Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Nasılsınız kızlarrrr? Öffffff bayan olmak çok zor yaaa tatil günlerinde bile hiç durmuyoruz iş iş iş ne olacak bu halimiz:)

bat ı 5 nısan olan arkadaslardan hıç haber yokmu...artık bır hamıs olsun....

Söz verdim diye tüm işimi bıraktım geldim canlar Sabahtan yaptım hemde hassas olan kaset testlerden yaptım ama cart diye tek çizgi çıktı ikinci çizgiden eser yok Geçen ay ki kadar çok üzüldüm diyemem çünkü tahmin etmiştim hamile olmadığımı.. Hiçbir belirtim yoktu çünkü ... Şimdi uslu uslu adetimi bekliyorum gerçi onuNDa belirtisi yok ama bekliyorum ben yinede hala gelen giden yokk Bu arada kendimi temizliğe verdim sabahtan beri camlar kapılar çamaşır öldüm öldüm Rahat rahat kaldırıyorum kovaları falan kendime ceza verdim bi nevi Özlemcim benide mayısa ekle bu ayda bitti benim umutlar

Nasılsınız kızlarrrr? Öffffff bayan olmak çok zor yaaa tatil günlerinde bile hiç durmuyoruz iş iş iş ne olacak bu halimiz:)

Aynen valla ben de aynı şeyi dün akşam düşündüm eve git bir sürü iş (( çocuk olunca çalışmıcam valla bir de çocuk zahmeti..zor yani

hayırlısı olsun arkadasım...vardır bır hayır...ben bbır hamıle kaldım dusuk oldu.. yapacak bır sey yok........bır dahakı ay olur......

olsun canım sabır elbet birgün olacak...

Canım ya ( üzüldüm ama hayırlısını dikemekten başka birsey gelmiyor elimizden. Adetin gelene kadar benim umudum var. Umarım, dilerim ki hamilesindir. Olmazsa da saglık oksun Mayıs'ta inşallah. Her adet donemi kendimizi temizliğe veriyoruz :)

Arkadaşlar acil bir yorum istiyorum sizlerden. BAT 5 Nisan zannediyordum da 4 müş. Neyse hala olmadım ancak olacakmış gibi şiddetli ağrılar yaşadım. Bunun dışında hiçbir hamilelik belirtisi filan da hissetmiyorum. İdrara çıkma, mide bulantısı vs.

İdrar testleri de negatif..
Kan testine gitmeyi erken buluyorum.
Doktora da öyle.
Zaten his olarak kendimi hamile de hissetmiyorum.
Ben ki yıllardır regli saat gibi tıkır tıkır gecikmeden gelen insanım.. Kendi ellerimle psikolojik olarak mı geciktirdim yoksa bu regli?
Sorularım şu:
Her şeye rağmen yine de hamile olma ihtimalim var mı?
Ve..
Diyelim hamileyim.. Bu şiddetli karın ağrısı erken bir düşüğün sebebi olabilir mi?
5 haftalık bir düşük yaşadım da önceden.. Ondan bu önlemler ve paronaya..
Hepinizi öperim, sevgiler.

şöyle bir geri dönüp baktım da gerçekten ben de adet döneminde temizlik yapmışım kaç aydır :))))

hayırlısı olsun cnm üzme kendini bi daha ki aya inş olur..

gemiş bitanem yaa bende bi kaç gündür giremiyodum merak ettim seni üzme kendini sakın olur böyle ilkler tutunmakta zoorluk çekiyorlarmış ALLAH bidahakni hayırlı görmüştür senin için bundada bi hayır vardır de ileriye bak cnm takma kafana bak

adeti görmeden keşke o camlara girişmeseydin

yedikolikcimmmm uzulmeeee... her ay umutla bekliyoruz elbette zamani var birgun olacakk... kolay gelsin sana da... bemde.kendimi temizlige verdim elimde yikanacak camasirlar vardi onlari hallettm simdi ne zor elde camasir yikamak yahuuu sikamiyosun bile tamamen zirilziril sulu sulu serdim artikk.. bende fulll time temizlik yapiyorum.. hemde gripliyim.. ne kadar umudum olmasada ilac falan icmiyorum yinede.. hayirlisi Alahtan.. bende bu gidisle mayis topigindede olacagim

bat gunleri gelen diger arkadaslardan ses seda var miii ???

Kıyamam ya her ay bir öncekinden daha az etkiliyor demi insanı hani ben de hamile kalsam yok değilimdir dicem.

sağlıkla olsunda önümüzdeki aya olsun ama bizi sensiz bırakma olur mu öpüyorum

himmm... arkadasim kimseyi umutlandirmamak adina testte negatif cikinca elbette hamilelik yine bir ihtimal ama regl de gectiyse sanirim yok.. karin agrilarin da reglin haberciai olabilir.. ama suda varki insan stres yapincada regli cok gecikebiliyo... ama hamilelik belirtileride adet belirtileride ayniymis hemen hemen.. Belki.de yine de bu agrilar onun isaretir.. belki gec dollenme olmuatur.. bunlarda ihtimal.. unarim bu ihtimal gercek olur canim.. bekle bakalim bekleyebiliyosan..

:))
sağol yanıtın için..
aslında insan, sonuç ne olursa olsun netlik istiyor. reglse, reglini yaşasın değilse de hamileliğini..
regl olursam üzülmicem çünkü bebecik geç olsun ama sağlıkla olsun, önemli değil.
ama netleşsin tek derdim bu..

canım bekle ozaman belli olmaz idrar da çıkmayabilirde hayırlısı diyelim 3-5 gün bekle olmazsa ozaman tekrarlarsın

bugün 13.günüm göğüs ağrılarım başladı...daha çooook var gün sayıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…