
elimden hiçbir şey gelmiyor ya.

• Konu Sahibi Princess
kusura bakmayın arkadaşlar konuda yazdığım şeyi sildim çünkü kotu bir şey gormeye bile dayanamayacağımı fark ettim.
gerçekten psikolojim cok bozuk umarım anlarsınız.

cnm ya konunu okuyamadım bile cok uzun zaman oldu gelemedim buraya bür sürü sorun sorun uzun zaman aradan sonra bugun geldim ama konu görünmüyor anladığım kadarıyla ask acısı lakin içeriğini tam bilmediğim için fazla bişey yazamayacagım tek diyebileceğim sey
bu dünyada senden daha degerli hiç bişey yoktur
bence hemen kalk aynaya bak ve emin ol ne kadar değerli oldugunu göreceksin hayatta hiç bişey üzülmeye degmez insanlar ölüm acısına bile alışıyorlar kaldıki aşk acısı zamanla gecer yaran kabuk baglar ve sen izin vermediğin sürece kimse kanatamaz bu senin elinde

hep mutlu olman hep gülmen dileğiyle :teselli::Saruboceq:Şeniza.s.

• Konu Sahibi Princess
e yani o da ne bu kadar uzatıyor...hiç sevmem aşırı inatçı insanları..hayatı insana zindan ederler...

tatlım sen bu burakla toplamında kaç kez kavga ettin?

çok değil. hani hiç saygıyı yitirmemiştik.
bitirelim dediğim zamanlar oldu. onun hataları oldu.
ama ben hep affediciydim.o ayrılığı hiç düşünmedi zaten. sözü dahi edilmedi.
ayrıca ciddi ayrılıklar değildi. hep birbirimize döneceğimiz belliydi.
12sinde bana attığı mesajları tekrar okuttum ona bugun.

" sen beni bitirebilirsin ama ben bitirmicem aklının bi kosesinde bulunsun!"
"hep bitmiş gibi davrandığımdan mesaj attım değil mi, ne desem boş senin için. vucudumun ve kalbimin tek sahibisin öyle kalacaksın"
"hatalıyım herşeyi yapmaya hazırım diyorum nese inanmıyorsun.inanmak istemiyorsun"

buda son mesajı
"ben hep seninim cidden yani bunu bil.. inşallah hep mutlu olursun.."

• Konu Sahibi Princess

canım yeniden hoşgeldin..
konumu geri ekledim.istersen okuyabilirsin şimdi..
sen nasılsın?

• Konu Sahibi Princess
bir önceki konunu okudum, anladıklarımı söyleyeceğim.umarım kırmam seni.

2 aylık bir ilişkiye fazla derin anlamlar yükleme öncelikle.
hem çok seviyorsun hem de haftada 1 ayrılalım diyormuşsun. ilişkiyi yokuşa sürüyorsun gibi geldi bana. öncelikle kendin için bu düşüncelerinden vazgeçmelisin bence.yoksa ilişkilerinde kolay kolay mutluluğu yakalayamazsın.

bunun dışında erkek arkadaşın seni gerçekten seviyordur ama yorulmuştur. bazı erkek ne kadar severse sevsin, bu şekilde yıpratıcı ilişkiye mahkum etmez kendini. ilişkinin kattıkları, götürdüklerinden fazla ise; aptal aşık olmadıkça kendini çekmek ister. bunu unutma.

sen de sakin olmaya çalış. gidişatına bırak. onu arama, mesajlar çekme. bırak özlesin seni. sabretmeye çalış. zaten pişmanlığını dile getirmişsin. kafasında tartar konuştuklarınızı. ona göre kararını verir. olur da yeniden başlarsanız ilişkiye, olumsuz yönlerini törpüle, güzel güzel yaşayın ilişkinizi. kavgalarla birbirinizi ve ilişkinizi yıpratmaktan öteye geçemezsiniz.

• Konu Sahibi Princess

teşekkür ederim yorumunuz için. aslında bende şu an aynını düşünüyorum.
bütün yaptıklarımı bir bir tarttım kafamda.
ve suan için elimden gelenide yaptım, pişmanlığımı da gösterdim.
topu onda bıraktım şimdi.
bi gün isterse belki doner bana..
2 aylık olması konusundada bende eskiden aynı şeyi söylerdim. ama benim genelde ilişkilerim uzun olur. 2 senelik ilişkimi de biliyorum,kıyaslıyorum burakla olan ilişkimi, aşkımız çok büyüktü. nefret bile edemiyorum ya..

• Konu Sahibi Princess
ayrıca kafana göre sakinleştirici alma, birşeyler yemeye çalış. aç kalırsan mantıklı düşünemezsin,davranamazsın. kendine dikkat et.
bana yine barışacaksınız gibi geliyor.

• Konu Sahibi Princess
o beni çok seviyordu. benden daha bağlıydı bana
bugun sordum beni annenden kardeşinden ayırmıyodun canın kanındım senin biliyosun dimi dedim evet dedi.
başka bişi demiyor zaten evet hayır.
yüzüme bakmıyor. ya çok çirkinim yada ağlamama dayanamıyor.

bide burak hep hatasını anlayınca doner.
bi tek bu umutlandırıyor beni.
belki ben bu kıza naptım der..
ama bir yandanda bugun sizde kalabilirim izin alabilirim dedim
kalsanda bir şey değişmeyecek. yani başımın üstünde yerin var kal ama bir şey bekleme dedi. bende döndüm.
ağlaya ağlaya otobuse bindim, izledi sadece..
binerken burağın elini sıktım. tanıştığıma memnun oldum dedim. hoscakal dedim.
kendine cekti beni sarıldı tek koluyla
sonrada bıraktı.
otobusum kalkarken yaklaştı. arkamızdan yürüdü. içim acıdı ya..

• Konu Sahibi Princess
canım yeniden hoşgeldin..
konumu geri ekledim.istersen okuyabilirsin şimdi..
sen nasılsın?

cnm okudum ama neden ayrıldınız anlamadım fakat tekrar diyorum anlıyorum cok seviyorsun belki geleceğe dair bir sürü hayal kurdun hayatının anlamı yaptın onu...
ama bak o bitti demiş sana gurursuz diyemez kimse sen sevmişsin sevgin ugruna herseyi son cabanıda kullanarak yapmıssın
ilişki süresince arada olan kısa süreli sık ayrılıklar ilişkileri cok fazla yıpratır ve siz bunu cok yaşamıssınız sanırım ve ilişkiniz son damlaya kadar dolmuş....
belkide en hayırlı olanı bitmesiydi sanmaki kalbin sevmez başkasını sanmaki kapanmaz kanayan yara ne yaralar kapanıyor be güzelim içine atma agla bagır dıyasıya acını yasa ama bi yere kadar akıt içindeki zehiri ama sonra dur elini yüzünü yıka ve kendine gel hayat devam edecek ve belki sana düşünemeyeceğin kadar güzel günler getirecek
kader diye alın yazısı diye bişey vardır canım alın yazısı beyaz kagıda sürle yazılmış bir yazıdır kimsenin gücü yetmez beyazdan beyazı silmeye
benim ananem derki hep
nasipse gelir handan yemenden nasip değilse söyle ne gelir elden....
bunu bi imtihan olarak düşün seninde sabrını böyle ölçüyor belki Rabbşm llah korusun ya ileride seni evlat acısıyla sınasaydı...diymi ama beterin beteri vardır biliyorum dışarıdan konuşmak kolay diyeceksin ama bende yasadım az cokj paylaştım burdan sizlerle...ve geçiyor inan bana sadece güçlü olduguna önce sen inan unutma sen onu değil o seni kaybetti

bana gelince berbatım cok kötüyüm üzüntün arası bu denmez ya 1 senedir eve kapandım ve tam 12 kilo almışım deliricem vermeye calışıuyorum konu acıcam zaten

• Konu Sahibi Princess

çok teşekkür ederim canım. bu annannenin söylediği bana güç verdi.
olacağı varsa olur zaten deyip kadere bırakabilirim sanırım artık.
elimden geleni yaptım çünkü...
burağın son gunlerde attığı bir mesajdı yine.. ayrıldıktan sonra..
"kaderde seninle olmak yoksa bile seninle ölmek var"
bu kadar değişmiş olamaz bi insan..
bu arada konunu aç da okuyalım merak ettim, onceki olayları biliyorum.

• Konu Sahibi Princess

canımsın inan bana hersey düzelecek ve cok güzel olacak sadece hayırlısı diye dua et...ben edicem senin için ve inanıyorum cok cok mutluy olacaksın bunlarıda bizle paylaşacaksın

kıs konu kiloyla alakalı :kafamçokkarıştılaelaelaelaelae

• Konu Sahibi Princess
canım senin önceki yazılanlarıdaokumuştum.hatırlıyorum az buçuk...
bazen bazı şeyleri çok zorlamanın anlamı olmaz...
zorlarsın bir şey olsun diye ama bu terste tepebilir.
bak enerjıne gençliğine yazıkmı degıl...
her ikinizdede hata var...
anlattığına göre oda acı çekıyormuş..
insan bile bile acı çekermi..
ama eminim oda sonra daha çok üzüleceğime şimdi üzülüp aglayayım dıye düşünüyordur...
belki biraz inat birazda gurur yapıyordur kendince...
bazen çok sevmek kavuşmak anlamna gelemıyor malesef...

• Konu Sahibi Princess
canım ben senın oncekı konularını okudum ve yorumlarda yaptım....
bazen ıstemesende...artık cıkış kapısı olmuyor ve ılıskıler bır yere gelıp tıkanıyor...
acı vermeye baslıyor...olmuyacak sebebler yuzunden sorunlar cıkıyor....
ve bıtıyor....sanırım bırde sen ....hakaretlı bır konusman olmustu....
işte bunuda yapmamak lazım ama dedıgım gıbı....her ıkı kısıde yıpranıyor....
ve acı son kı bıtıyor...ne kadarda ah etsen..uzulsen ...gozyasları doksende olmayıncada olmuyor...
belkı bır ıhtımal varda...bırlesırsenız...ısallah duzelır ama ..duzelsede bu yasnanlar hep akla delır...
ve eskı tadıda vermez....bılıyorum cunku bır sen yasamadın.....yasayan bırı olarak dıyorum...
uzuluceksın aglıyacaksın ama zamn herseyın ılacaı tatlım...opuyorum...

aşk bazen vazgecıştır...sevdıgın ugruna...sevmek bazen terk edıştır...sevdıgın ugruna...
sevmek ıse bazen kavuşamamaktır....hatırası ugruna....

• Konu Sahibi Princess
üniversite döneminde çok aşık oldum birine,
yıllar geçirdik,tam aşktı işte..
hem heyecanlıydık,hem aşıktık,bir aradayken mutluluktan uçardık,
birbirimiz için sınawları ws bırakır bir anda karar alır diğerinin bulunduğu şehre giderdik,
önümüzde hiçbirşey duramazdı,her sabah günaydın mesajları atardık,saatlerce telefonda konuşurduk,onlarca mesaj atardık,tartışır tripler atardık,
sonra dayanamaz 'sensiz olmaz' diyip barışırdık,ağlardık,yalwarırdık,
aşkta gurur olmazdı,bizde de yoktu,
hiç önemsemez resmen ayaklarına kapanırdı birimiz diğerinin..
biz birbirimiz için yaratılmıştık..önümüzde hiçbir engel yoktu,
aileler de biliyordu..engeller warsa bile,bazen mesafe,bazen ağır dersler ws..
wız geliyordu..her şarkıda aklıma geliyordu o,eğer o yoksa şehrimde
dışarı bile çıkmak gelmezdi içimden..farklı şehirlerde yaşayan fakat iki şehir arasındaki 8 saatlik mesafeyi hiç önemseyen aşıklardık.çünkü haftada en az 3 gün birbirimizin şehrindeydik.5 yıl sürdü bu aşk.5 yıl boyunca her hafta abartısız hediyeler gönderir,hiç olmadı aps ile mektuplar gönderir,hiç zamanı olmazsa en azından iki cümle yazıp kart gönderirdi.aps ile gönderirdi çünkü normal posta ile gönderse,
mektup ondan sonra gelirdi,
o kadar sık gelirdi şehrime..
aşktı işte..düpedüz aşk..
son senede ufak tefek herşeyden tartışır olduk,sanki iletişim bitmişti,ne desek bir diğerimiz yanlış anlıyordu,
ya da tahammül bitmişti,
bilmiyorum..
we koptuk yawaş yawaş..sebep yoktu..
tek sebep,
tüketmiştik aşkı..
ewt aşk tükenmişti we başka da hiçbir bağ bulamadık aramızda
aşktan öte..
bitti öylece..
bitiwerdi..
sonrasında sancısı kaldı..ardında sancılar bıraktı aşk..ağlamalar,uyuyamayışlar,
sakinleştirici almadan ayakta duramamalar,sağlığın bozulması,
okulun uzaması,ailenin çok çok üzülmesi..ws ws..
o da ben de..
sebep yoktu,tükettik işte..
gecelerce ağladı,ben ağladım..
zaten son yılda kısa süreli ayrılıklar yaşandı,başarılamadı we tekrar denendi,tekrar,tekrar..
oluru yoktu,son ayrılıktı o,bitti..denenmişin denemesi olmazdı artık..

ŞİMDİ SENİN KONUN İÇİNDE BUNU NİYE ANLATTIM BİLMİYORUM,
NİYE ANLATTIM ONU DA BİLMİYORUM..
SADECE SÖYLEMEK İSTEDİĞİM ŞU ESASINDA;
aradan yıllar geçti,
okulum bitti,olağanüstü kaliteli bi eşim war,çok iyi bir işim war,
ruheşim meğer eşimmiş..
geçmişimi we onu hep saygı ile anıyorum ama o değilmiş benim için hayırlı olan,benim kaderimde olan..
iyi ki de böyle oldu,eşim birtanem benim..
AŞKIN DOĞASINDA WAR GÖZYAŞI,KADERİNDEKİ BURAK İSE,
ELİNDEN GELENİ YAP WE FAKAT AKIŞINA BIRAK..
SANA DÖNERSE DE,DÖNMEZSE DE HAYIRLISINI İSTE..
YARADAN BİLİR ANCAK KADERİ..

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Princess

yhaa neden sizin için bu kadar basit anlam veremiorum ben...
eer ortada gerçek bir aşk varsa bitmez kolay kolay hiç kusura bakmayın ne olur...
1 seneyi aşkın zamandır hala ömer diorum hala sewiorum ve unutamıorum
unutmayı çok isterdim istiyorum ama olmuyo.
insan bi yerde yüreğine söz geçiremiyo...
lütfen evlisiniz herşey tamam sizin için ama ne olur bizim yüreğimizi aşklarımızı bu kadar basite almayın...

arkadasım sana gelince...çok seviyorsun belli oluo.basta biraz acı çekeceksin okesin ama zamanla onun yokluuylada mutlu olmayı becerebileceksin...o biryerlerde gülüo nefes alıo yaa bu bile yetecek sana.zamana bırak ve kendine asla ve asla zarar vermeyecek sekilde yasa ayrılığını
allaha emanet ol canım...

• Konu Sahibi Princess
cnm çocuğu bıktırmışsın.artık yürütemiyor demekki.bazen insanlar severkende ayrılmak mecburiyetinde kalırlar.ha birde hiçbir erkek için sokak ortalarında ağlama hiç gerek yok.bu sözümü aşka saygısızlık olarakda almayın.aşk çok asil bir duygu.böyle tutkuya dönüşmüş manasız inatçılıklar değil.ayrılmanında bir adabı var bari onu tam anlamıyla yaşayın.burak son durak değila.s.

• Konu Sahibi Princess
kendini bu kadar üzme hem ilişkiniz 4 ay sürmüş. zamana bırakacağın şeylerin hepsini bir anda üstlenmiş onada yüklemişsin. demekki yorulmuş ilişkiniz. umarım gönlünce olur.)))
eğer aramaz ve sevdiğini belli etmezsen emin ol 1 haftaya kalmaz o seni aramaya başlar.bunada adım gibi eminim))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…