Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

evet bu doğru ebe muayeneleri böyle olurmuş hatta eski topilerde de bu konu olmuştu. yaparken hijyene ve dokunduğunuz yere dikkat birde regli geçtikten sonra oda sonuç veriyor ya da tam regli olacağınız zamanlar o değen et parçası rahmin kendini aşağı salması ile ilgili.

eskiden testmi var dı :))))))))))))))))):KK1:

Köyün yarısından çoğunun ebesidir ananem:))) inanki annem sölemese asla yapmazdım farklılık bayağı var geçen ayla çünkü eğer hamile olmazsam bi daha yapmam olur biter:)

canım 25 ten yukarısını çok iyi diyorlar aslında doktora gitsen gecen ay düşük yaptım desen önlem alırsın valla bak.kızın biri yazmıştı gecen ay gebelik degeri çok düşükmüş düşük yaparsın demişler kendi kafasından almış hapı içmiş oglu 3 yaşında oda yanlışta ne bilim.

adetine kaç gün var canım

Sevgili doktorcum reglime normalde 8 gün olması lazım ama geçen ay 5 gün erken sürpriz yaptı hiçççç belli olmuyor 5 gün olmazdı normalde ama 2 gün erken yada 2 gün geç geliyordu kırmızılar:) adet döngümde 27 yada 28 normal yani.

pekala , ama daha bugünlerde döllenme olmuşsa ancak rahme yapışacaktır.

Sevgili doktorcum reglime normalde 8 gün olması lazım ama geçen ay 5 gün erken sürpriz yaptı hiçççç belli olmuyor 5 gün olmazdı normalde ama 2 gün erken yada 2 gün geç geliyordu kırmızılar:) adet döngümde 27 yada 28 normal yani.

canım 25 ten yukarısını çok iyi diyorlar aslında doktora gitsen gecen ay düşük yaptım desen önlem alırsın valla bak.kızın biri yazmıştı gecen ay gebelik degeri çok düşükmüş düşük yaparsın demişler kendi kafasından almış hapı içmiş oglu 3 yaşında oda yanlışta ne bilim.

yarın sabah gidiyorum canım bakalım hayırlısı

selam arkadaşlar benim sat 21 nisan.
ama inşallah hamileyimdir ve nisan annesi olurum

Bugun smear yaptırmak için Dr a gitmiştim. Şaşkın Dr ultrasonlar yumurtaliklarima baktı, ve o alete jel sürdüğü için smear alamayacağını söyledi. Ctesi yeniden gitmem gerek :KK43: hamile olursam 9 ay yaptiramayacagim için yaptırayım demiştim. Yumurtalarım varmış 3 tane ama en büyüğü 11mm. 1-2 gün geriden geliyor dedi Dr. Bugun adetimin 11. Gunu, yumurtam 9-10. Gundekiler gibiymiş. Umarım gelişir yumurtam, gecen ay süper gelişmişti, onda da korunduğumuz için degerlendiremedik. Offfff

Nursay Dr ne dedi?

canım biraz okludum ama çok da gidemedim?sorun ne idrar testi mi yaptın leke fln yazmışsın? inşallah güzel haberler almişsındır:)

anladım canım hadi bakalım hayırlısı ...güzel haberlerle gelirsin inşallah.

amin canım

Bugun smear yaptırmak için Dr a gitmiştim. Şaşkın Dr ultrasonlar yumurtaliklarima baktı, ve o alete jel sürdüğü için smear alamayacağını söyledi. Ctesi yeniden gitmem gerek :KK43: hamile olursam 9 ay yaptiramayacagim için yaptırayım demiştim. Yumurtalarım varmış 3 tane ama en büyüğü 11mm. 1-2 gün geriden geliyor dedi Dr. Bugun adetimin 11. Gunu, yumurtam 9-10. Gundekiler gibiymiş. Umarım gelişir yumurtam, gecen ay süper gelişmişti, onda da korunduğumuz için degerlendiremedik. Offfff

Nursay Dr ne dedi?

bende bu kız nerelerde diyorum. büyür büyür hiç endişe etme

canım biraz okludum ama çok da gidemedim?sorun ne idrar testi mi yaptın leke fln yazmışsın? inşallah güzel haberler almişsındır:)

ahhh bende seni arıyordum regli döneminde kanama sen mi yaşıyordun ???

idrarda çıktı ama yine kimyasaldır diye çekindim. şimdi ara ara kanamam oluyor. ama pede bile gerek yok o kadar yani

amin canım

bende bu kız nerelerde diyorum. büyür büyür hiç endişe etme

Doktorum bir sürü acayip şey söyledi. Ama dinlemiycem ve su smeari yaptırdıktan sonra epey uzun bir sure Dr yüzü görmek istemiyorum. Ben kendim hamile kalacağım, hepsi görecek. Onlara kalsa hiç deneyemeyecegim, yahu yasım 31 daha neyi bekleyeceğim? :KK43:((((

Doktorum bir sürü acayip şey söyledi. Ama dinlemiycem ve su smeari yaptırdıktan sonra epey uzun bir sure Dr yüzü görmek istemiyorum. Ben kendim hamile kalacağım, hepsi görecek. Onlara kalsa hiç deneyemeyecegim, yahu yasım 31 daha neyi bekleyeceğim? :KK43:((((

yürüüüü be kim tutar seniii. bende çok onlara göre davranmadan yana değiilim

birde iyice prosedür haline geliyor herşey saatli günlü falan

adetin kaçıncı günündesin canım

X