herşey bitti..

canım sana eger bırazcık bana ınanırsan akıl vereyım yasadıklarımdan.sen ankaralı o cankırılımı oncelıkle?benım eskı esım cankırılıydı.hıc anlasamadık.kulturler okadar farklıydıkı.hersey cıkarken ıyıydı sonra felaket oldu.suan sana guzel gozuken hersey sonra nasıl olur bılmem ama akısına bırak.Allah en ıyısını bılır.en guzelını yapar.uzulme sakın.bu arada tabıykı butun cankırılıları aynı kefeye koymadım yanlıs anlasılmasın sakın.bızım aramızda kultur ucurumu wardı.

sana döneceğini hissediyorum canım..
sonun bu şekilde olucanı sanmıyorum.senin sevginden emin zaten sen artk ilgilenme,kendini baska seylerle oyala,bunu kaçan kovalanır mantıgında söylemiyorum,sadece izin ver düşünmesine,seni özlemesine,ve bi cok şeye.
umarım herşey umdugumuz gibi olur.

canım sizin aranızda sevgi var, sevgi!! ve bu bence çok önemli, pek çok sorunu sıkıntıyı sevginiz sayesinde kolayca çözebilirsiniz.yalnız galiba olumsuzluklar çok erken yaşanmaya başlamış ve biraz üstüste gelmiş anladığım kadarıyla, böle bir durumda en iyisi araya zaman koymaktır, her iki tarafa da biraz nefes alma fırsatı vermektir.nefes alamadan üstüste birçok olay olduysa zaman ikinize de iyi gelecektir, belli ki erkek arkadaşının kafası karışmış, yorulmuş, o zaman mantıklı düşünemeyebilir, araya zaman girip düşüncelerini toparladıktan sonra eminim siz barışçaksınız ikinizde zaman içinde sağlıklı düşünmeye başladığınız zaman çözülcek bu sorun, çünkü seviyorsunuz birbirinizi bu belli kaydirigubbakcemile2

ay hiç bişi anlamadım ben ya..
okudum ama..
yani madem seviyosunuz birbirinizi ne diye ayrılıyosun ki..

Biraz zamana ihtiyaci var sanirim..
o zamani ona ver...
ama bu sureç içinde de kendine bak, ayakta dur
ne o oyle yemek yemem, sakinlestirici falan aliyorsun kendince
kizdirma beni...
Herseyden once, kendine deger ver
belli ki son zamanlarda yasadiginiz tartismalar yormus kendisini
tamam...birak biraz zaman geçsin...
ne biliyorsun geri donmeyecegini?
biraz zaman geçince, tekrar bir araya gelip konusursunuz
baktin ki istemiyor...gonlune gomup bu sevdayi zamanla unutmaya çalisacaksin
zor...biliyorum...
ama kendine eziyet etme...
guçlu olmalisin

cnm zorda olsa bu durumu kabullenip yoluna devam etmek zorundasin.
sende cok iyi biliyorsun ki hatalsin, ve burak bu sekilde davranmakta cok hakli.
kimsenin kimsey hakaret edip agzina geleni söylemeye hakki yok,
sen bi hata yaptin arkadasina inanip erkek arkadasina hakaretler ettin, ve yanlis hatirlamiyorsam daha öncede böyle birsey yasanmisti.
belli ki cocuk cok seviyor seni ama söyle biz söz vardir:
Düsmanimin attigi tas degil, sevdigimin attigi gül yaralar beni diye.

o seni cok sevdiginden bu davranisin dahada cok yikmis olmali... ve sen ona güvenemiyorsun ben bunu bu yazindan tekrar anladim, okuluna gittim baktim ama hakikatten kimseye bakmiyor diyorsun, yani hala süphen vardi.
Zamana birak, bu aralar üstüne gitme bence... cocuk cok bunalmis olmali, kendini kaybetmis baksana... ne kendini ne onu daha fazla üzme bence, bi süre uzak kalkmak en mantiklisi... hersey yatisinca,sakinlesince tekrar konusmayi denersin...

yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
zaten burak'ın en yakın arkadşaının tek dediği buydu.
sen sana bu kadar sadık olan adamın sadakatini sorguladın, ona güvenmedin ya o mahvetti onu dedi.
ya ben varken eve kız getirmeyin diyormuş.(arkadaşı ile kalıyor evde)
ben hep o beni aldatmaz diyordum ama aklıma giren kişi bu ev arkadaşının 2 hafta once ayrıldığı kız arkadaşıydı.
yani kız öyle şeyler dediki ben burağa patladım..

dediğiniz gibi tek yapabildiğim şey zaman vermek.
eğer beni seviyorsa gerçekten bu verdiğim zaman çok da uzamaz sanırım.
ama gerçekten bir şeyleri bitiriyorsa herşeyi yapar dönmez, unutmaya çalışır, inat eder.

bide şey beni etkiliyor. kal de kalayım dedim
kalsanda bir şey değişmez dedi gönderdi beni.
normalde burağın en büyük hayaliydi onunla kalabilmem...
bu fırsatı teper mi ki insan?

kıskançlığından sebep mi bitti mi aşkınız?

hayır
o benden daha kıskançtır, ben ona en ufak limit koymadım her istediğini yaptı.
o bana bi yalan söylemişti.erkek arkadaşı onun evinde kaldığında bunu benden gizlemişti,
bende niye yalan söyledin falan dedim. helal olsun dedim. yattım uyudum.
o gece 4de evimin önüne gelmiş. 10 a kadar beklemiş.
evde yalnızdım uyandığımda bize gel dedim
geldi eve.
ama donmuştu
ağlamaklıydı.
sardım hemen bi battaniyeye.
bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. işte yalan söyledim özür dilerim niye söyledim bilmiyorum falan
bir şeyler diyordu.
onemli değil dedim.
geçti dedim. sarıldım.

bana dün tek dediği, ben sana bi yalan söyledim sen onu affedemedin dedi.
affettim ya dedim.
o yalanı affetmedin. o gun bana acıdığın için sarıldın, yalanımı affetsen eskisi gibi güvensen şimdi bu konumda olmazdık dedi.
beni tamamen affetmedin anlık bir şeydi. bidaha bana öyle güvenemedin dedi.

ay deli oldum-tatlicadiarzu- , siz neden ayrıldınızzzzzzkaydirigubbakcemile

yılan hikayesine döndü bu kafamçokkarıştı

sebebi bende bir türlü anlayamıyorum.
ayrılık sebebimizi düşündükce burağın eskisi gibi olamam, daha az seviyorum, eskisiden az seviyorum. ilişkimizden biraz soğudum deyişi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa sen bana şu kızın numarasını versne bukadar birbirine aşık kişilerin arasına nasıl girer bu yaaa..sende yani bravo kalkıpp hiç tanımadığın kızın sözüne inanıp yıllardır tanıdğın adama karşı cephe alıyorsunnn o kuyuya bir taş atmış sende peşinden kuyuya inmişssinn...ay sinir oldum ben bu diğer söyleyen kızaa söylesene adresini telefonunu forumcak gidelim saçını başını bi yolalım o kuyuyun en dibine atıverim şunu..
BURAĞI ŞUAN ÇOK MERAK EDİYORUM :KK43: ÇOK SEVİYORMUŞ SENİ BE KIZIMM :KK43::KK43:

Vallahi okurken ufukla beni getirdim gözümün önüneee çok kötü be bitanem

Seninle ben bu öykünün
Kaybeden iki kahramanıyız
Seninle ben caddelerde sokaklarda
İki garip yabancıyız

Aglamam ardından aglamam ardından
Yaşlar neyi degiştirir ki
Aglamam ardından aglamam ardından
Sonumuz ne olacak kim bilir
Bu aşk iki umuttan kopan
İsyancı günahların sıgındıgı bir adaydı
Hayat denen azgın denizde
Bu aşk gerçegin gözünün içine baka baka
Gülümsemekti acılara
Bu aşk bir devrimdi her şeyi reddeden
Ve her devrim kendi çocuklarını tüketir
Seninle ben bu öykünün
Kaybeden iki kahramanıyız
Seninle ben dünyada ve cehennem de
İki garip yalancıyız

yaa sen bana şu kızın numarasını versne bukadar birbirine aşık kişilerin arasına nasıl girer bu yaaa..sende yani bravo kalkıpp hiç tanımadığın kızın sözüne inanıp yıllardır tanıdğın adama karşı cephe alıyorsunnn o kuyuya bir taş atmış sende peşinden kuyuya inmişssinn...ay sinir oldum ben bu diğer söyleyen kızaa söylesene adresini telefonunu forumcak gidelim saçını başını bi yolalım o kuyuyun en dibine atıverim şunu..
BURAĞI ŞUAN ÇOK MERAK EDİYORUM :KK43: ÇOK SEVİYORMUŞ SENİ BE KIZIMM :KK43::KK43:

Vallahi okurken ufukla beni getirdim gözümün önüneee çok kötü be bitanem

ya belinaycim aslında içimden benimde o kıza saymak geliyor.
msnde online şuanda. ben engelledim ama.
bu kız burağın ev arkadaşının eski çıktığı. yani iki hafta önce falan ayrıldılar.
hep ismini duyuyordum ama yüzyüze tanışmamıştık.
kızın karakterini çok tanımam ama sonuçta ev arkadaşının kız arkadaşı olunca cinlendim.
artı kıza karşı burağı korusamda burağa bunu yapamadım.
kıza benimki eve kız falan atmaz, senin ki yapıyordur dedim. nasıl inanmak istiyorsan canım dedi..
bide diyorsun ya cok seviyormuş seni diye..
bana sevgim azaldı dedi hep. hani bu kadar koyacak bir şey yok insana..

bide şu an onu bende çok merak ediyorum.
o beni çok seviyordu.
arkadaşını arayıp soramıyorum sorarsam burak duyabilir. duyarsa yalnız bırakmış olmam.
biraz sakin kalsın kendi haline kalsın diyorum.
düşünsün ölçsün bitsin.
hani ben şeyi çok net gördüm dün gittiğimde,
kafedeydi, ben dışarıdan arkadaşımla onu izledim.
boyle boynu eğikti. en ufak gülümsemiyordu. konusmuyordu bile.
gerçekten çökmüştü. ama niye yaşıyoruz bunu bilmiyorum..

canım benim aranızda sevgi var belli ama biraz zamana bırak derim ben kendinide bu kadar yıpratma...belki sana söyleyemediği başka bir derdi vardır...inan senin bu anlattıklarını okuduğum anda bu cocuk bu kıza döner dedim içimden inşallah yanılmam.... şunuda unutma canım aşkta gurur olmaz....ona gurur yapıp sonradan keşke demektense şimdi içinden gelenin en fazlasını yap...keşke hepimiz sevgimiz aşkımız için gururumuzu hiçe saysak...sen sevginin büyüklüğünü ispatlıyorsun sevginin büyüklüğüde seni yüceltiyor..allah yar ve yardımcın olsun.allaha emanetsin...hoşcakal

ahh ahh bu aşk denen şey nasıl iç sızlatr çok iyi bilirım KENDI ADIMA BISEY DEMEK ISTIYORUM amann unutrsun gecer bıter lafına sınır oluyorum GERCEKTEN SEVEN UNUTMAZ UNUTAMAZ ben buna inanıyorm arkadasım onu kendını ıspatla daha dogrusu sevdıgını ondan vazgecmıyecegını ıspatla belkıde o bunu beklıyor sendenn görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

ya belinaycim aslında içimden benimde o kıza saymak geliyor.
msnde online şuanda. ben engelledim ama.
bu kız burağın ev arkadaşının eski çıktığı. yani iki hafta önce falan ayrıldılar.
hep ismini duyuyordum ama yüzyüze tanışmamıştık.
kızın karakterini çok tanımam ama sonuçta ev arkadaşının kız arkadaş
ı olunca cinlendim.
artı kıza karşı burağı korusamda burağa bunu yapamadım.
kıza benimki eve kız falan atmaz, senin ki yapıyordur dedim. nasıl inanmak istiyorsan canım dedi..
bide diyorsun ya cok seviyormuş seni diye..
bana sevgim azaldı dedi hep. hani bu kadar koyacak bir şey yok insana..

CADIARZU
sende msn adresi ne arıyor yüzyüze tanımadığın kızın??​

CADIARZU
sende msn adresi ne arıyor yüzyüze tanımadığın kızın??​

canım kız,burağın ev arkadaşının kız arkadaşıydı.
facebookta birbirimizi eklemiştik.
çünkü hep planlar yapılıyordu 4ümüz gezelim buluşalım şunu bunu yapalım gibisinden.
yani hep isim olarak duyuyorduk birbirimize selam yolluyorduk ama yüzyüze tanıştırılmamıştık.
oda facebooktan beni eklemişti.
ben burakla ayrıldığım gece facebook chatte rastladım. nasılsın falan dedi ayrıldık kotuyum dedim. msne ekle dedi..
öyle ekledik..

ahh ahh bu aşk denen şey nasıl iç sızlatr çok iyi bilirım KENDI ADIMA BISEY DEMEK ISTIYORUM amann unutrsun gecer bıter lafına sınır oluyorum GERCEKTEN SEVEN UNUTMAZ UNUTAMAZ ben buna inanıyorm arkadasım onu kendını ıspatla daha dogrusu sevdıgını ondan vazgecmıyecegını ıspatla belkıde o bunu beklıyor sendenn görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

cimcimecim burak beni tanır,
aileme yalan söylemem artı hala çocuğumdur.
yani kendi başıma çok hareket edemem.
o gün binip çankırıya gitmem, bi anda önünde bitmem zaten sevdiğimi ispatladı ona..
deniz seni cok seviyor dedi arkadaşı ona,
burakda biliyorum sevgisinden hiç şüphem yok. ama artık olmaz dedi..
ya ev arkadaşına da bir şey anlatmıyor.
eskisi gibi olamayız vesaire demiş. çocuk üsteleyince yeter karışma sen demiş.
cocuk cok kırılmış.

bide o gün gerçekten süründüm. o gün değil. ayrıldığımızdan sonra ben hep ağladım yalvardım.
sevgimden şüphesi yok eminim.
ve yapabileceğim herşeyi yaptığımıda biliyorum.
hani bi adım daha ileri gidemem.son noktadayım cünkü..

hemen sil onu yaaaa belki burakla birleşiceksinizz...düşünebiliyomusuun hiç burağın senin msn inde o kızın ekli olduğunu duyduğunu??madem engelledinn engellemekle olmazz direk silll o sebep olmadımı bu hale gelmenize??

hemen sil onu yaaaa belki burakla birleşiceksinizz...düşünebiliyomusuun hiç burağın senin msn inde o kızın ekli olduğunu duyduğunu??madem engelledinn engellemekle olmazz direk silll o sebep olmadımı bu hale gelmenize??

belinaycim malesef o gün burak bana sorduğunda okızla nerden konustun dediğinde msnden konustuk dedim.
oda helal olsun dedi. çok kızdı..
yani burak biliyor ama hemen silerim:KK43:ama fayda etmezki artık.

X