Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Oh maşallah annesi. Ben de hissettiğimi düşünüyorum minişimi, inşallah gerçekten bebişimin hareketleridir. Kuzey ismini de çok severim. Direkt isme kanım ısındı, bebeğinle çok uyumlu bir isim olacak annesi. Allah sağlıkla gururla taşımayı nasip etsin.

Ben ise hala cinsiyeti öğrenemedim evet Ama bunun sebebi 11+1'den beri henüz doktor randevumun zamanının gelmemiş olması. Daha da 10 gün var. Yani 16+4 iken randevum. O zaman inşallah saklamazsa kendini görürüm ben de. Tabi öncelikle sağlık haberini duymak istiyorum cinsiyeti gerçekten önemli değil. Ama sağolsun aileler hazırlıklara başlamak için sabırsızlanıyorlar o nedenle onlar benden daha meraklı :) Bir ara başka bir doktora gideyim diye düşündüm ama eşim buna karşı cinsiyet önemli değil diyor ki haklı. E gidersem ondan habersiz gitmiş olucam ve olur da cinsiyeti öğrenirsem ben bilicem o bilmicekti böyle bir durumun da olmasını istemedim. Madem bu bebeği birlikte yaptık, bütün mutlulukları aynı anda yaşıyalım istiyorum :)

Neyse sağlıklı olsunlar da hiç önemli değil.

Bu arada bebeğini tam olarak nerede hissediyosun canım, ve nasıl bir his seninki?

Son düzenleme:

bebiş sol tarafta canım ne kadar doğru bilmiyorum ama tecrübeli anneler de erkek bebeğin daha çok solda hissedildiğini söylüyorlar ilk başlarda içerde baloncuk gibi hissediyordum pıt pıt patlıyordu sanki ama son 2-3 gündür daha kuvvetli bi vurma hareketi hissediyorum geçen akşam babamız da elini koyduğunda hissetti :) gün içinde kuvvetli olursa yine hissediliyo ama daha çok gece yattığımda hissediyorum mesela dün gece arka arkaya 6 defa falan tıklattı :) bizden haberler böyle inşallah en kısa zamanda senden de güzel haberleri alırız gerçekten en önemlisi sağlıklı olmaları gerisi boş canım

Aaa bak bunu bilmiyordum ben duymamıştım diyeyim ya da :)

Ben de tam tersi sağda hissediyorum yaa, ben de senin dedğin gibi ufak ufak mısır patlaması gibi hareketler hissediyordum dün çok daha güçlü hissettim ben de yaa demek ki zamanları geliyor kuzularımızın :)))

ilk başta öyle başlıyor sonra kuvvetleniyor canım geçen hafta benimde pıt pıt şeklindeydi şu an daha kuvvetli hissettiriyor kendini senin de haftaya daha belirgin olur inşallah

ilk başta öyle başlıyor sonra kuvvetleniyor canım geçen hafta benimde pıt pıt şeklindeydi şu an daha kuvvetli hissettiriyor kendini senin de haftaya daha belirgin olur inşallah

İnşallah canım benim inşallah. Sen de cumartesinde sonra bizi haberdar etmeyi unutma :)

Yakında da göbüş resimlerimize başlarız artık :)

Canım öyle bakıp kaçmak yoooook :)

Hemen bize rapor geç bakalım, neler yapıyosuuun :)))

Geldi teyzesi yatagi,Ama boyasiz sagliga zararli olmasin diye biz gittik sadece ahsap birbesik aldim.oyle suslu puslu degil ne yazik kiOda da yapmadikiki uc yasina gelince yapariz dedik.evimiz kucuk yatak odasina kurduk zaten besigimizide bakalim ne zaman ayrilirizbilmiyorum:):):)Korku heyecan durgunluk hepsi varbebek sekeri vs siparislerimiz var.kontrollerimizde haftalik oldu.durumlar boyle kiz dayanirsa ben dogumu 4/4/14 istiyorum hayirlisi artik onun keyfine kalmis:):):)

cepten yazamamistim sirfsize yazayim diye bilgisayara gectim:):):)Bilgisayar sorunlu iki saatte anca aciliyor ondan cok bakamadim buraya

bu arada ben de bu son haftalar kilo almaya başladım kusmalar döneminde 63 e inmiştim dün baktım 67 olmuşum bulantılar bitince saldırdım tabi aç günlerimin intikamını alırcasına bi de ben tatlı hiç yemezdim şeker hiç kullanmıyorum ama dehşet tatlıya düştüm sanırım bu yüzden epey kilo alıcam yememdeki tek farklılık tatlı olayı yoksa normalde de epey iştahlıydım onda bi değişiklik yok düzenli yürüyüş yapıp fazla abartmamaya çalışıcam artık

Oh maşallahhh :)) İnşallah dayanır annesi de herşey gönlüne göre olur. Hayatım kilo ne alemde yaaa ben 16. haftamda 4,5 kilo almış olarak girdimmm napıcam bilmiyorum 30 kg alıcam herhalde bu gidişle

5.ayda falan birden aliniyor kilolar dikkat edin.bende mide bulantisindan cikinca ne oldum delisi olup yedimbol bol:)

Oh maşallahhh :)) İnşallah dayanır annesi de herşey gönlüne göre olur. Hayatım kilo ne alemde yaaa ben 16. haftamda 4,5 kilo almış olarak girdimmm napıcam bilmiyorum 30 kg alıcam herhalde bu gidişle

15kg aldimcanim.Amagoren masallah diyor:):):)Cok kotu bir agirlik cokmedi daahauchaftamiz var.100 kg ooldum artik:)

Of ben de 4,5 kilo aldım valla canım, sonum ne olacak bilmiyorum. Hergün ofise profiterol söylüyorum öğleden sonraları :)))) Halim vahim yaniii (

15kg aldimcanim.Amagoren masallah diyor:):):)Cok kotu bir agirlik cokmedi daahauchaftamiz var.100 kg ooldum artik:)

ayy 15 kg çok iyi hayatım yaaa inşallah ben de 15 kg alırım da daha fazla almam. Çok korkuyorum valla kendimi taşıyamayacak hale gelicem diye

ayy 15 kg çok iyi hayatım yaaa inşallah ben de 15 kg alırım da daha fazla almam. Çok korkuyorum valla kendimi taşıyamayacak hale gelicem diye

Vucutkiloya aliskin olunca cok zorlamadi beni:):):)Gobek buyudu sadace/iste son uc haftada ne olurum bilmiyorum insallah cok daha almam

Of ben de 4,5 kilo aldım valla canım, sonum ne olacak bilmiyorum. Hergün ofise profiterol söylüyorum öğleden sonraları :)))) Halim vahim yaniii (

ben de çok alıcam belli abur cubur makarna pilav hamur işi kızartma tatlı bunları komple kesip yürüyüşe dayanıcam zaten bu gıdaların bebeğe hiçbir yararı olmadığı gibi zararı varmış 6 kilo daha alıp öyle noktalarsam iyi olur bu arada deliayten kaç kilo aldı acaba çok zayıftı ya 48 falandı galiba ne oldu onu merak ediyorum

Vucutkiloya aliskin olunca cok zorlamadi beni:):):)Gobek buyudu sadace/iste son uc haftada ne olurum bilmiyorum insallah cok daha almam

almazsın almazsın, mideye baskı yaptığından son haftalarda kimse dolu dolu yiyemiyor zaten. Sen rahat ol bebeğine odaklan sadece :) Ay çok heyecanlı prensesimiz geliyooorr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…