Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlar bu preseed jeli nereye sürüyosunuz, yani ay nasıl sorsamki hımmmm yani girişemi yoksa içeriye doğrumu. İçeriye ise ben yapamammmmmmm ben alttan bile muayene olamıyorum. Cevaplarsanız sevinirim ona göre alıcam yada slmıycam. Umarım girişe bi yeredirrr yoksa olmazzzzzz olamazzzzz

günaydın kızlar foruma girince iyi haberle karşılasın dedim az önce test yaptım hamiiiileyimmmmm:) bugün kan vericem kesinlesecek inşallah ...

Sercem buldun mu? Yasasın!!! Senin kocaya söyleme, kullan, söylemek istemezsen fark etmez bile :) bebek yolunda hersey mubahtir de ona. Benimki de Dr vermemişse herseye karsı. Ama ben kullanicammm :)) umarım bugun bulup alırsın canim

günaydın kızlar foruma girince iyi haberle karşılasın dedim az önce test yaptım hamiiiileyimmmmm:) bugün kan vericem kesinlesecek inşallah ...

Ne kadar cok sevindim mesela, gözün aydin! Dun sabah yazismistik, bugun bebek haberi aldın :))) cok tebrik ederim darısı burdaki tüm bayanların basına :))

Canım her türlü kullanan var. İcinde enjektorlerle geliyor, istersen sıkıp içeri pirtlatiyorsun. İsteyen eliyle içeri sürüyormuş, bazıları vakıanın dısına hafif sürüyor, bazen de erkeğe sürüyorlar. Cok fazla açık oldu özür dilerim ama kullanımı bu sekilde

listemizin 9. hamişi ben olurum diye düşünmüştüm ama sana kısmetmiş canı gönülden tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

günaydıııııın kızlaaaar kararmış yağmurlu toplu ulaşımı berbat başkentimizden herkeseeeee selaaaaammmmmmm :)))))

günaydıııııın kızlaaaar kararmış yağmurlu toplu ulaşımı berbat başkentimizden herkeseeeee selaaaaammmmmmm :)))))

off evet valla benimde bu sabah içimi kararttı bu şehir çok fena!

suratım gülmüyor resmen somurtup oturuyorum

canım arkadaşım sen şimdiden yaz bakım nasıl kullanılıyor o jel adı ne kadar kaçıncı günü kullanılacak :)

kızlar günaydın nasılsınız bakalım... mesela tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.darısı başımıza :)

benim müdürüm hamile ama neyi saklıyor anlamıyorum.benden 3 gün sonra adet olurdu olmadı.nerdeyse bu geldi hala tık yok.zarf atıyorum bilmiyorum diyor delimi ne :)))) beni daha çocuk düşünmüyor bilmesine ragmen demiyor bende demiycem hamile kalım karnımız çıkınca anlarız karşılıklı

yok canım 13 nisan ama hala olmadım 2 gün lekelenme old 3-4 nisan şimdide 14 ve 15 inde lekelenme oldu sabah test yaptım hiç birşey yok silik bile yok yani :44:

özlem sen bizden daha iyi bilirsin canım, 10 gün önceden lekelenme olmuş, adet gelmemiş. bilirsin ne demek olduğunu bu lekelenmelerin :))) idrarda çoğu zaman çıkmıyor, bizim topikteki kızlardan kaçının çıkmamıştı hatırla. inşallah, Allahım bebeişin seninledir umarımm. kan tahlili yaptırmayı düşünmüyor musun, yoksa yaptırdın da bize süpriz mi yapacaksınnnn?

canım arkadaşım sen şimdiden yaz bakım nasıl kullanılıyor o jel adı ne kadar kaçıncı günü kullanılacak :)

canım ben hiç kullanmadım henüz, ama epey araştırdım internetten. her şekilde kullanıp hamile kalan var.
1. içinde enjektörlerle geliyor jel. 2, 3 veya 4. gram enjektörle sıkarak kullanan var (firma kendi de bu şekilde tavsiye ediyor)
2. parmakla rahim ağzına süren var (ben bunu yapamam gibime geliyor)
3. parmakla girişe fındık kadan süren var :)
4. erkekler dıştan da sürüyormuş. fazla ayrıntıya girdirtmeyin beni, neler yazıyorum yahuuu :)

ben 2 gram aplikatörle kullanrak ilk denememi yapıcam yarın veya ertesi gün.

adı ve ücreti? pls

dediklerin hepsi doğru 8 inde progesteron tahlilinde bakıldı 0,50 bişi yoktu yani. ama sabah idrar baktım oda yok
ama beklicem çünkü git test yap çıksın sonra düşsün sonra strees falan en iyisi beklemek :)

adı ve ücreti? pls

canım sitede yazarsam ceza falan almayayım? ben gittigidiyor.com'dan sipariş verdim. 40 gram veya 70 gram tüpleri var, fiyatı değişiyor. ben 40 gram 80 tl ye aldım. atarlı botanikecza diye bir yerden almış. ebay'den amerikadan çok daha ucuza getirtenler var, ama ben kıbrıs'ta olduğum için gelmezse diye çekindim kaybolursa diye sipariş vermedim. eczanelerde de vardır ama fiyat bilmiyorum. bir araştır bakim.

dediklerin hepsi doğru 8 inde progesteron tahlilinde bakıldı 0,50 bişi yoktu yani. ama sabah idrar baktım oda yok ama beklicem çünkü git test yap çıksın sonra düşsün sonra strees falan en iyisi beklemek :)

inşallah vardır canım, bekleriz biz birkaç gün daha. çok heyecanlandım, inşallah boşuna değildir. bebişşşş lütfen orda ollll

faceten anlatabilirsin canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…