Herkesin annesi böyle mi?

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Arkadaslar benim annem kac senelrden beri ne yapsam ne etsemisime karisiyor, mesela yemek yapiyorum yok bu böyle olmaz söyle olur bunu niye böyle yaptin ben bunu böyle yapmam sende yapma, yada temizlik yaparken bir yeri temizliyorum basliyor burasi iyi temizlenmemis bunu böyle yap sunu söyle et allahim, zaten bu aralari cok hassaim basliyor durmuyorda, misal bugün patates hasladim bend ebiraz sert seviyorum basladi yine ay bunlari iyi pisirmedin niye böyle yaptin anlatiyorum anlamiyor sanki inadina devam mi ediyor nedir susmuyorbir kac gün sonrada der yine ankar yani konuyu su söyleydi begenmedim hic yapma etme, vallahi bunaldim artik, kac senelerden beri yapirobunu diyorum bikdim artik deme durmuyor,
sizin annelerinizde böyle mi yoksa benim annem mi tek böyle,
bakiyorum kiz kardesime deyapiyor ama bana yaptigi kadar degil

evet herkesın annesı oyle,
benımkı bu anlattıgın gıbı şahsen, aynısı.

annem aynisi belki daha da fazlasi.. ütüyü yaparim begenmez, yapmam kabahat olur.

yemek yaparim söyle yapsaydin, yapmazsam benden tembeli yok..

4 /4 lük olmami istiyor ama olamammmmmmmmmmmmmmmmmm

nayirrrrrrrrrrrrrrr nolamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

aynen arkladaslar ya insan bikiyor daha da bir sey yapmak istemiyor ama ben inadina yapiyorum:)

mutfagı toparlarsın görmez, bı bardak götur der goturmezsın baagrmaya baslar,
ev kızı olcan göya der

ıs yaparsın begenmez baska ıs verır yapmadın der

benimkide böyle. ama hiç zararını görmedim. evlenmek üzere olan biri olarak söylüyorum aksine artık bu yaptığının faydalarını bile görmeye başladım

benim annem de öyle :)
o kadar iş yaparım söledigi bi işi yapmadım diye hiç bişi yapmıyosun zaten olur
yani ben de yapmıyosam :))
yaranılmıyo şekerim bu annelere

yok ya benim annem yapmıyor ne evlenmeden önce ne evlendikten sonra. aksine beni millete öve öve bitiremiyor hatta bazen bunu nasıl yaptın falan diye soruyor...

ama özellikle evli arkadaşlar annelerinizi kibar bir şekilde karışmaması konusunda uyarın yada en azından yapıcı eleştiriler yapsın, yıkıcı olanlarıda biraz yumuşatarak yapsın.büyüdüğünüzü ve evinin hanımının siz olduğunu kırmadan anlatın..

anneler evlatlarının kendısıne benzemesınıı ıster hep...buyuzden herseye karısırlar..benm annem fazla muhalefet olmazz ama oldugu zamandaa delı oluyorummm..

benim annemde öyle büyük ablamın yaptıgı işleri över hep o iş yapıyo der ben de yapıyorum ama benı sölemeye tenezzül etmez bend eozaman bilinmiyosa yapmam is diyorum kıyamet kopuyo hele küçük ablam yaptıgı bişe yok arada kaynıyo odakaydirigubbakcemile3

benim Annem de ayni, herkese ovuyor sag olsun Allah ondan razi olsun,
yeni yeni seyler deniyorum yemek konusunda falan bagiliyor
bazi komsularina bile soyluyor hele ilk defa kendi kendime su boregi yaptigim zaman nasil begendi de, herkese anlattiverdi
benim Annem super vallaha Masallah karismaz o benim Birtanm
Annenizden bende sikayet etmeyin
kiymetli onlar kiymetini kaybettimizden sonra anliyoruz malesef
benim annem bana kizarsa su soyle bu boyle yap diye kizamam vallaha :asigim:

Benim annem öyle değil.Ama seni anlıyorum çünkü anneannem öyle.Bazen çıldıracak noktaya geliyorum bağırıyorum sonrada bin pişman oluyorum.En iyisi kulakardı etmek.Çünkü sen iyi yapsanda beğenmiyor,sen iyi yaptığını bil yeter.

benim annemde hic bisey yapmiyorum diye kizar ama haklida,
ne kadar kizsada bizim iyilimiz icin söylüyor herseyi

Ben anama kurban olayım yaa canım annem iş yaptırmaya kıyamaz bırak birlikte yaparız der her zaman...

benim annemde böyle değil
benimki daha çok titiz oluşuma kızar
bahsederkende hep çok temiz oluşumdan bahseder
yaptığım işede karışmaz
e böle oluncada rrahat oluyor

kayınvalıde olsalar anlıycam da işte ınsanın kendı annesı boyleyse el annesıne bısey dememek lazım yani onlar bısey deyınce bak işte kaynana dememek lazım wala, neyse kı kendı annemız dıye sustrabılıyoruz da.

aynı aynı bütün anneler öyle benim annem de hiç birşeyimi beğenmez
herşeye bahane bulur illaki ama hak veriyorum çünkü bende kızımın yaptıklarına
illaki bahane bulurum demekki annelik iç güdüsü :roflol::roflol:

evet ılla kı ılerde de bızler oyle olucaz ama işte hata bunlar hep yapamamalılar da anlamıyorlar,
mısal ben de kızım cıksın tatıllere gıtsın kızların evınde kalsın ızın vermıycem ama bızımkıler vermıyor dıye kızıyorum .. aynı sey ıste..

benım annemın alakası yok
ne yapsam takdır eder tşk eder sağolsun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…