Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Başın saolsun arkadaşım, emin ol kasmadığımız zaman gelecek o bebiş bize :)

Tesekkurler canim.Takamaacagim desem de icten ice kasildim artik

Ahhhh ahhh esimde bana yaklastiginda hep korkardim oncede acaba hamile kalir miyim diye hayatta korunmasiz olmazdi.

umut vermek istemem ama test yap acillllllllllll.yada kan ver gebe olabilirsin dinle bak beni ltf.

ltf test al hemen yap.banada bildirirmisin çıkmazsa sabah kan ver Allahım tezlerimi boşa çıkarma ve inş.seninde yüzün güler.siyah çamur gibi impilitasyon kanaması bahsettiğin

unlugulun dediği gibi test yap ama yarın içinde doktorunla görüş tüp bebek tedavini etkileyebilir 10 günden sonrası regli kanaması diye adlanrıdırılmaz hatta 7 günden sonrası

Atarliii canım sakın unlugule jelin adını nerden aldığını dalan söyleme. O benimle hel konusunda dalga geçmişti :)))
Yaaaaa unlugul hanım nabeeer?? Jelim evde 12-14. Günlerde deneyeceğim hiho :))))
Yasasın adı saklı jeeeeellll :))))

Lutfen kızlar yalvarırım o jelı banada yazın olursam ınsaallah olmam bende uyquluyum luutfeeeeeen

canim sendemi uyguluyosun banada yaz ve nasil uyqulanir onuda yaz adini yaz luuuuuuuuuuuuuuuuuutfeeeeeeeen

canim sendemi uyguluyosun banada yaz ve nasil uyqulanir onuda yaz adini yaz luuuuuuuuuuuuuuuuuutfeeeeeeeen

Sercem canım ben daha kullanmadım ama aldım. Sen Rusya'dasin değil mı? Türkiye'de internetten sipariş verebiliyorsun, Rusya'ya nasıl gönderilir nerden sipariş edilir bilmiyorum. Jelin adı Preseed ve gittigidiyor.com da satılıyor. Ben şimdi bilgisayar basında değilim, serceme yardımcı olabilecek arkadaslar varsa siteyi ve ürünün sayfasını gonderebilirler mı lütfen?

lütfen alıp haber verirmisinnnn ,inşallah hamilesindir impilitasyon kanaması kahve siyah az kan çamur gibi oluyor anlattıgın aynen uyuyor ve 10 gün sürebiliyormuş.tüp bebege gerek kalmazzzzzzz inşallah bende pratisyen doktor diplomamı alırım :) jelide söyelyin yafff bir daha dalga gecersem ikiz dogurum :)

Söyledim ya bebekim. Siz beni denemekten vazgecirmistiniz ama atarlicigim sayesinde yeniden denemeye karar verdim. Yasasın Preseed!! Birkaç güne denerim. Siz de sipariş vermeyin, adetiniz hiç gelmez hiç jele gerek kalmaz inşallah

jelin adı preseed arkadaşlar ben botanicecza diye bir yerden aldım internetten adresi buldum gittim yerinden aldım.yumurtan çatlaadıktan sonra o mühim 4 gün falan ilişkiden önce içine sıkıyorsun enjektörü var hem ilişkide rahat oluyo :) hemde spermleri hızlandırıp yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş.doktoruma danıştım öyle aldım hiç bir zararı yokmuş.televizyonda bile çıktı haberi doğal hamile kalmaya destek diye. bu arada benim çamur gibi lekem gelmeye başladı ya (( ağrım azaldı ama o gelince birşey olurmukii çok korkuyorum

yaaa canim yaaaa Allah razi olsun belki buralardan bulurum bi bakiyim coooooooooooooook sagol evet rusyadayim canim evet arkadaslar nolur yardimci olun :26:

canim korkma o oluyomus bebek yerini temizliyormus derler..sagol yazdigin icin insaallah bulurum ariyicam...senide tebrik ediyorum mutluluklar diliyorum

ya buldum qaliba ruscasini okudum rusdarda kullaniyomus zaten birinin bir cocugu da olmus 2009dan varmis qaliba burda bilmem bu sehirde bula bileceyimmi yarin tum sehri ariyicagim bulurum belki alicagim.. bizim adama dedim boyle bir maz var dalga gecdi benimle resmen ne apican nerene kullanican istemem ben filan dedi ama ben alicam iste....

slm kızlar yeni katıldım aranıza.aslında son 15 gündür sadece yazılanları okuyodum. ama artık bende paylaşım yapmalıyım diye düşündüm.ben 8 aydır evliyim.ilk bebiş denememiz bu ay oldu.sat 24 nisan bakalım tüm bebiş bekleyenler için hayırlısı olsun

Yeni hamişlerimizi cani gönülden tebrik ediyorum:) allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…