herşey bitti..

ee deniz aferin sanada yaa tüm yolları kendi elinle güzelce itinayla kapatmışssın sen yaaa

ee deniz aferin sanada yaa tüm yolları kendi elinle güzelce itinayla kapatmışssın sen yaaa

ya neden anlamıyorum ama bir türlü sizin gibi düşünemiyorum.
yani siz derken burağı da kastediyorum.
ben mesela o kızı eklerken, sevgilimin grup arkadaşı olduğu için, onunda memnun olacağını düşünerek eklemiştim.
ama burak duyduğunda gerçekten sinirlendi.
başkalarına sorup birşeylermi bulmak istiyorsun dedi..
bide ben dün yanına gittiğimde, direkt bana dediği geldiğin iyi olmuş seni aldatmadığımıda görmüş oldun dedi.
zaten biliyordum dedim..
off naptım ben ya..

ah ahh
malesef bebeğim bence erkek arkdaşın seni sevmiyor
sevse kıyamaz
sevda demek merhamet demek
sevda demek şefkat demek
şefkat yoksa sevddada yok
üzgünüm

ah ahh
malesef bebeğim bence erkek arkdaşın seni sevmiyor
sevse kıyamaz
sevda demek merhamet demek
sevda demek şefkat demek
şefkat yoksa sevddada yok
üzgünüm

Bende ayni sekilde dusunuyorum malesef..Seven insan kolay kolay birakamaz bence soguk bile davransa bir noktadan sonra dayanamaz eski haline doner ama sevgisi bittiysede ayrilmak icin her turlu bahaneyi kolaylikla yaratabilir nedense bana inandirici gelmiyor cok seviyorum deyip ayrilmak :çok üzgünüm:

bitmiştir belkide sevgisi.. haklısınız..ben safça bakıyor olabilirim hala..

bitmiştir belkide sevgisi.. haklısınız..ben safça bakıyor olabilirim hala..

yok yok kusura bakmayın ama öyle bir şey olamaz.
o beni benden çok sever, halada öyledir eminim. bitemez yani.
kabullenemiyor muyum bilmiyorum ama o da şu an beni düşünüyordur eminim.

hayır ya bence sevgisi bitmez bir anda. onca şey yaşamıssınız zaten. ayrıca onu gördüğün gün uzaktan çökkün mutsuz hali vardı diyosun. o kızı eklemene niye bozulmuş bilmiyorum? özgürlüğüne çok düşkün müydü? sevgili olmadan evvel çapkın bi tip miydi? belki bazı konularda açıklarını o kız biliyordu ve o yüzden sinirlendi? ya da gerçekten ona güvenmemene kırıldı. ama ben sonunda sana döneceğini inanıyorum çünkü sevgiden güçlü hiç bi duygu yok.

uzaktan habersizce izlemişsin,simdiye kadarki herşeyi geçsen bile ne kadar üzgün oldugunu sen görmüşsün.ben sevmiyor olmasına ihtimal vermiyorum şahsen,biliyosun zaten..

evet kafedeydi, biz dışarıdan camdan izledik. gerçekten çok kotuydu.
hani bunu da geçtim,
ev arkadaşının bana o dedikleri.
burak şu an en mutsuz günlerini yaşıyor ben böyle görmedim hiç onu dedi. konusamıyoruz bile artık, ruh gibi dolaşıyor dedi.
ayrıca,,
sevmiyor artık beni dediğimde saçmalama burak senin için herşeyi yapar, eminim bizi bile gözü görmez. seni çok seviyor böyle şeyler düşünme dedi.. onunda gözleri doldu görmüyo musun cocuğun halini dedi

hayır ya bence sevgisi bitmez bir anda. onca şey yaşamıssınız zaten. ayrıca onu gördüğün gün uzaktan çökkün mutsuz hali vardı diyosun. o kızı eklemene niye bozulmuş bilmiyorum? özgürlüğüne çok düşkün müydü? sevgili olmadan evvel çapkın bi tip miydi? belki bazı konularda açıklarını o kız biliyordu ve o yüzden sinirlendi? ya da gerçekten ona güvenmemene kırıldı. ama ben sonunda sana döneceğini inanıyorum çünkü sevgiden güçlü hiç bi duygu yok.

özgürlüğüne düşkün yada çapkın biri değildi.
o kızı msne eklememe, başkalarından bir şeyler duymaya çalışıyorsun hakkımda bilgi toplamya çalışıyorsun,güvenmiyor musun diye kızdı.güvenmediğimi düşününce çıldırıyordu cünkü..

insanın ayrılık için neden bulamaması çok acı bişey. sevmiyorum seni ilgim azaldı filan dese daha iyi böyle susması çok sinir bozucu. şimdi sen "niçin" diyip duruyorsundur isyan ediyosundur. bence gerçek nedeni öğren, sana mantıklı bir sebep söylesin.

ona yazdığım mektupları dün bıraktım 7 sayfa falandı.
okumuştur.
ben kafede mektupları ona verirken üstten bi baktım, o yazdıklarımı görmek bile beni ağlattı..

çok üzülüyorum böyle sevenler ayrılınca içim buruluyor umarım geçicibir dönemdir neden kavga ettiniz onu anlamadım ama :KK43:

çok üzülüyorum böyle sevenler ayrılınca içim buruluyor umarım geçicibir dönemdir neden kavga ettiniz onu anlamadım ama :KK43:

bi bilsem...
herhalde biraz zaman vermeliyim şimdi..ama ne kadar kızlar ya??
kaç gunde kaç haftada insan aklını toplar?

bayrama kadar bekle bayramı bahane edip yanına git bence ...

çok üzüldüm gerçekten ama sebebsiz yere neden bunu yapabilirki seven biri sevdiğine bu acıyı verirmi ..sende arayıp şımartma şunu haksız o hiçde yüceltme onu kafanda

:teselli:çok korkardım birgün sende el olursun diye,ağlardım
çok korkardım birgün sende gideceksin diye,napardım
çareyi bulamadım sensiz olamadım
haykırdım göklere feryadımı duyuramadım

yanmışım gözlerine yanmışım sözlerine
takılıp kalmışım hayaline
sensizlik çok zor gelir tutamam kendimi
bu dünya yıkılır üstüme
................ off off allahım sevenler ayyrılmasın ya sabırlar dılıyorumm

Sevgisi için mücadele eden birine neden gurursuz dielim ki canım..elinden geleni yapmışsın üzme kendini hayat akıp gider aslında biz ne yaparsak yapalım değişmez bekleyip görmekten başka bir çaren yok inş.her şey istedigin gibi olur tatlım..

burakla otogara yürürken kal de kaliyim dedim, %1 ihtimalim bile varsa kalırım dedim.
bence yok dedi.
otogara geldik.
burağın arkadaşının elini sıktım, tanıştığıma memnun oldum dedim.
sonra burağa döndüm
onada elimi uzattım
elini sıktım. tanıştığıma memnun oldum hoşcakal dedim.
cekti beni kendine sarıldı,
otobuse geçtim sonra.
otobus yavaş yavaş geri geri cıkıyordu. onde oturuyordum.
burak önden otobuse doğru yürüdü. biz geri geldikce oda yürüdü. ama en ufak hareket etmedi. bana baktı, ben ona baktım. sonra biz gittik...

X