Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yürüüüü be kim tutar seniii. bende çok onlara göre davranmadan yana değiilim

birde iyice prosedür haline geliyor herşey saatli günlü falan

Adetin 11. Gunundeyim. Pardon yumurtam 16 mm dedi galiba. O sinirle unuttum. Yahu Dr ben sana smear için geldim, ben burdaki drlara güvenmediğim için kalkıp istanbula gittim zaten ordaki profla irtibat halindeyim. Prof bana beynimdeki adenomun hamilelikte butume riski olmadıgını söyledi. Burdaki Dr gitmiş konuşmuş başka Dr larda, bugun bana yine 1 sene bekle diyor. Ben de dedim ki beklemeyeceğim. Kac aydır bana hafif pco oldugumu söylüyordu, halbuki Prof normalsin dedi. Zaten ben gecen ay prolaktinim düşünce yumurtladim. Bugun bu bana diyor sen zaten her ay yumurtlamayabilirsin, dene bakalım zaten kendiliğinden hamile kalamayabilirsin. Onun istemeyi aklına getirmediği hormon testlerini ben coktan yaptım, hersey normal. Pcoymus. Moralimi bozuyorlar. Ben hamile kalicam, risksiz de bebeğimi dogurucam, görecek hepsi

Son düzenleme:
Canim simdi geldim doktorda sevinsem mi uzulsem mi bilemedim

Oncelikle degerlerinin hepsi nrmal bir sorun yok dedi ancak kiloya feci takik

84 kiloyum 70 kiloya dusmeden sakin hamile kalma dedi, bu kiloda hamile kalirsan en az 100 kg olurun gatta gcersin dedi! Bende ben uzu suredir diyet yapiyorum nasil beslenecegimi biliyorum 5-6 kg alarak tamamlayabilirim dedim!

Bunada karsi cikti saglikli bir bebek icin ister 50 kg ol ister 120 kg ol, rutinde 10 kg alman lazim zaten, daha azi sagliksiz dedi. Tabi bunlar benim bir kulagimdan girip digerinden cikiyor ama esim de yanimdaydi. O da bu doktora tapiyor, ve onun sozunden cikmiyor. Yaa inanamiyorum bu gece calismalara baslariz derken su an bilinmez bir tarihe ertelendi yine yeminle geldigimden beri agliyorum. Bu arada vakit kaybetmeyelim diye esime de bazi tetler yaptirmasi gerektigi soledi, tamam diye cebr indirdik ama konu ben oldugumda hocanin her dedigini yapan adam bende sorun yoktur diye ilkel bir yaklasimla bu testleri yaptirmayachini soledi bana cildiricam!!!

Offf offf iste boyle canimm

selam arkadaşlar bende yeniyim:) hamiş arkadaşlara gönül dolusu tebrikler, benim gibi bu ayı bekleyenlerede iyi şanslar:) bu 2.denemem aslında ilk de denebilir çünkü geçen ay ovulasyonu kaçırdım bata 1 hafta kala denedik ama tutmadı neyse şuan batın 13.günündeyim oldukça kritik günler, umarım bu ayın sonunda güzel haberlerimizi buradan duyurur kuzucuklarımızı sağlıkla kucaklarımıza alırız :) beklenmeyen tarihim 4 mayıs benide eklerseniz sevinirim.

9 ay oncesine kadar adetim 1 gün bile sasmazdi, 31 yasında mı pco oldum ben? Offff keske gitmeseydim ya. Bir de beni yumurta takibine alacakmış. Yapsın smearimi, bir daha hamile kaldıktan sonra görür yüzümü.

Canım sen esine birkaç kere soyle, bir sorun olacağını düşünmüyorum ama her ihtimale karsı de. Yasımız ilerliyor bosa zaman kaybetmeyelim, bastan bilelim de. Benim esim 3 ay once yaptırdı. Bastan yaptırmak iyi oluyor, listeden bir ihtimal çıkıyor.

Bekleme konusuna ben de senin gibi katılmıyorum. Bir kadının yüreğine evlat özlemi düştükten sonra kim bekle derse desin, beklemek bizim kabul edeceğimiz birsey değil. Hele ki yasımız 30un üzerinde. Bence sen diyetine devam edip çalısmalara da başlayabilirsin. İlk aydan tutmayabilir, bu sürede kilo vermeye devam edersin. Hamilelikte de dikkat eder 10 kg alır en fazla 84e çıkarsın. Yani ne zararı varmış ki? Benim oldukça kilolu 100 kg üzeri) hamile kalan kuzenlerim var. Hormonlarda bir sorun olmamasına cok sevindim. Dinlemeyelim biz su Dr lari Nursay, benim bekleyecek sabrım kalmadi

bakdim cok sukur en basdan bu ay hamileler ne kadar cok bende sonlardayim bu ayin herkes kalsin hamile bu ayin sonuda ben hamile oldugumu biliyim umutlarim bosa cikmasin sizlere inaniyorum ve bu siteyi bulmakda bana sans getireceyine inaniyorum insaallah bende bu ay hamile listesine eklenirim duy sesimi tanrim bir yildir istiyorum bir yilimi bebeyimle tamamliyim lutfen ya rabbi

canım ya bende çok istiyorum düşüncesi bile çok güzel, kuzucuklarımızı koynumuzda koklaya koklaya uyuturuz inşallah :)

Hosgeldin arkadasım. BATimiz aynı, inşallah aynı gün alırız müjdeyi :)
Sercem canım Eabbim dualarını kabul etsin inşallah. Hepimiz için guzel bir ay olsun.

Ben de henüz adet olmadım ama test de yapmadım, umudum yok çünkü hep hastalıklarla gecti bu ay, rutin bir gecikme herhalde diğer aya hayırlısı artık... Gerçi zayıf da olsa bir ihtimal var adet biter bitmez, gebe kalınır mı ki

Su çok bilmiş doktorlara da sınır oluyorum... Ben kızıma hamileyken yedi kilo almıştım ... Gayet de saglikliydi bebisim... Uc kilo doğmuştu. Hiç canınızı sıkmayın bence... Sanki makineyiz de bir standartımız var.... Araba alırken sorarlar ya kaç yapar bu diye... İnsanız yahu hepimiz farkliyiz... On kilo almazsan olmazmış... Pehhhh

9 ay oncesine kadar adetim 1 gün bile sasmazdi, 31 yasında mı pco oldum ben? Offff keske gitmeseydim ya. Bir de beni yumurta takibine alacakmış. Yapsın smearimi, bir daha hamile kaldıktan sonra görür yüzümü.

canım ben kendimi bildim bileli pco yum yani 13-14 yıldır ( malsf. Çoğu kadın çok sonradan öğreniyr pco olduğunu son zamanlarda kilo falan aldıysan da aktif olmayan pco aktif hale geliyor

canım ben kendimi bildim bileli pco yum yani 13-14 yıldır ( malsf. Çoğu kadın çok sonradan öğreniyr pco olduğunu son zamanlarda kilo falan aldıysan da aktif olmayan pco aktif hale geliyor
Canım kilom 2-3 kilo oynar hep, ne fazla alırım ne de veririm. Hormon testlerim lh fsh falan normal çıktı, insulin direncim yok. Prolaktin yüksekliğine bağlı yumurtlamam durmuştu ama gecen ay prolaktinim düşünce yumurtladim. Pco oldugumu sanmıyorum çünkü testler normal çıktı, ama yine de kafamı karıştırdı Dr. Senin pco teşhisin neye göre kondu canım?

canım ya bende çok istiyorum düşüncesi bile çok güzel, kuzucuklarımızı koynumuzda koklaya koklaya uyuturuz inşallah :)

insaallah bizlerim cok ihtiyacimiz var bu kokuya hic hiss etmedik gelsin artik bu ay karnimizi kucaklayalim 9 ay sonra bebisimizi ne guzel olur yaaaa

ahhh bende seni arıyordum regli döneminde kanama sen mi yaşıyordun ???

idrarda çıktı ama yine kimyasaldır diye çekindim. şimdi ara ara kanamam oluyor. ama pede bile gerek yok o kadar yani

çok güzell:) canım ben yaşamadım ama "mart ayında hamie kalanlar" topiğine bakarsan orada görürsün kanaması olan çok var. ama sorun olmuyor dr ilaç veriyor. tabii hemen dr.a gitmelisin allah korusun kötü bişey olmadan iğne fln yapıolar kurtarıyolar.. bence yarın hemen git bi baktır cnm. hayırlısı olsun

kızlar maalesef nisan ayında olmadı yeni beklenmeyen adet tarihim 2 mayıs beni de ekleyin umarım bu ay son olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…