Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Diymi öyle yapmak lazım, yani benim geçmişimde uzun ve başarılı diyet öyküleri olan biri olarak bu defa neden bu kadar ekmeğe ve tatlıya düştüm ve vazgeçemiyorum bilmiyorum. Hani tatlıyı yine kesebilirim belki ama ekmek normalde hiç yemediğim kadar yeme isteği var içimde, doymuyorum onsuz sanki halim rezalet

almazsın almazsın, mideye baskı yaptığından son haftalarda kimse dolu dolu yiyemiyor zaten. Sen rahat ol bebeğine odaklan sadece :) Ay çok heyecanlı prensesimiz geliyooorr :)

insallah canim.sizlerindeinsallah taramalari falan iyi gecer.7. aya kadar rahat geciyor sonraartik bebek buyuunceagirlik basliyor yavastan amayine de zor degil/opuyorum sizleri gorurusuzz yine iyibakin kendinize ve bebislere

oooo sohbet koyulaşmış :)) ben ancak akşam giriyorum bi bakayım dedim okudum yazdıklarınızı...

ben de 2.5 kilo aldım.

birde benim gittiğim hastane kapandığı için doktorum da değişti artık başka hastaneye gidiyorum onun da ultrasonu hiç net değildi...

zaten yeni doktor cinsiyeti görünmüyor dedi bacakları kapalıymış arasında göbek bağı varmış falan dedi..

bende çok net göremedim yavrucumu ((

ama boyu 12-13 cm falan olmuş ağırlığıda 123 gr

bu arada ben bişeyler hissediyorum ama öyle tekme falan gibi değil sanırım........

Merhaba Kızlaaaarrrr :))

Benim de kızım olacaaaaaaaaaaaaaakkkk :)))

Allah elbette öncelikle sağlık versin içim kıpır kıpır :)))

Son düzenleme:

allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bak görüyormusun geçen yıl olmadı olamdı derken bebişinin cinsiyetini de öğrendin :)) çok sevindim kızın olacağına

ayyyy ne güzel... hadi hayırlısı. allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin hepimizin öncelikli ve sürekli duası bu.

eeee artık pembeler sarar dört bi yanızızı...

alışşşşşş verişşşşşşş başlasın......

maşallah çok sevindim canım benim Allah sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri de göstersin :) senin randevu daha geçti sanırım nasıl öğrendin :)

senin cinsiyet belli mi canım :)

maşallah çok sevindim canım benim Allah sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri de göstersin :) senin randevu daha geçti sanırım nasıl öğrendin :)

Cok tesekkur ederim canim

Normalde benim randevum haftaya cumartesi ama un sabah uyandigimda gunluk pedimin ustu oldugu gibi pembe-kahve akinti idi. Tabi panikle apar topar hastaneye gittik cunku kendi doktorumda burda degildi. Neyseki bebegim saglikli hersey yolunda, doktor da bir neden goremedi akinti icin ama kendimi yormamami soledi biraz daha dikkat edicem sanirim

O vesileyle bebegimin ve herseyin yolunda oldugunu ogrenince doktora ben daha henuz cinsiyeti ogrenemedim gorebiliyomusunuz dedim o da ugrasti biraz aciyi yakalamak icin ve en sonunda kizim olacagini mujdeledi bana :)

Coksaol hayatimm en sonunda buyuk merak sonuclandi. Ama haftaya da kendi doktorumla randevum var birde ondan kiz oldugunu duyayim sonra kismetse baslasin alisveris gercekten de:)

allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bak görüyormusun geçen yıl olmadı olamdı derken bebişinin cinsiyetini de öğrendin :)) çok sevindim kızın olacağına

Coktesekkur ederim canim. Kiz erkek gercekten feketmez ama insan cinsiyeti ogrenince daha bir adapte oluyor hamileligine ve bebegine.

Allah en kisa zamanda sana da gostersin insallah canim :)

Allah korusun canım dikkatli ol fazla zorlama kendini ağır falan kaldırma hoş bende bazen bi şey olmaz deyip yükleniyorum ama çok özen göstermek lazım bazen malesef hamile olduğumuzu unutuveriyoruz mesela bugün bende yürüyüşe çıktım ipin ucu kaçınca kasıklarım belim falan baya zorlandım sonra pişman oldum valla

Evet canimhaklisin dikkatli olmak lazim yoksa bebis hissettiriyor iste bir sekilde ben burdayim diye:) neyse allah beterinden korusun bizi ve bebiklerimizi :)

senin cinsiyet belli mi canım :)

benim gittiğim hastane kapandı... doktorumuz değişti şimdiki doktor cumaya tekrar bakacam dedi.

ama kıza benziyo kesin değil dedi...

diğeri de kıza benziyo demişti bence bizimki de kız ama kesin sonucu cuma öğrenecem inşallah bana hiçç farketmez kız erkek.

maşallah benim oğluşuma fıstıklar çoğaldı topikte :)

oğluşun yakışıklı olursa olur annesi :))))))))

hahahahahahah

geçen oğlu olan yakın arkadaşlarımıza kızımız olacağını söyledik. Onlar da tabi espri yapıyorlar belli mi olur yakın arkadaşız belki ilerde dünür oluruz diye :)

Ay resmen kocam aslan kesildi, şimdiden şakasına bile katlanamıyor :)))

geçrekten benim için de farketmez. Dedğim gibi zaten kendi doktorumla randevum bu cumartesi asıl. Bakalım o ne dicek? O da kız derse yavaştan alışverişe başlarım ama erkek derse tabi bilemiyorum hangisine inanayım :)))

oğluşun yakışıklı olursa olur annesi :))))))))

Elleri ayakları düzgün olsun sağlıklı olsunlar da sonuçta her şekilde bize dünyanın en yakışıklı erkekleri ve en güzel kızları gibi gelecekler orası kesin :) evlat baldan tatlı yüzlerini görmeden aşık olduk bütün gün yapacağı bi hareketi bekler oldum yüzünü görsem öpsem koklasam kendimden geçerim herhal :)

aynen öyle valla.

ben bu arada hareketlerini tam böyle tekme gibi hiç hissetmedim ara aramı tekme oluyor yoksa baya kımıldanışını hissediyormusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…