Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kıyamam ben sana. ağlama bebeğim, Allah'ın izniyle yavrun gelecek. en hayırlı zamanı bekliyor, bu kadar kendini üzme nolur. bu kadar zor olduğunu hangimiz biliyorduk kı? bir ilişkiyle bebek olur diye hep düşündüm ben. ağrıyı doktora danışmak üstersen bir güt konuş kuzum, hem muayene de olursun, için rahatlar birazcık.

çıkmam gerek şimdi canlarım, 1 saat önce doğan bir yavrucuğu görmeye gidiyorum :) en yakın arkadaşlarımdan biri doğurdu. hepimiz için dua edicem, Allah bizlere de kısmet etsın inşallah. yalnız değilsiniz arkadaşlar, lütfen kimse ağlamasın. hep birlikteyiz, birbirimize desteğiz.

canım ne kadar düşüncelisin prolaktinin baya düşmüş canım ya sevindim gerçekten yumurtlama oluyor yani demi şuan.çok çabuk üzülüp kendimizi yıpratıyoruz gerçekten ya bende öyleyim.çok takıyorum.ama daha çok zarar veriyoruz bu şekilde kendimize..inş canım hepimizin değerleri normale döner sağlıklı bir aday olarak güzel haberlerimizi birbirimize vermek nasip olur amin dolunay yumurtalıklara alttan muayene daha iyi olur heralde canım.ama tamda bilgim yok arkadaşlar illaki yardımcı olurlar maşallah baya bilgililier

Bu ayda olmadı hissediyorum, regl öncesi aynı göğüs ağrıları başladı.. Bi yanım yılma devam diyor, bi yanımda çok yorgun, sabırsız ve ağlamaklı..Allahım ne olur yanımızda ol ve bizede hayırlısıyla nasip et. Bu süreçte ruhumuzu ve aklımızı sağlam tut. Yanımızda ol Allahım..bırakma bizi..

[sıze=3] son hallerimizzzz kızlar hepinizin karnı kocaman olsunda 3-5 er dışarı çıksın bebişleriniz :))) :118:[/sıze]

Son düzenleme:

canım e2 hormon testi adetin 3.günü progestan ayın 21.günü diğerleri nin gün özelliği yk die biliyorum.doktor muayenesi içnde kesinlikle adetin 3.günü gitki yumurtaların o ay çalışıp çalışmadığına bakıolar.bende öyle yaptım 3aydırda öyle gidiom ilk adetliyken gidince 2-3 takılmıosun =)))

kızlar bugun test sonuçlarımı aldım yorumlarsanız sevinirim doktora daha göstermedimde fsh:6.87 lh:4.79 estradiol:34

Sagol canim benim.. Allah razi olsun hepinizden.. Yarin gidecegim bakalim doktora ogleden sonra.. İns. Neden agridigini soyler..

meraba kızlar ben bugün doktora gittim daha önce hiç muayene olmamıştım öyle bir baktırayım dedim dr benden torch, hg, tsh istedi daha sonucunu almadım birde yumurtan var şuan ilişkiye olursa olma ihtimali çok yüksek dedi ama benim yumurtlama günüm hesaplamalara göre iki gün önceydi

Kızlar benim adet günüm bugün 11 nisan ve hiç sapmaz. 2 gündür karnım ağrıo bugün hep regl olduğumu düşündüm, ama diğer aylardan farklı kahverengi akıntı geldi ara ara hala adet olmadım. karnım da sancılı, sizce tutmadı mı kesin. yani hamile olsak da adet günü adet ağrısı olur mu

[sıze=3] son hallerimizzzz kızlar hepinizin karnı kocaman olsunda 3-5 er dışarı çıksın bebişleriniz :))) :118:[/sıze]

Bende mayıs ayına kaldım arkadaslar bat 7 mayıs bu ıkıncı ay denememız olacak 5 yasında oglum var yasım 25 ınsallah mayıs ayında mujdelı haberı vermek nasıp olur

Kızlar bişi sorucam ateşimi ölçtüm 37.2 biraz yüksek sanki . Vucut sıcaklığı hamilelik belirtisi diye okudum ama gün gün takip etmek gerekiyomuş ben sadece bugün ölçtüm reglime 5 gün var nedersiniz

Evde hic test yaptin mi canim.. Nedense icime hamilesin gibi dogdu.. Hayirlisi bakalim cikmama ihtimali yuksek ama sen bi test yap bakalim silik milik birseyler cikar belki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…