Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Slm kızlar bende 24 nisanı bekliyorum benimde hiç belirtim yok bu ay yumurta takibi yaptırdım ve çatlatma iğnesi oldum bakalım bekliyorum çok aksilikler oldu tabi vajinamda yara oldu tam yumurtalama günlerimde vajinal enfeksiyon oldum doktor etkilemez gebeliği dedi ama bilmiyorum herşey allahtan nasip ederse olmuştur...

Slm kızlar bende 24 nisanı bekliyorum benimde hiç belirtim yok bu ay yumurta takibi yaptırdım ve çatlatma iğnesi oldum bakalım bekliyorum çok aksilikler oldu tabi vajinamda yara oldu tam yumurtalama günlerimde vajinal enfeksiyon oldum doktor etkilemez gebeliği dedi ama bilmiyorum herşey allahtan nasip ederse olmuştur...

Hayırlısı güzel haberler alırız inşallah

Hamiş haberleri çok güzell...:nazar::nazar::nazar::nazar: Allahım sağ salim kucağınıza alıp o miss kokusunu içinize çekmeyi de nasip etsin inşallahhh :emir_bebek::KK49: Benim de pazar günü tedavim bittiiiii artık çalışmalara başlayabilirimm :KK36:

Kızlar bu preseed jeli nereye sürüyosunuz, yani ay nasıl sorsamki hımmmm yani girişemi yoksa içeriye doğrumu. İçeriye ise ben yapamammmmmmm ben alttan bile muayene olamıyorum. Cevaplarsanız sevinirim ona göre alıcam yada slmıycam. Umarım girişe bi yeredirrr yoksa olmazzzzzz olamazzzzz

Kız allah seni güldürdün ya beni :)))))))

yok canım 13 nisan ama hala olmadım 2 gün lekelenme old 3-4 nisan şimdide 14 ve 15 inde lekelenme oldu sabah test yaptım hiç birşey yok silik bile yok yani :44:

seni gidi seniiii hiç de bahsetiyrosun kaç gündür adetim geçti diye gününü de saklamışsın sürprizmi yapacaktın bize heee ???

günaydın kızlar foruma girince iyi haberle karşılasın dedim az önce test yaptım hamiiiileyimmmmm:) bugün kan vericem kesinlesecek inşallah ...

güzel haber canım çok mutlu olduk Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inş.kaç aydır çalışmalar vardı ? ve belirtilerin nelerdi yazarmıısn canım

Kızlar hemen umutlanmak ve her ağrıyı gebelik belirtisi olarak algılamak istemiyorum ama,bir kaç gündür evde iş yapsam başım dönmeye başlıyor.tansiyonum düşer gibi..gerçi benim düşük tansiyon sorunum var ama ne bileyim bazen de diyroum inş.gebelik belirtisidir.eğer gebelik belirtisiyse yandık ilk haftalarda böyleyse sonrasını düşünemiyroum :)))

evlilik yıldönümümüze 9 gün kaldı,eşim alyansını kaybetmişti ikimize alyans aldım,nasıl bir sürpriz yapsam fikir verebilirmisiniz arkadaşlar...aklıma pek bişey gelmiyor..

inşallah gebe çıkta ben sana öyle süpriz anlatacagım.yada facete resimlere bak eşim bana sevgililer gününde yapmıştı esinlenebilirsin .

evlilik yıldönümümüze 9 gün kaldı,eşim alyansını kaybetmişti ikimize alyans aldım,nasıl bir sürpriz yapsam fikir verebilirmisiniz arkadaşlar...aklıma pek bişey gelmiyor..

inşallah gebe çıkta ben sana öyle süpriz anlatacagım.yada facete resimlere bak eşim bana sevgililer gününde yapmıştı esinlenebilirsin .

ahhh keşke be canım,ne bilim belki de bu anı bekledi bebiş ne diyelim.bi belirtide yok ama:) bu arada resimlerine baktım gerçekten süper sürpriz yapmış.yemeğe götüreyim dedim sonra da kendim evde güzel bişeyler hazırlayayım diye düşündüm.bakalım belki çalarım sizin sürprizi iyice inceleyeyim de :)

karar verdim kızlar,23 nisan sabahı adet olmam lazım eğer olmassam sabahtan direk aile hekimliğine gidip kan testi yaptıracağım,birşey varsa zaten kanda çıkar.25 nisana sonucu alırım eğer pozitifse sürpriz yaparım :))

seni gidi seniiii hiç de bahsetiyrosun kaç gündür adetim geçti diye gününü de saklamışsın sürprizmi yapacaktın bize heee ???

Kızlar hemen umutlanmak ve her ağrıyı gebelik belirtisi olarak algılamak istemiyorum ama,bir kaç gündür evde iş yapsam başım dönmeye başlıyor.tansiyonum düşer gibi..gerçi benim düşük tansiyon sorunum var ama ne bileyim bazen de diyroum inş.gebelik belirtisidir.eğer gebelik belirtisiyse yandık ilk haftalarda böyleyse sonrasını düşünemiyroum :)))

ahhh canım aynen öyle sürpriz yapayım dedim 2 arada 1 derede kaldım gittti :)))

birde eşimde arada kontrol ediyorsa diye yazmıyordum ama o da çaktı artık doktor arayınca :)))

inşallah belirtiler doğrudurrr. güzel güzel çift çizgiler tavan yapmış beta hcgler görürsün inşallah :KK49:

canım 25 ise 24 te git yaptır ,ayrıca 2 saat sonra veriyorlar tıp merkezlerinde

karar verdim kızlar,23 nisan sabahı adet olmam lazım eğer olmassam sabahtan direk aile hekimliğine gidip kan testi yaptıracağım,birşey varsa zaten kanda çıkar.25 nisana sonucu alırım eğer pozitifse sürpriz yaparım :))

Yeni güne hamile haberleri okuyarak başlamak ne güzel yaa teker teker dökülüyoruz kızlar yakında aramızda hamile olmayan kalmayacak inşş :KK34: İlk olarak Özlem senden ve sonraaaa aşağıdaki listede adı bulunan tüm arkadaşlarımdan güzel hamiş haberleri almayı bekliyorum .... Şu 5 Nisancılar nerde acaba???

esrarengiz86 5 NİSAN :18:
egumus 5 NİSAN :18: yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 NİSAN :18:
ahseninur 5 NİSAN :18:
YESILFINDIK 5 NİSAN :18:

meryemsare 7 NİSAN :18:
inci61inci 7 NİSAN :18:

theparadise 10 NİSAN :18:
emo13 10 NİSAN :18:

pufboregı 11 NİSAN :18:

hersey_guzel_olacak 12 NİSAN :18:

ncy_ 13 NİSAN :18:
sgun 13 NİSAN :18:

sinolog 14 NİSAN :18:
esrahm 14 NİSAN :18:

oznurun 15 NİSAN :18:
aysboz 15 NİSAN
dilzar 17 NİSAN
Minel 17 NİSAN

alphinrosa 18 NİSAN
__mevsim 18 NİSAN

ucrubucrub 19 NİSAN
Ceylinnila 19 NİSAN
Meltemtnc 19 NİSAN
Nhg2 19 NİSAN

beremm 20 NİSAN
melake26 20 NİSAN

Nilay 21 NİSAN
Kelebeginruyasi 21 NİSAN
lioness83 21 NİSAN

mutluluk_uzak 22 NİSAN

yedirenk79 23 NİSAN
aysenazz 23 NİSAN
sema77 23 NİSAN
unlugul 23 NİSAN

analist52 24 NİSAN
TUGBAYA 24 NİSAN
yagmuray 24 NİSAN

dandinidandini 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor
anneolmak 25 NİSAN YAŞ 20

Drysnr 26 NİSAN

impossible_is_nothing 27 NİSAN
ellermbomboskald24kasm11 27 NİSAN

melekkkkkim 28 NİSAN

berianur 29 NİSAN
pinkksugar 29 NİSAN

Nurecrin 30 NİSAN
sercem1 30 NİSAN

rosesoulcan 30 NİSAN

topidik 4 MAYIS Yas: 31 - 7 aydır istiyor, pek deneyemedi :KK70:
NURSAY22 7 MAYIS

A_ZADE 8 MAYIS

gnl 84 9 MAYIS
_inci 9 MAYIS

dolunay78 14 MAYIS
yedikolik 14 MAYIS

nrkny

Bbilim 9 NİSAN

sener 6 NİSAN

kimim85 6 NİSAN (ortalama  )

fiyonkluGelin 8 NİSAN4 aydır istiyor

deniz_yyy 9 NİSAN

sendrom01 10 NİSAN

cedricx 12 NİSAN

tekasur

Bu arada ben de bu ay şu jeli almayı düşünüyordum atarlıdan güzel haberi alınca da kesin almaya karar verdim :KK70: Unlugul sen acele etme bu ay olmazsa alırsın... Hatta topidik kullansın baktın hamile kaldı kesin alırsın :KK52::KK52::KK52: :KK23:

canım bende sık idrara çıkma, kabızlık vardı. Ve göğüslerim çok fena acıyordu. Onun haricinde pek de fazla bir belirti olmadı. İdrar testini adetim 3 gün geçtikten sonra yaptım ve çok belirgin çıktı iki çizgide.

kızlar müdürüme birlikte test yaptık çizgi silik bile çıkmadı 10 gün geçti.kan verdi sonucu yazarım.eger pozitifse demekki gecse de çıkmayabiliyor.

Kızlarrrr regl hesaplanırken unlugül sen bilirsin bunu reglin ilk gününüde ekliyormuyuz bi dahaki aya onunla birliktemi hesaplıyoruz.

X