Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım 25 ise 24 te git yaptır ,ayrıca 2 saat sonra veriyorlar tıp merkezlerinde

tıp merkezi yokki yakınımda,aile hekimliği hemen işyerimin yanında :) kan tahlillerini burdan hasekiye gönderiyorlar gebelik belki birgünde çıkar.6 ay da bir kan tahlili yaptırıyorum şimdiye kadar 2 gün sonra gel dediler.ondan diyorum.bir de belli olmaz benim adet 24 ündede olabilir.1 gün aksaması normaldir yani bakalım haftaya bekleyelim de bakıcam canım

günaydın kızlar foruma girince iyi haberle karşılasın dedim az önce test yaptım hamiiiileyimmmmm:) bugün kan vericem kesinlesecek inşallah ...

canim tebrikler Allahimiza sukurler olsun hamisler artikca umutlarda artiyor bizim icin... kur filan kulandinmi nezamandir bebek istiyorduz uyquladiklarini bizede yaz opduuuummmm

Benide ekleyin kızlaaaar kaç senedir meleğimizi istiyoruz bekliyoruz gelmiyor bir kere dşük yaptım Allah kısmet etseydi geçen hafta kucağımızda olacaktı bebeğimiz nisan ayı annesi olacaktım olamadım ama inşallah nisan ayı hamişi olurum çok dua ediyorum sizden de dua bekliyorum SAT 21 mrt Bat 21 Nsn inşa gelmez dir.

eklendin inşallah dileğin gerçek olur ve hemencecik geçmişte yaşadığın üzüntüyü geçirir

eklendin inşallah dileğin gerçek olur ve hemencecik geçmişte yaşadığın üzüntüyü geçirir

aminnn canım sağol. Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler... beklemekten ve dua etmekten başka yapacak bi şeyimiz yok

merhaba arkadaşlar ..yedikolik bencede jeli denemekte fayda var.ben kullandığım ilk ay müjdeli haberimi aldıım jel vesile oldu çok şükür.arkadaşlar sormuş kullanımını ben içindeki tarife göre içe enjeksiyon ile 2 gr olarak kullandım.ilk yaparken zor ve sıkıcı geldi ama alışmıştım :)dışarıya az sürmeyle çok etkili olacağını sanmıyorum ama siz bilirsiniz yinede.bu arada benim adet günlerim olduğu için herhalde kasıklarım belim hala çok ağrıyor.bir geçseydide hamile kalabildiğime sevinseydim şimdi birşey olacak diye ödüm kopuyo

ne jeli kızlar ben dönemedim eski sayfalara kaçıncı sayfada veya tekrardan anlatsanız.

bende seninle tıpa tıp aynı derdi yaşadım,bende olsaydı geçen hafta alacaktım bebeğimi kucağıma.inş. bu sefer olur darısı başına...

merhaba kızlar daha önce 1 kere yazmısdım pkoluyum 7 aylık evlıyım 5 aydır çocuk istiyoruz bugun adetimin üzerinden 2 gün geçti sabah uyanmama yakın test yaptıgımı ve pozitif cıktıgını görüp havalara uçuyorum sevıncten bu rüyayı gördükden 5 dk sonra kalktım acaba yapsammı dedım yaptımm ve pozitif ilk defa hamilelik testinde poszitifi gördüm cok sewınmedım heran hersey olabılıyor sonucta hastaneye gittim ultrasona bakdı doktor ve kese yok görünmüyor dedi erken gebeli olabılır dedı karnımın agrıyor dıye söyledım ıdrAR ve kan tahlılı ıstedı ıdrar sonucunu götürdüm enfeksıyon yok karnın agrıyabılır ama önemlı degıl dedı saat 5:30da gel kan tahlılı sonucunu al dedı suanda karnım agrıyor acaba hamilemiyim cok merak ediyorummm..dualarınıza ıhtıyacım var allah bu sevıncı yaşatır umarım isteyen herkese..

canım sen o testte silik dahi gördüysen hamilesindir.o gerizekalı doktoruna söyle adetin üstünden 15 gün geçmeden kese falan göremez.9 .haftada kalp atışını yeni duyanlar var.bence o salak doktorada gitme bi daha sonucunu al sakın muayene olma degerlerini al biz sana yorumlarız ki bence %99 hamilesin.diplomayı nerden alıyorlar anlamıyorum.

Benimde adetim 26 sinda olmasi lazim ama benim yumurtam bu ay 4 ünde catladi bu hesaba gore persembe yani 18 inde adet olmam lazim...hic ümidim yok niyese iki haftadir doktordan randevu alip gitmiyorum korkuyorum çünkü..bugunde karin ve bel agrim var bide acayip fazla derecede akintim var galiba gene olmadi adet olcam heralde

canim ALLAH uzerinde olsun korusun vardir bebeyin tebrik icin gecikmisiz bile tebrikler.... Allah var etsin bebeyini bugun en sevincli gunun olsun.. bende 1yildir her ay yaptim test ama hep tek cizgi cikti hic cift cizgi gormedim insaallah bu ay gorurum ve bende senin gibi havalara ucarim sevincimnen

adet döngün kaç gün canım nerden anladın 4 ünde çatladıgını? anlatırsan yorumlarım.

Arkadasim hayirlo olsun Allah kucagina aldirmayi nasip etsin vencede kesinlikle hamilesin..keseyi gorememesi normal cünku o daha findik kadardir bence hic canini sıkma o doktorada bi daha gitme

canım inşallah dediğin gibidir kendimi herseye hazırlıyorum çok üzülmemek için ben bu konularla ilgili hiç bilgi sahibi değilim adet günümün üzerindenmi 15 gün geçmesi gerekiyor kese gözükmesi için? saat 5:30da gidicem bakalım artık yazarım sonucunu buraya hayırlısı bakalım..

hcg 3000 lere gelmeden kese görünmüyor,gerizekalı doktorun biride bana sen hamile değilsin psikolojik dedi hemen değiştirdim doktorumu.ben 5. haftada keseyi gördüm canım.boşyere sıkma canını,tebrik ederim :)

Kızlar agzınıdan bal damlıyor inşallah hamileyimdirrrr yüce rabbim inşallah nasip eder o kadar çok dua ettimki tek kendim için degıl isteyen umutla bekleyen herkes için..zaman geçmiyorr yaa bıan önce 5:30 olsun istiyorum.

Listemizde eklisin haber bekliyoruz zaten senden.

allahım ne güzel müjdelemiş geleeceğini inşallahhh kucağına almayı da nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…