Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlar şimdi sonucu aldım hamileymişim...
ama inanın sanki regl olacakmış gibi ağrım var.. inşallah sorun olmaz.. değerim 1649 muş...

merhaba kızlar daha önce 1 kere yazmısdım pkoluyum 7 aylık evlıyım 5 aydır çocuk istiyoruz bugun adetimin üzerinden 2 gün geçti sabah uyanmama yakın test yaptıgımı ve pozitif cıktıgını görüp havalara uçuyorum sevıncten bu rüyayı gördükden 5 dk sonra kalktım acaba yapsammı dedım yaptımm ve pozitif ilk defa hamilelik testinde poszitifi gördüm cok sewınmedım heran hersey olabılıyor sonucta hastaneye gittim ultrasona bakdı doktor ve kese yok görünmüyor dedi erken gebeli olabılır dedı karnımın agrıyor dıye söyledım ıdrAR ve kan tahlılı ıstedı ıdrar sonucunu götürdüm enfeksıyon yok karnın agrıyabılır ama önemlı degıl dedı saat 5:30da gel kan tahlılı sonucunu al dedı suanda karnım agrıyor acaba hamilemiyim cok merak ediyorummm..dualarınıza ıhtıyacım var allah bu sevıncı yaşatır umarım isteyen herkese..

adet döngün kaç gün canım nerden anladın 4 ünde çatladıgını? anlatırsan yorumlarım.

Cnm ovulasyon testi yaptim iki cizgide kopkoyu kirmiziydi adet dongumde bu ara duzensiz

Bu arada ben de bu ay şu jeli almayı düşünüyordum atarlıdan güzel haberi alınca da kesin almaya karar verdim :KK70: Unlugul sen acele etme bu ay olmazsa alırsın... Hatta topidik kullansın baktın hamile kaldı kesin alırsın :KK52::KK52::KK52: :KK23:

aaaa yedikoligimmm ağzından bal damlıyor bebeğimmm inşallah hamile kalırımmm, sizler de inşallah jele gerek kalmadan hemen hamile olduğunuzu öğrenirsinizzz. mesajını okuyunca heyecan yaptım :))

şubat sonu aldım daha kullanmadım evde beni bekliyor jel. firmaya kapağı açılmış ürünün etkisi azalır mı diye mail atmıştım, hemen aradılar, çok ilgililer. üzerinde yazan son kullanma tarihine kasar aynen etkisini korur dediler.

yedikolik sen hemen sipariş ve ve bu ay dene. unlugul sen bekle. adetin gelmeyecek inşallahç gelirse sipariş verirsin hemen ilk gün, 1-2 gün içinde elinde olur. ben o kadar çok okudum ki bununla ilgili, aynen atarlının dediği gibi 2 gram enjektörle kullanmayı deneyeceğim. dua edin benim için kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr

kızlar çok kötüyüm dün pembemsi bir kan geldi bugün de kanama biraz arttı,doktora gittik ultrasondan baktı kese yoktu nohut tanesi gibi bir nokta vardı,değerlerime baktı hcg 51,9 progesteron 2,22 çıktı düşük mü yapıyorum 1 hafta oldu adetim geçeli sadece folik asit ve progesteron hapı vardi,değerleri takip edecez dedi kanama devam ederse büyük ihtimalle kimyasal gebelik olabilir dedi,çok kötü oldum benim durumumda olan var mı

hamilesin hiç takma ,sonucu al salak baksın ama sakın alttan falan muayene olma.degerini bize yaz

Kızlar agzınıdan bal damlıyor inşallah hamileyimdirrrr yüce rabbim inşallah nasip eder o kadar çok dua ettimki tek kendim için degıl isteyen umutla bekleyen herkes için..zaman geçmiyorr yaa bıan önce 5:30 olsun istiyorum.

canım ilk kan testinmi.değilse önceki degerin kaçtı?progesteron vermiş zaten o degerin düşük.ilaçla tutunacaktır diye düşünüyorum.Allah büyük dua et ilacını aksatma.

kızlar çok kötüyüm dün pembemsi bir kan geldi bugün de kanama biraz arttı,doktora gittik ultrasondan baktı kese yoktu nohut tanesi gibi bir nokta vardı,değerlerime baktı hcg 51,9 progesteron 2,22 çıktı düşük mü yapıyorum 1 hafta oldu adetim geçeli sadece folik asit ve progesteron hapı vardi,değerleri takip edecez dedi kanama devam ederse büyük ihtimalle kimyasal gebelik olabilir dedi,çok kötü oldum benim durumumda olan var mı

merhaba kızlar daha önce 1 kere yazmısdım pkoluyum 7 aylık evlıyım 5 aydır çocuk istiyoruz bugun adetimin üzerinden 2 gün geçti sabah uyanmama yakın test yaptıgımı ve pozitif cıktıgını görüp havalara uçuyorum sevıncten bu rüyayı gördükden 5 dk sonra kalktım acaba yapsammı dedım yaptımm ve pozitif ilk defa hamilelik testinde poszitifi gördüm cok sewınmedım heran hersey olabılıyor sonucta hastaneye gittim ultrasona bakdı doktor ve kese yok görünmüyor dedi erken gebeli olabılır dedı karnımın agrıyor dıye söyledım ıdrAR ve kan tahlılı ıstedı ıdrar sonucunu götürdüm enfeksıyon yok karnın agrıyabılır ama önemlı degıl dedı saat 5:30da gel kan tahlılı sonucunu al dedı suanda karnım agrıyor acaba hamilemiyim cok merak ediyorummm..dualarınıza ıhtıyacım var allah bu sevıncı yaşatır umarım isteyen herkese..

ay ay ay nasıl güzel bri haberrrrr senin adına çok sevindim akşam üstü de umarım doktorundan güzel haberlerle dönersin.

hamile kalmak adına herhangi bir tedavi gördün mü peki?

canım ilk kan testinmi.değilse önceki degerin kaçtı?progesteron vermiş zaten o degerin düşük.ilaçla tutunacaktır diye düşünüyorum.Allah büyük dua et ilacını aksatma.

ilk değer 75 di düşmüş biraz inş kanamam durur bebek tutunur lütfen dua edin

Kızlar adet tarihim 7. günü bugün.

Normalde 6-7 gün sürerdi bu defa adetim 5 gün sürdü. Şimdi de sanki biraz 1-2 saate adet olacakmışım gibi kasıklarımda hafif ağrı, karnımda deli gibi şişlik var. Bir de bilmiyorum size olur mu ama ben regl olmadan 1-2 gün önceden vajinada sanki hava kabarcıkları geliyormuş gibi his yaşarım. Şu an o hissi de yaşıyorum.

Ne demek oluyor bu, yoksa yeni bir kanama mı yaşıcam, ya da bir insan bu kadar erken yumurtlayabilirmi. Rutinde adet döngüm ortalam 26 gün.

aynen ben de unlugule katılıyorum canım. progesteronunu sakın aksatma ve yat dinlen. mümkün olduğunca kendini yorma, lütfen uzan dinlen. kanama olması illa düşecek demek değil, senin durumunda olup da nice sağlıklı doğum yapan insan var. bak üstüne basa basa söylüyorum, yat dinlen. kendini kasma, bebek hisseder

canım bende 24-25 günde adet oluyorum ve adetin 9.ve 10.gübü yumurtluyorum kısa oldugu için döngümüz adet biter bitmez yumurtlama dönemine geçiyoruz.şişlik olur agrıda olur .adet biter bende 4-5 gün sürer ve anında yumurtalıklarım şişer baskı başlar karnım şişer .adetin 13.gününe kadarda yumurlarım

Kızlar adet tarihim 7. günü bugün.

Normalde 6-7 gün sürerdi bu defa adetim 5 gün sürdü. Şimdi de sanki biraz 1-2 saate adet olacakmışım gibi kasıklarımda hafif ağrı, karnımda deli gibi şişlik var. Bir de bilmiyorum size olur mu ama ben regl olmadan 1-2 gün önceden vajinada sanki hava kabarcıkları geliyormuş gibi his yaşarım. Şu an o hissi de yaşıyorum.

Ne demek oluyor bu, yoksa yeni bir kanama mı yaşıcam, ya da bir insan bu kadar erken yumurtlayabilirmi. Rutinde adet döngüm ortalam 26 gün.

ilk değer 75 di düşmüş biraz inş kanamam durur bebek tutunur lütfen dua edin

allah yardımcın olsun biz dua ederiz tabi ki ama lütfen sen kendin inancını kaybetme, ilk önce sen bebişinin tutunacağına inan olur mu cnaım herçey güzel olacak bak gör :)

canım adet döngün kaç gün mesela ben adetin 10.günü yumurtladım.ama 25 günde adet olurum zaten

Cnm ben pcosluyum ama 30 gunde adetim olur hic şaşmazdi ama oxak ayindan beli duzensizligim var..ocak ayinda adetim baya gecikti ilk doktora gittim progestan verdi onla adet olmadim sonra baska bi doktora gittim oda muayene etti ve 6 cm kist var dedi ilac verdi adet olunca gel dedi adet olunca gittim kisttim 2 cm kuculmustu zararsiz dedi ..sonra 10martta oldugum adet 18 martta bitti ve ovulasyon denemeye basladim 26 martta ovulasyon testim pozitifken kanamam oldu toplamda bes gun surdu ama 3 gu. vardi iki gun azdi...sonra kanamam bittikten 4 gun sonra yani 4 nisanda tesadufen bi ovulasyon testi yapayim dedim ve iki cizgide kopkoyuydu o gunleri degerlendirdik simdide persembe adet olmam lazim

canım bende 24-25 günde adet oluyorum ve adetin 9.ve 10.gübü yumurtluyorum kısa oldugu için döngümüz adet biter bitmez yumurtlama dönemine geçiyoruz.şişlik olur agrıda olur .adet biter bende 4-5 gün sürer ve anında yumurtalıklarım şişer baskı başlar karnım şişer .adetin 13.gününe kadarda yumurlarım

Nursay bugün adetimin 10. günü ve şişkinlik başladı bende. göğüslerim de hafif büyüdü ve hassaslaştı. yumurtlama dönemine giriyorum demek ki. senin de böyle olabilir belki??

Canım benim kafam bir hayli karışık rutinde benim adet döngüm her zaman 28-29 günde bir idi, ancak gel gelelim son 5-6 aydır kısalıp 25-26 ya düştü. O nedenle sanırım bu kadar erken belirti yaşamaya alışık değilim. Ben o zaman bu akşam ovülasyon testi yapmaya başlıyayım. Kaldı ki yarın da doktor randevum var sanırım doktorum da yumurtlamaya dair bir belirti var ise bana söyler.

Sen ovülasyon testi kullanıyormusun canım

lütfen iyi şeyler duymak istiyorum allahım yarın :KK43:

X